Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (660. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13.311
Cevap
127
Favori
528.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tam olarak telefona ne yuklemek istedigini soyle sesi hallederiz adim adim ilerleyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matraxx22

Tam olarak telefona ne yuklemek istedigini soyle sesi hallederiz adim adim ilerleyelim
    Hocam şimdi telefonumda 8.1 Oreo rom yüklü. daha önce 5.1 rom var idi o rom'un (bu konudaki anlatımda mevcut olan) ilgili kod ile mühendislik moduna girip ilgili yerleri değiştirerek sesinde yükseltmeler yapabildim. 8.1 rom da ses çok çok az çıkıyor.

benim istediğim hoparlör sesi, gelen sesi, giden sesi nasıl yükseltebilirim?

telefonum root lu supersu uygulaması mevcut. forumlarda baktığımda genelde magisk root u kurup onun üzerinden modül ekliyorlar. o modül sesi yükseltiyor ha bilmediğim özel bir kod ile mühendislik menüsü var ise onu da deneyebilirim.

eğer root olarak magisk root gerekli ise ek bir soru olarak ben supersu uygulamasını kaldırıp magisk root u nasıl kurarım?

• ahizenin olduğu bölüm toz tıkıyor, kürdan yardımıyla temizle kullanmadığın diş fırçasıyla da fırçala temizlerken, sorun kalmıyor.
    bende çok araştırdım olmadı, sonra doğubankın orada telefoncuya gösterdim aynısını yaptı sorun kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyuperol

Hocam şimdi telefonumda 8.1 Oreo rom yüklü. daha önce 5.1 rom var idi o rom'un (bu konudaki anlatımda mevcut olan) ilgili kod ile mühendislik moduna girip ilgili yerleri değiştirerek sesinde yükseltmeler yapabildim. 8.1 rom da ses çok çok az çıkıyor.

benim istediğim hoparlör sesi, gelen sesi, giden sesi nasıl yükseltebilirim?

telefonum root lu supersu uygulaması mevcut. forumlarda baktığımda genelde magisk root u kurup onun üzerinden modül ekliyorlar. o modül sesi yükseltiyor ha bilmediğim özel bir kod ile mühendislik menüsü var ise onu da deneyebilirim.

eğer root olarak magisk root gerekli ise ek bir soru olarak ben supersu uygulamasını kaldırıp magisk root u nasıl kurarım?

Alıntıları Göster
    https://www.needrom.com/download/rom-resurrection-remix-5-8-5-android-7-1-2_lenovo-p70/

Bu konudaki rom Android 7 muhendislik modu var

• quote:

Orijinalden alıntı: matraxx22

https://www.needrom.com/download/rom-resurrection-remix-5-8-5-android-7-1-2_lenovo-p70/

Bu konudaki rom Android 7 muhendislik modu var

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam ilgilendiğiniz için.
    ama ben telefona 8.1 kurduğumdan onla ilgili bir çözüm önerisi olan olursa onu deneme taraftarıyım. Eğer yapamazsam sesi de sorun edip rom değiştirir isem bunu denerim burada dursun bu.

Konu hala güncel arkadaşlar çözüm önerilerine açığım.

• Merhaba ekranin sol tarafında boydan boya grili beyazli bir hat ortaya çıktı ekranin geri kalani komple karardı.Sorunun kaynağı ne olabilir. Ekranı mi degistirmek gerekiyor. Fikirlerinizi paylasmanizi rica ediyorum

• Merhabalar ben şöyle birşey yaptım sorunu biraz çözdüm daha doğrusu aramalarda hoparlör e verince gene ses az ama normal kulakta olsun ya da bir video şarkı dinlerken ki sesi yükseltmeyi başardım.

şöyle yaptım. VİBER4 ü kurdum daha doğrusu kurmak için Magisk Manager kurmak gerekiyormuş onu da basit yolla kuramadım boot dosyasına internette bulduğum yöntemle ekleyip sonra boot dosyasını kurdum daha sonrasında Magisk Manager i açıp onun içerisinden önce am3d yi kurdum kurcaladım ama ses yükseltemedim bunu kaldırdım ( bunu kaldırdım kaldırınca şöyle bir sorunum oldu telefonu şarja takınca kırmızı ışığı yanar, şarj tam olunca bu yeşile döner idi ama bu uygulamayı kaldırınca nedense şarjda o ışık yanmıyor bildirimlerde felan yanıyor patlamış değil buna çözüm öneren olursa deneme yaparım ya çok önemli değil neyse) AM3D yerine VİBER4 ü kurdum onuda karıştırdım rastgele ayar yaptım bunda başarılı oldum sesi yükselttim sorunu çözmüş oldum kısmen, belki sorunu yaşayanlar olur çözüm için kaba taslak anlattım.

VİBER4 türkçe olmadığı için deneme yanılma yaptım bu program hakkında bilgisi olan varsa yardımlarınızı beklerim arkadaşlar.

Ek olarak şunu sorayım ki bu daha önemli, ben bu rom u kurduğumdan beri mobil veri de sıkıntım var.

sorun şu: şimdi evde ya da işte wi-fi de bağlı iken mobil verim de açık oluyor wi-fi bağlantısından uzaklaşınca mobil veri otomatik olarak devreye girmiyor. ben mobil veriyi kapatıp açıyorum ya da uçuş moduna alıyorum ya da mobil veri ayarlarının olduğu pencereden mobil veriyi kapatıp açıyorum bunlardan birisini yapmadan mobil internetimi kullanamıyorum var mıdır bunun bir çözümü arkadaşlar?

• Orjinal şarj aleti boşta olup satacak olan var mıdır (İstanbul Anadolu)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acil:
    P-70 te Sms gelmiyor ve gitmiyor
    sms ayarlarından Turkcell numarasını kontrol edin dediler.
    Menu de nereden çıkıyor?
    veya başka bir çözüm öneriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaseminDH

Acil:
    P-70 te Sms gelmiyor ve gitmiyor
    sms ayarlarından Turkcell numarasını kontrol edin dediler.
    Menu de nereden çıkıyor?
    veya başka bir çözüm öneriniz var mı?
    Mesajlara girin, sol alttaki tuşa basın oradaki en altta çıkan mesajlaşma ayarlarına girin aşağıya doğru inin SMS Servis Merkezi şeklinde yazıyor oraya +905329010000 Turkcell numarasını girin.
  • 4.4 dışında en sorunsuz rom nedir ..artık alet kasmaya ve bazi uygulamalari desteklememeye başladı malesef.
  • Lenovo Vibe v433 V2 romunu yükledim. Wifi sorunu yaşıyorum.(daha önce MIUI 9 romu ile de sorun yaşıyordum.) Wifi bağlanıyor ama çok az çekiyor. Yani diğer telefonlar uzak noktalardan 35mbps alırken ben modem dibinde 1-5 mbps alıyorum. Nasıl çözebilirim?

• Android 9 Pie yi Kim p70 e kurup kullanmak ister
    Sizce bu rom için biri uğraşır mı ilerleyen zamanda ?

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matraxx22 -- 23 Kasım 2018; 0:44:30 >
  • anakartı arızalı p70 arıyorum. Satacaklar özelden ulaşabilir.
  • Arkadaşlar telefonu şarja takınca şarj oluyor gözüküyor ama hiç dolmuyor. Ampere adlı uygulamayı indirdim telefona gelen akım sürekli düşüyor. Şarj adaptörunde sorun yok. Sorun sarj soketindemi? Daha önce şarj soketi değiştiren var mı? Randıman alamayacaksam yeni telefon almayı düşünüyorum bi yardımcı olursanız sevinirim.

• Dostlar cihazın bataryasını kendi değiştirmeyi deneyen oldu mu ? Nasıl değiştirebilirim? Bir de cihazın bataryasını nereden almamı tavsiye edersiniz alıp memnun olduğunuz varsa yazabilirseniz sevinirim.
  • Dostlar cihazın bataryasını kendi değiştirmeyi deneyen var mı nasıl değiştiniz? Bir de kaliteli batarya nereden alabilirim bu cihaz için?
  • ymtrgkbr Y kullanıcısına yanıt
    Hocam naptınız nerede değiştirdiniz bataryayı ?
  • P70 için en kullanışlı ROM hangisi?

• Kassady kullanıcısına yanıt
    Bataryayı internetten sipariş edip kendim değiştim. YouTubeda videolar var onlara baka baka değiştirdim çok zor bişey değil ya halledersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ymtrgkbr -- 6 Aralık 2018; 11:12:40 >
  • 
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.