Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
13.311
Cevap
127
Favori
528.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lenovo K3 Note ilginç ama p70'den çok daha ucuz yurt dışında 160-170$ aralığında satılıyor k3 note

p70 ise 200-240$ aralığında
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

Ses gücü derken neyi kastettiniz bilmiyorum aslında kötü değil ama Root yaptıysanız viper4android kurun kulaklık ve hoparlör çıkışı çok daha iyi hale geliyor. Özellikle kulaklık çıkışı. Yüksekliği, netliği ve dengesi çok iyi oluyor. Kamera konusunda camera fv 5 ile daha iyi sonuçlar alınıyor gibi ama bir yere kadar. "Bu fiyata" herşeyin çok iyi olması beklenemez. Ekranı, bataryası, şebekesi, ses kalitesi ve performansı ile memnun ediyor telefon beni bunlara dikkat eden biri olarak.

Son dönemlerde

Galaxy Note 2
    LG G2
    iPhone 5C
    Xperia Z2
    Note 4
    Xperia Z3 Compact
    ve şu an iPhone 6 Plus kullanan birisi olarak Lenovo P70 hoparlör ses çıkışı hem düşük hemde ses hiç net değil bana göre. Telefona root yapıp herhangi bir düzenleme yapmayı düşünmüyorum, çünkü diğer cihazların default şekilde ses kalitesi iyiyken Lenovo için dolaylı yollardan müdahele ile ses kalitesini yükseltme gibi bir işlem benim mantığıma aykırı.

Dediğim gibi Lenovo P70 eşime fazla fazla yeterli bir telefonken benim için yeterli değil.

• losttime35 kullanıcısına yanıt
    ben de k80 modelini bekliyorum, işlemci olarak daha iyi değil belki ama daha büyük telefon isteyenler için ciddi bir alternatif, keşke yakın zamanda gelse, 2gb ve 4gb modelleri var

http://www.gsmarena.com/lenovo_k80-7216.php
  • Arkadaslar 4000 mah power bankta bedavaya geldi

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih591 -- 23 Temmuz 2015; 13:26:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gunman233 G kullanıcısına yanıt
    Doğru soyluyorsunuz hocam,tabi bi amiral gemi olarak degilde uygun fiyatlı 5.5 inch boyutunda bi telefon olduğu için söylemiştim.

Sonunda 100$ ©ivarinda fiyat etkileri var bu modellerin.

• fatih591 kullanıcısına yanıt
    Telefon için powerbank ihtiyacınız olmayacaktır ama hayırlı olsun lazım olur başka cihazlar için :).

Telefon şarj oluyor sanırım. Yüzde 60 civarı şarj ile geliyor telefon. Sistem güncellemesi yapıp ardından fabrika ayarına dönüp şarjı da bitirip öyle koydunuz umarım şarja.
    Fotoğraflar ise oldukça kötü çekilmiş söylemeden edemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam dediginiz sekil yapmadim simdi %100 yapip ondan sonra guncelleyip fabrika ayarlarina donecem ondan sonra bataryayi kalibre edecem
    Fotografi xperia e4g ile cektim nedense cok kotu cikti

Edit: hocam sennheiser mx 271 aldim haberiniz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih591 -- 23 Temmuz 2015; 13:36:23 >
    Hocam konu dışı olucak ama güncelleme sonrası fabrika ayarlarına dönünce güncelleme kaybolmaz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: okantopuz

Fotoğraf çekerken ve video çekerken SD Karta kaydetme özelliği yokmuş sanırım doğru mu?

ayarlardan depolama kısmında seçeneği sd kart yapıyorsunuz. telefon kapanıp açılınca artık tüm video ve fotoğrafları sd karta kaydediyor
  • aragorn20 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu model tamda benim gönlünden geçen gibi,büyük ekran + 4000 pil

• centilmen55 C kullanıcısına yanıt
    Anladım. Konuyu okumdum ama arkadaşın biri olmuyor yazmış. SD karta atılıyor diyorsunuz ayarlardan değiştirip, telefonu kapatıp açtıktan sonra. Peki o zaman teşekkür ederim cevabınız için. Olmaması zaten anormal bir durumdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Acil şehir dışına çıktığım için arkadaşların sorularına cevap veremedim fakat cihazı eşime aldığımı, fotoğraf ve ses gücü konusunda pek memnun olmadığımı söylemiştim. Bu fiyat bir cihaza göre fotoğraf kalitesi göreceli olarak normal sayılabilir fakat ses çıkışı konusunda çok başarısız bence. Kıyaslamamı eşimin eski 550 TL'e aldığımız Moto G modeli üzerinden bile yaptığımda Moto G ses çıkışı olarak Lenovo P70 modelinden kat kat daha başarılı.

Şimdi eski yeni kullandığım bir çok cihazı değerlendirmeye aldığımda ben bir kullanıcı olarak titizlikle cihaz kullanıp küçük ayrıntılara bile dikkat ettiğimden Lenovo P70 modelini kendim için almazdım. Eşim ise benim takıldığım fotoğraf ve ses kalitesine takılmadı mesela. Bu tamamen göreceli bir kavram fakat ben aldığım cihazın kusursuza yakın olmasını istiyorum. Para kolay kazanılmıyor, özellikle Türkiye de hayat şartları ne kadar zor biliyorsunuz.

Herkesin telefonunu iyi günlerde kullanması dileğiyle.

Evet telefonun dış sesi ile kamerası kötü. Dış hoparlör'de bas baya az olduğundan iki sesi (mesala asphalt 8'de araba ve şarkı sesi) ayırt etmek zorlaşıyor. He bana kalırsa ben dış haparlörü nerdeyse hiç kullanmam, siz şarkı felan dinliyorsanız
    bluetooth haparlör önerilim. Kamera ise gece performansı düşük. Bence böyle bir fiyat sengmentindeki telefonda bunların olması çok normal ama gönül tabikide böyle şeyler olmasın isterdi ama fiyatına göre çok başarılı.

• Her yapisimda degisik sonuclar aliyorum.. Bazen 32 bin civarida cikıyor bazen 42 bin.. neye göre değişiyor ?
    ★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★
  • Kullanicilar bu telefonu tavsiye eder mi?

galaxy s1 kullanan annem icin p70 i dusunuyorum, fazla beklentimiz yok; kamerasi fiyatina gore nasildir + ram kullanimi nasil + garantisini kim sagliyor + fiziken dayanikliligi nasil?

telefonun kronik sorunlari var mi? en begenmediginjz yonlerini de yazar misiniz?

objektif olarak cevaplarsaniz tesekkur ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: srknsnyz

Her yapisimda degisik sonuclar aliyorum.. Bazen 32 bin civarida cikıyor bazen 42 bin.. neye göre değişiyor ?

hocam şimdi bu telefon, galaxy s5, htc one 8 ve lg g3 ten daha mı hızlı?

• Hocam inan ki onlari kullanmadim karsilastirma yapsamda dogru olmaz, inandirici olmaz zaten ne yorum yapsam hiz konusunda, herhangi bir tecrubem olmadi dediginiz telefonalr uzerine, note 3 kullaniyordum lenovodan once, son zamanlarda kasilmalar oluyordu, fakat lenovoda henuz kasilma falan yasamadim.. Ama oyle oyun vs isim olmuyo, sadece kullandigim whatsapp, browserlar, arama ekrani vs.. Klasik kullanim yani.. Sarjim cabuk bitiyor note3e gore.. Onda en azindan bir gunu cikariyordum yogun kullandigim halde.. Bunda on iki saatte sifirlaniyor sarjim.. Umarim yardimci olmusumdur :)

Saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: the_japan

Kullanicilar bu telefonu tavsiye eder mi?

galaxy s1 kullanan annem icin p70 i dusunuyorum, fazla beklentimiz yok; kamerasi fiyatina gore nasildir + ram kullanimi nasil + garantisini kim sagliyor + fiziken dayanikliligi nasil?

telefonun kronik sorunlari var mi? en begenmediginjz yonlerini de yazar misiniz?

objektif olarak cevaplarsaniz tesekkur ederim...

Fizikten dayanıklı mı daha deneyemedim ama plastiği felan kalitelidir. Ram kullanımı boşta 900-950 mb kalıyor. Fiyatına göre her özelliği iyi bence, s1 kamerasına göre bin kat iyidir. Kameranın tek kötü yanı gece çekimleri iyi değil ama ben beğendim bu kişiden kişiye değişiyor. Telefonun şuanlık bir kronik sorunu yok. beğenmediğim yönü yok yani bulamadım daha

• Cok tesekkurler hocam.

• Ben de 3 gündür kullanıyorum. Beklentilerimi karşıladı diyebilirim. Pil ömrü harika, hızı çok iyi. Ekranı bana göre hiç fena değil. Kamerası gerçekten vasat. Özellikle gece çekimleri kötü. Ama beni idare eder. Wifi performansı çok iyi. Herhangi bir kopma problemi yaşamadım. Şebeke problemi de yok.

Benim için esas önemli olan çift hat kullanımıydı. Onda da hiçbir problem yok. İnternet bağlantısını, konuşma ve mesajlaşmaları hangi hattan yapmak istiyorsanız ayrı ayrı ayarlayabiliyorsunuz. Üstelik iki ayrı whatsapp yükledim nette anlatılan yöntemlerle ve sorunsuz ikisini de kullanabiliyorum .

Keşke kasası biraz daha kibar olsaydı. iPhone 4S'ten sonra gerçekten kaba geliyor. Ama alışacağız mecburen .

• vincentvega kullanıcısına yanıt
    İki ayrı WhatsApp nasıl yükleniyor

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.