Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
13.311
Cevap
127
Favori
528.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karti duzgun takamadim galiba simdi denedim,calisti. Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

Antutu tester batarya test sonucu. Pek bir anlam ifade etmesede nexus5 in yaklaşık 3 katı. Herşey açıktı bu testi yaparken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vega_vega -- 20 Temmuz 2015; 18:08:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaripCo

Arkadaşlar bende bu fiyat aralığında telefon alacağım lenovo p70mi general mobile 4gmi veya başka bi telefonmu tavsiye edersiniz?

Kesinlike lenovo p70 bende başta General mobile 4g düşünüyorumdum ama bunu gördüm. Neden bu peki ? bu telefonun genaral mobile 4 g göre kötü
    tarafı galiba kamerası çok az kötü ama bir şey diyemiyceğim belki aynı. Birde google güncelleme desteği avantajı var.
    General mobile telefonun resetlenmesi gibi bir kaç sorun duydum. Bunun ise işlemcisi general mobile 4g göre hayliyle hızlı. ekran kartı baya iyi
    General mobile 4g oyunları low da felan açarken bu en yüksek ayarlarda akıcı açıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi begamermc -- 20 Temmuz 2015; 18:11:44 >
  • P70 için temperli veya mat ekran koruma nasıl buluruz. Benzer bir model aynı ekran olculerine göre var mıdır lenovoda veya başka markalarda ?

• GaripCo kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata bu batarya süresini hatta işlemci performansı ve tasarımı konusunda pek rakibi yok. Ekran kalitesi de oldukça iyi belirtmek gerek. Çift hat da bonusu :)

• velika V kullanıcısına yanıt
    Türkiye de henüz yok sanırım kılıf veya cam.
    Aliexpress sitesinde birçok kılıf ve Temperli cam çeşiti var. Cam almışken iyisini alın derim Nilkin marka gibi. (varsa spigen)

• quote:

Orijinalden alıntı: GaripCo

Arkadaşlar bende bu fiyat aralığında telefon alacağım lenovo p70mi general mobile 4gmi veya başka bi telefonmu tavsiye edersiniz?

Ben de Gm 4g alacaktım ama vazgeçip buna yöneldim. Kameraları arasında pek fark yok. Güncelleme desteği haricinde bir esprisi olmayan bir telefon. Oldukça güçsüz buna göre. Tasarımı da çok daha iyi lenovo'nun ucuz mallar gibi değil tam tersi. Google güncelleme desteği her ne kadar güzel bişey olsa da çok kara kuru ve ekstra özellikler olmayan aşırı sade bir rom stock Android.. Lollipop alacağız zaten Eylül'e ertelendi ama olsun daha stabil olabilir direkt 5.1.1 gelir muhtemelen. Gerisi(6.0 Android M) gelir mi bilmem ama o kadar da önemli değil bence. Kitkat bile iyi hala. Erkenden stabil olmadan Lollipop alanlar kitkat'a geçiyor çoğu telefonda. Eylül'de daha stabil ve performanslı (yeni mtk kerneli ile birlikte) verecektir lenovo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 20 Temmuz 2015; 19:16:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: velika

P70 için temperli veya mat ekran koruma nasıl buluruz. Benzer bir model aynı ekran olculerine göre var mıdır lenovoda veya başka markalarda ?

ben ebaydan sipariş verdim bu hafta gelir herhalde

Screen Protector HD 0.3mm 2.5D Tempered Glass Anti-Explosion For Lenovo phones

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • centilmen55 C kullanıcısına yanıt
    Hocam linkini verebilirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih591 -- 20 Temmuz 2015; 19:19:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=251868115516&alt=web

• centilmen55 C kullanıcısına yanıt
    Nillkin marka olduğuna emin misiniz sahte olmasın? Temperli cam diye satılan birsürü mal var piyasada plastik gibi ne idüğü belirsiz şeyler. Spigen ve Nillkin iyidir ama onlar bile kusursuz değilken bunlar nasıl çıkar acaba? 2.5 boyutlu cam demek nedir?
    Kargo ücretsiz mi aliexpress gibi?
    Bu arada aliexpress den (veya ebay) birden çok satıcıdan birkaç şey alsak hepsi aynı kargoyla gelir mi acaba? Tek satıcıdan aldım hep daha önce.
    Nillkin burada 8-9 dolardan aşağı yok pek olması gereken de bu fiyatlar sanıyorum.

http://m.aliexpress.com/item-desc/32271778604.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 20 Temmuz 2015; 19:35:27 >
  • @gunman233

bugün yarın gelir izlenimlerimi yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

Türkiye de henüz yok sanırım kılıf veya cam.
    Aliexpress sitesinde birçok kılıf ve Temperli cam çeşiti var. Cam almışken iyisini alın derim Nilkin marka gibi. (varsa spigen)

Lenovo p70t diye aratacaksınız. P70a nın çin içerisinde satışı hiç yok, çin versiyonunun adı ise p70t, bu şekilde aratırsanız baya bir sonuç çıkar

• 4pda rus forumu var arkadaşlar xda tarzı bir sitedir. Orada araştırma yaparken gördüm henüz yeni yazılmış bir mesaj lenovo p70 için birileri test sürümü görseli atmış

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★
    ★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

• bugraakkoc kullanıcısına yanıt
    Doğru ise (ki görseller uyumlu, doğru olma ihtimali yüksek) çok iyi direkt 5.1.1 ve olgun bir sürüm alacağız. Eylül'e ertelenmesine sevindim bile :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 20 Temmuz 2015; 19:51:08 >
  • Benim için önemli olan android m güncellemesi veya cyanogenmod gibi bir rom çıkması

şöyle bir durum var. mtk6752 için cm vs bir çok custom rom var ama p70 için portlamak lazım. açık kaynak kodu var p70'in (mtk6752 için kaynak kodu veren neredeyse tek firma sony c4 için bile vermedi ) eğer bu cihazı alırsam kendimi biraz daha geliştirim 0'dan rom derlemeye çalışacağım cyanogenmod için.

Lenovo umarım android m verir büyük ihtimal 2016 ocak ayı ile beraber firmalar android m vermeye başlar.

çinli forumları araştırıyorum avrupa sitelerinde k3 note için cm paylaşan yok kimsenin haberi yok ama çin forumunda cm12.1 yapmışlar k3 note için kullanıyorlardı

belki p70 içinde olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugraakkoc -- 20 Temmuz 2015; 20:11:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: primera22

dün Vatandan sipariş geçtim,salı elimde olur...tam da GM android one almak üzereydim...bu teli farkettim...buradaki yorumları okudum ve aldım...umarım yanılmamışımdır...eğer beni yanılttısanız hepinizi tek tek bulucam evlerinize kadar gelicem

Bende tam gm 4g alıyordum buna karar verdim.

• Bu arada telefon lenovodan lolipop güncellemesi aldım mı?

• Ben de P70 almaya karar verdim. Hangi siteden almamı önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepelien

Ben de P70 almaya karar verdim. Hangi siteden almamı önerirsiniz?

Ben webdenaldan aldım en ucuz orda. Şuan kargoda

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.