Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
13.311
Cevap
127
Favori
528.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kameranın lens sesi. Yani sıkıntı olmaz o sesten. Hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera ve yazılımsal bazı şeyler hariç tercih edilebilir.Kamera önemliyse pek uğramayın derim Ancak bu fiyatta bazı şeylerden taviz vermeniz gerekiyor tabi...
  • Arkadaslar fotoğraf cektikten sonra bulaniklasma sorunu yaşıyorum nasıl düzelir ?

• Arkadaşlar bizim bu cihaz 4G uyumlu değilmi ? Çünkü Vodafone yanımda uygulamasından "4G ye hazırmısın "Diye Test uygulaması var .Ordan test ediyorum şöyle diyor " Sim kartınız uyumlu ama telefonunuz uyumlu değil .isterseniz en yakın bla bla uğrayın falan diyor.
    *Neden böyle diyor anlamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR GÜNDÜZ VAKTİ GÜNEŞ ALAN BİR ODADA BİR BELGENİN FOTOĞRAFINI ÇEKİYORUM AMA YAZILAR OKUNMUYOR SONRA ZOR GÜÇ SELFİE KAMERASI İLE ÇEKİYORUM ÖYLE OKUNUYOR ! YANİ 5 MP OLAN SELFİE KAMERASI 13 MP OLAN ANA KAMERADAN DAHA NET BEN BÖYLE BERBAT KAMERA HİÇ BİR TELEFONDA GÖRMEDİM YAW CANIMDAN BEZDİRDİ ARTIK ÖN KAMERAYI SÖKÜP ARKAYA TAKMAYI BİLE DÜŞÜNÜYORUM
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Kardeş cihaz 4g uyumlu ben avea kullanıyorum mesaj attım sim kartınız ve telefonunuz 4.5G uyumlu diye mesaj geldi hatta 1GB de internet hediye ettiler.
  • Belgeleri sorunsuz çekiyorum ben. Yazılar gayet net. İki saniye odaklıyorum tabi. Farklı kamera uygulaması kullanın open camera vs deneyin. Özellikle güncelleme yapanlar fabrika ayarlarına dönsün artık kamera vb sorunu olan birkaç kişi bu şekilde çözmüştü.

• dvrm155 kullanıcısına yanıt
    Anladım ok .1Nisanda başlayacak sanırım ozaman net anlaşılır durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

Belgeleri sorunsuz çekiyorum ben. Yazılar gayet net. İki saniye odaklıyorum tabi. Farklı kamera uygulaması kullanın open camera vs deneyin. Özellikle güncelleme yapanlar fabrika ayarlarına dönsün artık kamera vb sorunu olan birkaç kişi bu şekilde çözmüştü.

Deneyeceğim dostum eywalah
    Farklı kamera uygulamsı tavsiye edecek olan arkadaş var mı?
  • Kardeş ilk sayfada yazıyor. 200-250 TL civarında tutuyor.

• Keşke demeyi sevmem ama .Bu modeli almayı isterdim.Şansıma tüküreyim
    http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lenovo-a7010-beyaz-akıllı-telefon-1158088.html?utm_source=aff_go&utm_medium=cpc&utm_campaign=price_comp&utm_term=21#teknik-bilgiler

• Umarim oyledir belkide titresim motoru diye motive ediyorum kendimi. Kamera kalitesi harbiden cok kotuymus ya. iphone dan sonra vga kalitesi gibi oldu.
  • sıkıntıyı tam olarak bilmiyorum ama ben gmail den mail leri alabiliyorum diğer şeyleri zaten kallanmıyorum tek ssıkıntım zaman zaman ses yankılnaması karşı tarafa ses yankılı gidiyor reset yapınca düzeliyor
  • gunman233 G kullanıcısına yanıt
    gunmann jkardeş whatsapp bildirim ışığından mı bahsediyorsun ? Bildirim ışığı bazen yanıyor. Bildirim sıkıntısı ben hiçi yaşamadım ne kiştkatta nede lollipop da
  • dvrm155 kullanıcısına yanıt
    casper via m1 e bir bakınderim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Keşke demeyi sevmem ama .Bu modeli almayı isterdim.Şansıma tüküreyim
    http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lenovo-a7010-beyaz-akıllı-telefon-1158088.html?utm_source=aff_go&utm_medium=cpc&utm_campaign=price_comp&utm_term=21#teknik-bilgiler

telefon güzelde 5.5 büyük gelmiyor mu yaa 5 bile bence büyük

• Lene kullanıcısına yanıt
    Güzel telefonmuş ama sar degeri buna göre iki kat fazla...http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/3745-37113/lenovo-p70_lenovo-a7010/
  • Sar değeri neden o kadar yüksek ya o telefonun ?

• Evet sar değeri yuksekmis. Ama özellikleri hosuma gitti.Fiyat çok çok çok iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Telefonu eşime aldım. Dün akşam şarj ettim. Uçak moduna aldım ama sabah %78 pil vardı. Arka planda birşey çalışmıyordu. Ayrı bir ayarı mı vardır?
    İyi forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.