Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (497. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.311
Cevap
127
Favori
528.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet genel olarak iyi gibi.su saate kadar.pil inanılmaz :)
    Yalniz telefonun kulaklık çıkışı sarmadı beni .kendi kulaklığı berbat.bende philips var ondada eh iste .karnaval radyo dinlerim.benim için yüksek ses önemli .acaba 2,part yazılımlarla bi tik daha yükseltemezmiyiz.
    Onun dışında testlerim devam ediyor.bi kaç gün geçsin yazarım yine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Evet. Dün S141 Lollipop yükledim sonra kitkat yediğime geri döndüm sorunsuz. Twrp Recovery 2.8.7.0 sürümü.

• Lene kullanıcısına yanıt
    Root edip viper4android kurmanızı tavsiye ederim. Ses yüksekliği ve "kalitesi" çok büyük fark oluşuyor.

• egun. E kullanıcısına yanıt
    Ayarlar da fabrika ayarlarına sifirlamanizi tavsiye ederim. Ben öyle yaptım. Halloldu

• afelus A kullanıcısına yanıt
    Başta zaten sifirlamistim tekrar yapmak istemiyorum tüm uygulamalarim gidiyor

• gunman233 G kullanıcısına yanıt
    S141 nasıl geliştirilen özellikler var mı yoksa yüklemeye gerek yok mu?

• telefon sarjdaykene birden sarj ısıgı sonuyor,sarj etmıyor arada.. yazılımsal bi problem gibi cunku tekrar takınca gene oluyor bi süre sonra sönuyor,herhangi bir temassızlık yok
  • 5.1 de telefonun kendi kendine ses ayarlarında titreşime alması sorunu yaşadınız mı hiç. Titreşime geçtikten sonra telefonda 1 kaç dakikalık kasılma meydana geliyor. Fabrika ayarlarına 2 kere döndürmeme rağmen çözülmedi. Sorun nedir acaba bilgisi olan var mıdır?

• telefonu kargodan dun teslim aldim ve kurcalamaya basladim ancak birsey dikkatimi kameranin kosesine parmagimin ucuyla tiklayinca sanki icinde birsey unutulmus gibi bir tikirti oluyor kapagi cikarincada yapiyor acaba kapaktanmidir diye suphelenmedim de degil. titresim motorundan midir yoksa baska bir problem mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

Evet. Dün S141 Lollipop yükledim sonra kitkat yediğime geri döndüm sorunsuz. Twrp Recovery 2.8.7.0 sürümü.

ben nerede hata yapıyorum acaba, restore menüsünden herşeyi seçiyorum, tüm recoveryleri denedim olmuyor, açılışta cihaz açılmıyor, spflashtan preloader yükleyince açılıyor...
    şaştım kaldım,
    Rica etsem şunun yapılışını baştan anlatma imkanın varmı acaba ?
  • Arkadaşlar telefon cebimde ara sıra acil çağrı menüsü çıkıyor yani sanal tuslar.bunu nasıl iptal ederiz.
    Çift tıklama aktif.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu bendede oluyor sürekli olarak, çözüm bulan arkadaşlar varsa yardımlarını bekleriz.

• tavsiye edermisiniz alacağım ? zenfone 2 laser 5'' veya bunun arasında kaldım
  • Ben dun aldım fiyatına gore çok iyi .tavsiye ederim.yazılımsal bazı buglar var ama aşılır.

hep samsung kullandım J serilerine bakıyorum
  • J serislerini bendE düşünüyordum ama samsung'lardaki Arayüz kasması hoşuma gitmiyor .Bir türlü ısınamadım.Kardeşimde j2 var alıp duvara çarpasım geldi :) Ben böyle berbat seri görmedim.
    Eğer bu lenovo sarmadıysa Casper Via M1 'e bakmanı öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Samsungun tasarımları bana daha cazip geliyor çıkarılabilir bataryası + olarak duruyor.4000 mah batarya deniliyor fakat mtk işlemci tam performansı veremiyor.

J5 düşünüyorum
  • Nedeyelim ozaman .bence kendini biraz sık j7 Al gitsin.

• Tavsiye eder misiniz arkadaşlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bende 7 senedir ios kullanicisiydim 1 kere g2 aldim onuda 3 ay sonra sattim artik iphone a cok para verdigimi dusundugumden bu telefonu aldim dun elime gecti ilk izlenimlerim iyi ancak kameranin orada bir tikirti var anlamadim neden oldugunu? fikri olan varmi?

diger arkadaslarada tavsiye ederim kurcaladikca begendim lenovoyu. bende g3 falan dusunuyordum ama kronik kasa catlama problemi soguttu beni.
  • 
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.