Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.311
Cevap
127
Favori
528.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gunman233

Bozuk plak esprisini yapacağım neredeyse. Bildirim gelmeme sorunu var da biz farketmiyoruz hala öyle mi? Sana iki saatlik video çekeyim istersen ikna olman için. Wifi bağlı, ekran 2 saattir kapalı, sonrasında Whatsapp mesajı at bakalım bildirim anında düşüyor kendi gözlerinle gör artık.

Hocam siz greenify ve viper4android uygulamalarını hangi ayarlarla kullanıyorsunuz ekran görüntüsü alarak buraya koyabilir misiniz bir zahmet. Bir de greenify için erişilebilirlik ayarlarından aktif ediyorum daha sonra kapalı konuma geliyor neden böyle oluyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Viper4android için daha önce video çektim koydum bu başlıkta.
    Greenify kurulu ama bişey uyutmuyorum facebook lite haricinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandır araştırıyorum ancak bu fiyat aralığında gördüğüm kadarıyla daha iyi bir cihaz yok. Mediamarkt'ın %10 indirimiyle 710 lira civarına geliyor, bugün karar verebilirsem almayı düşünüyorum. Farklı bir önerisi olan veya alma diyen arkadaşlar varsa önerilerinize açığım.

• asb96 kullanıcısına yanıt
    Ben de p70 ve gm android 4g arasındayım ama p70 ağır basıyor. Media markt indirimi ne zamana kadar sürüyor acaba? @asb96

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catkara -- 28 Şubat 2016; 18:17:02 >
  • Yanılmıyorsam hafta sonu geçerliydi cebe özel indirim kodu, emin değilim bu konuda tam olarak. General mobile 4g için de kronik sorunları fazla diyorlardı hocam, almadan önce bir araştırmanızı öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: jamie35

Aslında karanlık veya ışığın az olduğu yerler için olan çekimleri kastederek facia dedim. Yoksa fiyatına göre 1 numara. Eskiyip Bozulana kadar kullanmayı dusunuyorum..

Gün ışığı hariç kameralar çamur gibi gerçekten ama gün ışığında da objeleri çok yumuşatıyor mu desem çok keskin mi çıkarıyor bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: catkara

Ben de p70 ve gm android 4g arasındayım ama p70 ağır basıyor. Media markt indirimi ne zamana kadar sürüyor acaba? @asb96

Vatana da bi bakın bazen internet sitesinde yazmasa bile mağazada indirim oluyor ben o şekilde 699 TL Ye aldım. Güncellemeye çok takiyirsaniz Android one tavsiye ederim. Eski bir nexus kullanıcisi olarak kesinlikle güncellemelerin çok kafaya takılmamasi gerektiğini düşünüyorum. P70 ı aldığım gibi hiç güncellemeden kullanıyorum memnunum. Şarj ve performans konusunda kesinlikle tatmin edici.

• quote:

Orijinalden alıntı: asb96

Uzun zamandır araştırıyorum ancak bu fiyat aralığında gördüğüm kadarıyla daha iyi bir cihaz yok. Mediamarkt'ın %10 indirimiyle 710 lira civarına geliyor, bugün karar verebilirsem almayı düşünüyorum. Farklı bir önerisi olan veya alma diyen arkadaşlar varsa önerilerinize açığım.

Meizu m2 note bakabilirsiniz araştırın bence yeterli bir telefon

• Xposedin lollipop için sürümünu nereden bulabilirim?

• Arkadaşlar P70 ın kamerası iğrenç ötesi yeni alacak arkadaşlar kamerasız bir telefon alacağını unutmasını

• Telefonu kotuleme. Kamerası ortalamanın altında olabilir ama 13mp değil de 8 gibi çekiyor sadece. Gün ışığında 13mpin hakkını veriyor.

• Alırken bende siz gibi düşünmüştüm bir kamera hele birde 13 MP ve 5 MP olan bir kamera ne kadar kötü olabilir ki dedim ama gerçekten Nokia 6300 bile daha iyi yanı bence 700 TL segmentinde en kötü kamera

• arkadaşlar 7-8 gündür uğraştığım bildirim gelmeme sorununu çözdüm vatana millete hayırlı uğurlu olsun forumu takip eden ve bu sorunu yaşayan diğer arkadaşlara yardımcı olması dileğiyle sorunun kesin çözümü anlatıyorum öncelikle sorunun tespitinden başlayayım

3 gün önce arkadaşımın evinde wifi ile nete bağlandığımda whatsapp bildirimlerinin gelmeme sorunu olmadığını fark ettim evde yaptığım denemeleri ordada yaptım ve ne whatsapp ne mesenger ne facebook ne twiter hiç birinde sorun yoktu. daha sonra nette araştırma yaparken şu konuyu görmüştüm

http://forum.donanimhaber.com/m_84160281/tm.htm

acaba aynı olay bendemi var diye düşünüp evde kullanmadığım başka bir modem vardı onu bağladım ve denemeleri yaptım hem 4.4.4. hemde 5.1 de bildirim sorunu olmadığını gördüm. Acaba sorun sadece bendeki modemde mi diye arkadaşımda bendeki d smartın verdiği aynı d link marka modem vardı onu alıp denedim iletiler gene gelmemeye başladı. işin garip tarafı arkadaşımın telefonu galaxy s5 onda böyle bir problem yok fakat lg g3 de aynı lenovo gibi bildirim gelmiyordu. ben bildirimin gelmediğini deneyene kadar fark etmemişler bile :D işi garantiye almak için başka bir lenovo p70 ile deneme yaptım acaba benim telefonda bilmediğim donanımsal bir problem mi var acaba diye yok aynı şekilde iletileri 20 30 dk sonra gelmemeye başlıyor airties marka modemi takınca ise bildirimlerde bir problem yoktu sadece dlink modemde mi yoksa başka modemlerdede aynı sorun varmı yada bu işin modemle ne alakası var bilmiyorum lakin modem değiştiğinde sorun ortadan kalktı 2 gündür bir fiil deneyip tam emin olmadan buraya yazmak istemedim hem 4.4.4 hemde 5.1 de d smartın yanında vardiği dlink marka modemde bu sorun varken daha önce kullandığın evde duran airties modemde böyle bir sorun olmadığını gördüm. whatsapp yada diğer uygulamalarda bildirim sorunu çeken arkadaşlar modem değiştirip deneme şansları varsa yada kullandıkları internet sağlayıcılarından modem değişimi talep etmelerini tavsiye ediyorum

Bu mesaja eklenen görseller:

• Edit:Düzeltme...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeryilmaz035 -- 29 Şubat 2016; 23:11:30 >
  • beyler şu aliexpress te satılan alumünium case ler var arkadşın biri almış bende ondan aldım kargoyla gönderdi. hiç güzel değilmiş telefon içinde tıkırdıyor. Ayrıca telefon bayağı bi kalınlaştı. Birde kılıf için yeterli bilgi vermediği için satan kişiyi burdan kınıyorum. 25 +5 kargo birde kargoyla havleyle angaryayala uğraş ve o kılıfı kullanmayacağım
  • merhaba arkadaşlar 5,0 a geçiş yaptım ama hiç memnun değilim. Eski haline nasıl getirebilirim yardımcı olurmusunuz?
  • 1. Sayfada lazim olan driver rom ve progranlari indirin flash tools u kullnasi cok basit gerekli yazilimlari indirin youtube a how to downgrade to kitkat lenovo p70 yazin videolarda anlatiyorlar ayni sekilde uygayin 30 dk da eski haline doner

• 5.1 den eski sürüm olan 4.4.4 e nasıl geri dönerim acil yardım edin.

• Diğer özellikleri açısından bişey diyemem on numara telefonda donma sorunu düzelmiyor ya. Mesajlar ve rehberde çok sık kasıyor kafayı yicem.
    Ayrıca whatsapp ve telegramda bildirim gelmeme sorunu ayrı bişey. Arkadaş modemle ilgili demiş ama ben hiç modemden kullanmıyorum innterneti.
    Basit gibi ama çok sık olduğundan kafayı yedirtecek sorunlar. Kronik sorunu var bence yok değil.

Eski sürüme dönme de ilk sayfada arkadaş anlatmış sağolsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fredegar -- 29 Şubat 2016; 23:20:11 >
  • Fredegar kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan fabrika verilerine sıfırlamanız yaşadığınız bazı sorunları çözebilir.Bazı arkadaşlar sıfırlama yaparken açılmadığını söylediler.Sorumluluk size ait.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afelus -- 1 Mart 2016; 1:13:23 >
  • 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.