Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
13.296
Cevap
146
Favori
503.010
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Lenovo >> ★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★
Giriş
    345 Mesaj

Garantiye neden gormesin gönderin değiştirirler Samsung telefonunun ki degitirmislerdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    qsdc35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Telefondaki kayıtlı doğum günlerini nasıl silerim e-posta dan dolayı doğum günleri otomatik kaydedildi. Hatırlatıcı çalıp duruyor.

|
    |
    Oynadığım oyunlar da paramanya ve top eleven . açık programda yok arkada telefonda dolu değil hafızası tamamen. Ne yapabilirim telefonu hızlandirmak için? Bir program falan var mi acaba?

Teşekkürler şimdiden

• Er
    8 Mesaj
    Home tuşuna bastığımda zaman zaman algılamıyor 2. Kez basmam gerekiyor. Zaman zaman dediğim 10 basmada 1 gibi oluyor. Yazılımsal bişey sanırım çünkü titreşim geliyor ama ana ekrana dönmüyor. Çok can sıkıcı çözümünü bilen var mıdır acaba

|
    |

Ayarlarda güç tasarrufu için ekran ve işlemci performansını düşür gibi birşey var onu kaldırırsan düzelebilir bende de olmuştu.

|
    |
    Athena03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Valla bende tedirgindim ama geçtim sonunda 5.1e bence memnunum. Telefonun özelliklerinin bazıları gidiyor ama performans pil olarak bir tık daha iyi gibi. Sanki selfie kamerası biraz kumlanıyor o da yeterli ışık varsa iyi gayet.

|
    |
    Speeds kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: secretplay

5.1 in en kotu yani uygulamalari sd karta tasiyamiyorsun yoksa bende 5.1 den memnundum su sd karta tasima isi 5.1 de olsa bende 5.1 kullanirim

Ben 4.4.4 kullanıyorum ama uygulamaları SD karta taşıma seçeneği yok ya da ben bulamıyorum. Nasıl yapıyoruz ki

|
    |
    Uygulamalardan uygulamaya tiklayinca altta secenek var sd karta tasibdiye ordan yapiyom fakat ben 4pda diye bi siteden aldim 4.4.4 u telefonu ilk aldigimda direk 5.1 e guncelledigim icin turkiyedeki romda var mi yok mu bilmiyorum

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    telefonu aldığımdan beri 5.5 - 6 saatten fazla ekran süresi almadım, ilk zamanlarda telefona fazla uygulama yüklü değildi ve şarj 2 gün gidiyordu, şimdi de spotify, hopi vs alışveriş uygulamaları yüklü, güncelleme ilk cıktıgında 5.1' e yükselttim, şu an şarj süresi yerlerde sürünüyor desem yeridir. telefonda oyun falan oynmam, sadece spotify- ekşi-instagram -facebook-whatsapp.
    telefonum rootsuz, dün grenify yükledim bugün test ediyorum ancak yine benzer değerler cıkacak gibi su anki tabloya göre.
    az yukarıda yazdığım "bazen çok yavaş şarj etme" durumu da epey canımı sıktı, telefonu severek kullanmama rağmen bu olaylardan dolayı sogudum bir miktar. telefonu pil süresi için almışken pille baglantılı noktalardan patlak vermesi üzücü.

pil süresiyle ilgili yardım edebilecek olan var mı?
    Ne yaptıysam şu kişi deposu şişmesi sorunundan kurtulamadım. Sonuç kesin çözüm: telefonu satıp n11 den 898 TL ye Huawei honor 6 aldım. Dünya varmış. F/P olarak P70 rakipsiz, ancak şu bug lar yüzünden resmen cihazdan soğumuştum.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anywar -- 19 Şubat 2016; 15:41:59 >
    |
    |

Dostum 5.1 guncellemesini aldıktan sonra telefonu fabrika ayarlarına çevirdin mi ? Ben şahsen 5.1 de şarj konusunda çok memnunum. Güncellemeden sonda sıfırlamak gerek.

|
    |
    sculptor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar merhaba media markt'an lenovo p70 modeli telefon aldım ve alır almaz telefonu 5.1 sürümüne güncelledim.Fakat telefonun kamerasından hiç hemde hiç memnun değilim.Resimleri sürekli bulanık çekiyor.Sizlere sormak istediğim;
    1- Telefonu bir önceki sürümüne dönsem kamera kalitesi artarmı
    2- Telefonu ilk sayfada anlatıldığı gibi bir önceki sürümüne dönsem garanti dışı kalırmı
    3- Telefonu iade edip ücretinimi almalıyım

Sizlerden ricam cevap verirseniz 14 gün iade hakkımı doldurmadan bu sorunu çözeyim

|
    |
    Arkadaşlar bu whatsapp bilidirim sorunun çözümü yok mu 5.1 denir 4.4.4 u yukledigimde whatsapp bildirim sorunu yoktu 4.4.4 u sırf bu bildirim sorunu yüzünden silip tekrar 5.1 u yüklerin fakat gene sorun yaşıyorum eskiden o sorun yokken başlaması canımı sıkıyor nasıl halledebiliriz

|
    |

Orijinalden alıntı: mersin123

İyi geceler arkadaşlar
    Bir sorum olacak. Güç tüketim ayrıntılarında "Kullanıcı sözlüğü %57,7" diyor. Bu ayrıntı ne anlama geliyor ve neden bu kadar yüksek?
    Uzman arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim.

Arkadaşlar bu konuda yorum yapabilecek olan yok mu?
    Yeni güç tüketimi ayrıntıları fotosunda bu sefer de "Arama Uyglmlr Sağlayıcısı %49,7" diye bir değer çıkıyor. Galiba "kullanıcı sözlüğü" ifadesi "Arama Uyglmlr Sağlayıcısı" ifadesine dönüşmüş ama bu ne anlama geliyor. Merak ettim doğrusu.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Teğmen
    140 Mesaj
    Arkadaşlar bı telefon için ilk sayfada 4.5G uyumlu denildi fakat lenovonun detek sayfasında uyumlu olmadığı yazıyor.Gerçekten uyumlu değilmi ?

Uyumlu değil. Vodafone telefonunuz 4,5G yi desteklemiyor dedi.

|
    |
    seyyah1984 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
canlı radyo dinle
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,816
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.