Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.311
Cevap
127
Favori
528.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mavifatih

arkadaşlar babam 60 yaşlarında akıllı telefona geçecek, namaz kılarken filan sorun çıkarmıyacak pantolonda rahat duracak şarjı çok gidecek fotoğraf çekebilecek telefon olarak bu telefonu önerir misiniz, umreye gittiğinde bol bol fotoğraf çekip bize gönderecek ....

Pantolonda rahat durması cepten cebe değişecek bir durum; ama kumaş pantolonda sorun olmaz.

Telefonun şarjı, durmadan oyun oynanmadığı müddetçe oldukta tatmin edici düzeyde; yani şarj konusunda içiniz rahat olsun.

Fotoğraf konusu biraz muamma; ara sıra fotoğraf çekse neyse diyeceğim de loş ortamlarda kalite gerçekten kötü. Işıklı ortamlarda da vasat derecede bir kaliteye sahip. Ön kameradan hiç bahsetmiyorum; zira gerçekten kötü. Kısacası, çok sık fotoğraf çekeceği ve sıradan bir yere de gitmediği için benim öncelikli tavsiyem şu olur: Oraya idarelik bir telefonla gitsin; ama yanında dijital fotoğraf makinesiyle gitsin. Şu 200 - 300 liralık makinelerden bahsediyorum. Ha illa telefon olsun diyorsanız da sırf orada çekeceği fotoğrafların önemi sebebiyle başka telefon bakmanızı tavsiye ederim.

• Almış alduğunuz adaptör 0,7 amperlik sanırım .Dolayısıyle geç dolduracaktır. 5V 2A bir adaptör almanız gerekirdi.(Foto da okuyabildiğim kadarıyla.Elektronikçiler daha iyi bilir ama. Çıkışı 2A olması lazım.Bir de 4200mA kaç amper yapıyor bilmek lazım )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afelus -- 17 Şubat 2016; 1:57:11 >
  • mavifatih M kullanıcısına yanıt
    Bence Umre söz konusu ise kaliteli bir fotoğraf makinası tavsiye ederim. Hadi gidelim denildiğinde gidilip gelinebilecek bir yer değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afelus -- 17 Şubat 2016; 1:51:57 >
  • mavifatih M kullanıcısına yanıt
    Onermeyiz kardes. Birinde sony xperia z3 var acilip kapanma hizini ve foto lalitesini karsilastirdik. P70 acilip kapabmada super ama fotoda cok kotu idi. Ayarlari daha yuksek yaptim.Turuncu rengi mor olarak gosterdi(inanmak guc, ama oyle). Standwrt cekimde zaten kalite dusuk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • afelus A kullanıcısına yanıt
    Output 5v 4200 ma

• ram123456 R kullanıcısına yanıt
    benim kastettigim sizin dediginiz degildi..bos alana degil menu tusuna basarak idi.
    gunman'in mesaji uzerine gravitybox ile ugrastim ve cozdum. Bir sonraki mesajimda anlatacagim okuyabilirsiniz siz de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

Nasıl denediniz bilmiyorum ancak yolu şu;
    Telefon Root'lu olmalı.
    Xposed yüklenmeli.
    Ardından xposed modülü olan gravitybox yüklenmeli. Başka güzel modüller de var youtube background playback gibi..
    Root yaparsanız viper4android yüklemeyi de unutmayın özellikle kulaklık ses çıkış kalitesi çok artıyor daha önce bahsi geçti ayarları (video çektim) dahil.

Tesekkur ederim. Gravityboxi bir turlu calistiramadim. Google da aratinca dahi bu konunun cozumune kavusamadim.
    Gravitybox system framework yanit vermiyor hatasi aliyordum.
    Xposed, kendi framework sayfasinda kirmizi yazi ile su sayfaya yonlendirdi.http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=52289793&postcount=5

olay kisaca su, root dizininde iken system/framework klasorune gir ve .jex uzantili tum dosyalari sil.
    Ben de tabi birkac explorer denemesinden sonra Jrummy Apps yapimi 'root explorer'ile ilgili dizinde once rar dosyasi haline getirip yedekledim sonra dosyalari sildim ve gravitybox'i basari ile calistirdim.
    Bilginize sunarim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba arkadaşlarhttp://repo.lowocommunity.org/p70/customrom/ bu adresteki çeşitli custom romlardan deneyen var mı türkçe rom lazım.
  • merhaba arkadaslar, 7 aydır telefonu kullanıyorum, son zamanlarda şöyle bir problem yaşadım:

telefonu şarja takıyorum şarj etmesi cok cok uzun sürüyor, gece yatmadan takıyorum sabaha %80 civarı oluyor mesela.
    ancak bu herzaman olmuyor, yavaş şarj ettiğini farkettiğimde cıkarıp takıyorum genelde hızlı şarj moduna geçiyor.
    şarjlarımda kendi orijinal şarj aletini kullanıyorum.

yardım edebilecek olan var mı?
  • sculptor S kullanıcısına yanıt
    Aynı sıkıntıyı ben şarj cihazını sürekli prizde bıraktığımda yaşıyorum. Şarj cihazını çıkarıp takarsam sorun düzeliyor.
  • teşekkürler hocam, ancak benim sarj aleti sürekli prizde durmuyor, sonucu aynı ama farklı bir durum var diye düşünüyorum, factory reset deneyeceğim bence sorun yazılımsal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Aynı sıkıntıyı ben şarj cihazını sürekli prizde bıraktığımda yaşıyorum. Şarj cihazını çıkarıp takarsam sorun düzeliyor.

hocam bu sorun benim diğer telefon galaxy ace 2 de oluyor orjinal şarj cihazı değil ama aynı sorun. Çok büyük ihtimal şarj cihazından kaynaklanıyor farklı şarj aletlerinde sorun hiç yok malesef yeni şarj aleti almanız gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qsdc35 -- 17 Şubat 2016; 19:00:14 >
  • hocam, garantiden halledemez miyiz acaba? şarj aleti kapsama girmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sculptor

hocam, garantiden halledemez miyiz acaba? şarj aleti kapsama girmiyor mu?

hocam gerçekten hiç bilmiyorum ama ücreti karşılığında mutlaka verirler diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qsdc35 -- 17 Şubat 2016; 19:13:31 >
  • üzeri kapalı alanlara girdiğimde konum servisi efektif çalışmıyor. baya zorluyor.
    benzer durumla karşılaşan varmıdır?

• Arkadaşlar telefona format attım batarya su gibi gitmeye başladı telefon 4.4.4 acaba 5.1 nasıl

• qsdc35 kullanıcısına yanıt
    Garantiye neden gormesin gönderin değiştirirler Samsung telefonunun ki degitirmislerdi

• Telefondaki kayıtlı doğum günlerini nasıl silerim e-posta dan dolayı doğum günleri otomatik kaydedildi. Hatırlatıcı çalıp duruyor.

• Arkadaşlar telefonum bu aralar çok fazla kasiyor hele oyunlarda.
    Oynadığım oyunlar da paramanya ve top eleven . açık programda yok arkada telefonda dolu değil hafızası tamamen. Ne yapabilirim telefonu hızlandirmak için? Bir program falan var mi acaba?

Teşekkürler şimdiden

• Home tuşuna bastığımda zaman zaman algılamıyor 2. Kez basmam gerekiyor. Zaman zaman dediğim 10 basmada 1 gibi oluyor. Yazılımsal bişey sanırım çünkü titreşim geliyor ama ana ekrana dönmüyor. Çok can sıkıcı çözümünü bilen var mıdır acaba

• 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.