Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.310
Cevap
127
Favori
528.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Athena03

Öncelikle merhabalar..

Telefonum için kulaklık araştırıyorum..

-Bütçem : 80 TL Belki 100 TL ye kadar çıkabilirim güzel bir kulaklık karşıma çıkarsa.
    -Ağırlıklı olarak dinledigim müzik türleri : Pop , Akustik , Elektro
    Ağırlıklı olarak bass .
    Telefon (Lenovo p70)
    Mikrofonlu olabilir ( Şart Değil )

Şimdiden teşekkürler...

İyi günler, İyi forumlar...

EKLEME : Jwmaster nasıl acaba ?

Ben Creative ep630i kullanıyorum. Çok memnunum. Şiddetle tavsiye ederim. Ayrıca mikrofonu da mevcut. Yine alacak olsam yine bunu tercih ederdim. Yüksek bas ve ses kalitesinden dolayı dinlediğin müzikler daha bi güzel geliyo kulağa. Yalnız fiyat bayaa artmış 100tl civarı. Kampanya ve indirimleri takip edersen 75tl civarına alabilirsin diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• seyyah69 S kullanıcısına yanıt
    Ses kısma ve tuş kilidi tuşlarına aynı anda basarsan alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamert

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Şöyle ki maalesef iş hattımda internet olmadığı için Vodafone'u diğer tarafa takma şansım olmayacak. Ve bahsettiğiniz bataryayı içme durumu zaten telefonu benim için gereksiz hale getiriyor =/

Diğer bir yandan telefon kamerasıyla nerdeyse hiç işim olmaz. Asus laser alsam sanki fazladan 100 lirayı hiç kullanmayacağım kameraya verecekmiş gibi hissediyorum :D

Ben de sizinle aynı şekilde P70 ile Asus zenfone laser 5.5 arasında kalmıştım. Zenfone laser in 8 ve 9. Ayda üretilen modelleri test cihazı olarak gözüküyor ve bazı problemleri var. Bence bir araştırın.

• ergincenk E kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim tavsiye için bakacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asriell kullanıcısına yanıt
    Vallahi hocam ben de Vibe S1 düşündüm hatta fiyatı da şu an baya uygun ama dediğiniz gibi 2400 mah batarya düşündürüyor, diğer özellikler gayet makul. Yine de forumdaki kullanıcı yorumlarını okuduğumda bir günü rahat çıkardığı söyleniyor ancak emin olamadım. P70'in de bataryası ve fiyatı aklımı çeliyor. Belirttiğim gibi kafama yatmayan bir telefona şu sıralar yüksek meblağlar vermek istemiyorum, eğer önümüzdeki süreçte çıkarsa da sizin gibi bu telefonu anneme bırakmayı düşünüyorum. Anlayacağınız şu an biraz kafam karışık, uzun bir süredir de araştırdığım için hepten kararsız kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Achina

quote:

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Şöyle ki maalesef iş hattımda internet olmadığı için Vodafone'u diğer tarafa takma şansım olmayacak. Ve bahsettiğiniz bataryayı içme durumu zaten telefonu benim için gereksiz hale getiriyor =/

Diğer bir yandan telefon kamerasıyla nerdeyse hiç işim olmaz. Asus laser alsam sanki fazladan 100 lirayı hiç kullanmayacağım kameraya verecekmiş gibi hissediyorum :D

Ben de sizinle aynı şekilde P70 ile Asus zenfone laser 5.5 arasında kalmıştım. Zenfone laser in 8 ve 9. Ayda üretilen modelleri test cihazı olarak gözüküyor ve bazı problemleri var. Bence bir araştırın.

Evet onu duymuştum. Bataryada bir arıza olabiliyormuş. Onu alırken araştırıp alırım. Ama hatırlatma için teşekkür ederim =)

• quote:

Arkadaşlar merhaba. Gelecek ay telefon alacağım. P70 almayı düşündüğüm iki telefondan birisi. Birkaç maddede benim için önemli olan şeyleri yazacağım. Onlarla ilgili fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Not: 3 senedir HTC One m7 kullanıyorum. Tank gibi telefon. Akdeniz bölgesi sıcağı ve belki de son yıl içerisinde çok dikkatli kullanmadığımdan telefon yaşamının sonlarına gelmek üzere.

1) 4000 mah pil içindeki işlemciye rağmen (rom vs olmadan) 2 gün dayanıyor mu? (çok oyun oynamam. Daha çok iş için yoğun telefon konuşması yapacağım. Çift hat kullanacağım. Biri Vodafone.)

2) Müzik dinlemek için de kullanmak istiyorum. Ses kalitesi nasıl? (coloud pop kulaklığım var. HTC ile çok mutluyum)

3) Bildirim ışığı sorunundan bahsedilmiş bolca. Nedir sorun tam anlayamadım?

4) Ekranı için dokunma hassasiyeti kötü denmiş. Dokunmatik değil de basmatik gibi mi? Kötü derken, ne kadar kötü?

5) Tasarımı ve malzemesi çok hoşuma gitmediği için aklım asus 5.5 laser'e kaymıyor değil. Dayanıklılığı nasıl? (kılıf ve ekran koruyucusu kullanabilirim ama merakımı gidermek için sordum)

6) 3 senedir cilalı taş gibi telefon kullanıyorum. Çift tıklama, sallayarak kapatma gibi sempatik şeylere çok özeniyorum. Gelecek güncellemelerde bunlarla alakalı bir düzelme olacak mı? Bilgisi olan var mı?

Özet: "Sen telefonu şarj süresi ve müzik için mi alacaksın yani?" diyorsanız. Cevabım büyük ölçüde evet. Yani telefondan internet hızı, oyun hızı, ısınmama gibi beklentilerim yok. Dediğim gibi işim çok fazla telefon konuşması gerektiriyor ve gün içinde şarj etme fırsatım olmuyor.

Upuzun yazımın sonuna kadar okuyan veya adam yerine koyup cevap veren herkese çok teşekkür ederim.
    İyi günler ve iyi çalışmalar dilerim =)

Hocam çift hat kullanacağıniz için 5 saatin üzerinde ekran goruntusu alamazsınız. İkinci hatta sadece 2g var.ama telefon gerçekten çok iyi telefon...muzik dinleme gibi bi huyum olmadigi icin ne kadar sarj yer bilemiyorum.kamera ve çift hat performansi hariç telefon çok iyi...

• Herkese merhaba 100 sayfa kadar okudum sanırım gözümden kacmista olabilir 32 GB hafıza kartima uygulamaları tasiyamiyorum (sistem değil) normal indirdigim uygulamalar tel hafızasında taşı butonu çıkmıyor indirilen uygulamalar hafıza kartı seçili bu arada telefon 5.1 sürümünde ilgili ve bilgili arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum

• 5.1 de tasima ozelligi yok hocam 4.4.4 u geri yuklerseniz o sorun ortadan kalkar

• Tskler sürümden kaynaklı demekki sanırım başka çare yok cevap için minnettarım hocam hoscakalin

• Arkadaşlar minecraft pe de dokunmatik sorunu var bende koşarken ekranı döndürünce ekran tamamen koşma butonlarına dogru kayıyor ve oynanmaz kılıyor çok severek oynuyordum fkaat bu olay oynatmıyor.Dokunmatiginde bir sorun yok oyunla telefon arasında bir sorun var galiba.4.4'deyim 5.1 gecsem düzelir mi?Sizdede var mı denermisiniz rica etsem ?

• Selamlar,

Son bir haftadır ilginç bir durum yaşıyorum. Telefondaki interneti wifiden paylaştırıp, dizüstü bilgisayarımdan internete girdiğim bir sırada telefon çaldı. Telefonla görüşürken, aynı anda internette gezinmeye devam edebildim.

Daha sonra test için, telefonla görüşme esnasında whatsapptan mesaj alıp gönderdim.

Telefonla görüşürken, interneti de aynı anda sıkıntısız kullanabiliyorum. 4.4 yükü.

Saygılar.

• Telefonu yeni aldım şuan KitKat ta lolipopa güncellememi önerir misiniz?

• senaydn kullanıcısına yanıt
    hayır.
  • Cevaplar için teşekkürler..

• İyi geceler arkadaşlar
    Bir sorum olacak. Güç tüketim ayrıntılarında "Kullanıcı sözlüğü %57,7" diyor. Bu ayrıntı ne anlama geliyor ve neden bu kadar yüksek?
    Uzman arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim.

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★
    ★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersin123 -- 15 Şubat 2016; 0:17:23 >

• Beyler gravity box yükledikten sonra ekran yapılandırmadan kilit ekranı kapanışını değiştirdim sonra beğenmeyip eski haline getirdim. O değişiklikten beri tuş kilidini açmak için tuşa bastığımda ekran açılıp hemen kapanıyor. 3 4 kereden sonra açabiliyorum kilidi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WrathChild -- 16 Şubat 2016; 14:04:52 >
  • laqirdi kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ilginiz ve cevabınız için =)

• Telefonunda karşı tarafa giden sesin yankılanması problemi yaşayan var mı? Varsa bir çözüm bulabildi mi?
  • Arkadaşlar Asus zenfone 2 laser 5.5 ile karşılaştırırsak ne diyebiliriz ?

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim ; ikisi arasında bir seçim yapacağım
  • 
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.