Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (650. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.311
Cevap
127
Favori
528.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizde de ses sorunu varsa zaten yapılmıyor iade alabiliyorsunuz. Tahminim bu telefon çıktığında yeterli değildi zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maltepedeki servisine gotrcem bulmasi zormu elden goturen oldumu

• arkadaşlar ekranım tamamen perte çıktı hiçbir noktada dokunmatiği çalışmıyor

küçükşehirdeyim burdaki telefoncular ekran getirtemeyiz ama ekranı getirirsen 40 liraya takarız diyor internettrn ekran alıp memnun kalan var mı yada herhangi bir tavsiyesi olan ?

• lapatid L kullanıcısına yanıt
    Hocam nette ikinci el sitelerde anakarti bozk ekrani saglam p 70 ler kovalamani tavsiye ederim .40-50 ye alirsin . tqkmasi cok kolay kardesime ayni sekil gm2 sine buldm deminde taktik qldgnda yazarsan yardmci olrum istqnbuldaysan

• arkadaslar uc haftadir simkart bulunamadi hatasi aliyorum. basta kendi kendine duzeliyordu ama son 24 saattir duzelme yok. simkart girisi mi gevsedi diye kagit da ilistirdim ama yok olmuyor. baska hat da denedim olmuyor. bu sorunu yaşayan oldu mu? servise versem uzun zaman alamayacagim telefonu ve telefon lazim.

• Bulunduğunuz yerde kvk varsa verin, yada mng kargo ile gönderin. Ben Antalya kvk ya verdim bir haftada ekran değiştirip gönderdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kobra1812

Şayet bu telefonu kullanıpta halen garantisi devam edenler var ise ve ses sorunu yaşayanlar bu telefonu servise göndersinler. Ben 1.5 sene kullandım bu nedenle gönderdim ve yapılamaz kaydı ile aldığım yere faturası ile gittim para iadesi aldım. Bu konunun en başındaki mühendislik modu filan hikaye.

Katılıyorum. Garantinin bitmesine bir aydan az bir zaman kaldığı ve artık dayanılmaz bir hale geldiği için ben de servise yolladım. Özellikle dışardayken karşı tarafı duymak için telefonu kulağıma bastırıyorum, o bile fayda etmiyor. İlk başlarda bu kadar kötü değildi, şimdi ses iyice azaldı.

Ekleme: Telefon servise bile gidemedi. Yurtiçi Kargo'dayken benim telefonun da bulunduğu bir poşet çalınmış. Şimdi onlarla tazminat için uğraşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müddeiumumi -- 1 Aralık 2017; 1:26:59 >

• arkadaşlar kilit desenini kaldırmak istiyorum ama menüsü aktif değil, nedir çözümü?

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★
  • ★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

;)
  • Arkadaşlar herkese merhaba benim bir sorum olacak daha önce konuşuldu mu bilemiyorum ama iphone kulaklığı ile bu telefonda görüşmeye çalıştığım da karşıya sesimin gitmediğini,siren benzeri bir sesin gittiğini öğrendim. Bim den ucuza bir heves iphone kulaklığı aldım ama kaldı ortada. Benim gibi bu sorunu yaşayan ve çözüm bulabilmiş olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ratsorizzo

arkadaslar uc haftadir simkart bulunamadi hatasi aliyorum. basta kendi kendine duzeliyordu ama son 24 saattir duzelme yok. simkart girisi mi gevsedi diye kagit da ilistirdim ama yok olmuyor. baska hat da denedim olmuyor. bu sorunu yaşayan oldu mu? servise versem uzun zaman alamayacagim telefonu ve telefon lazim.

telefonu teleservice'e verdim yaptılar.
    ayrıca ahize sesini de belirttim.
    arkadaşlar, telefonun ahize sesi genel olarak düşük diye kodladik kendimizi ama zamanla daha da düştü.
    şimdi yapmışlar ve ilk aldığım andan da daha iyi.
    eğer sesi az gelen varsa bence versin servise.
    kodla modla duzelmiyor. telefon şimdi sifirindan da iyi oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba p70 tayfası

daha önce konuya yazmıştım telefonun anakartını kendi hatam sonucu yaktım ve servise vermiştim. Teleservis önce tamir için bekletti sonra yapamayınca iade yoluna gitti ağustos sonunda başlayan süreç dün son buldu gittigidiyor parayı geri yatırdı. telefonu aldığımda powerbank hediyesi vardı o dahil hiçbir aksesuarı ortada yokken komple parayı iade almak çok güzel oldu : )

telefondan sıkılan varsa tavsiye ederim
  • cankanatttttt C kullanıcısına yanıt
    Selam,

Bende aldım bende de çalışmadı. Sonrasında biraz araştırınca iphone kulaklıklarında bulunan özel teller sayesinde mikrofon ve ses açma kapama tuşlarının sadece Iphone larda çalıştığını öğrendim.

• ergincenk E kullanıcısına yanıt
    Benim note 3 neo kullanan arkadaşım o kulaklıkla sorunsuz konuşabiliyordu bizimkinde çalışmamasına üzüldüm açıkçası, zaten son bi kaç haftadır temizlememe ve mtk engineer ile ayar yapmama rağmen telefon görüşmesinde sorunum vardı en azından kulaklıkla çözebilirim dedim bu da gol olmadı.

• 4.4 kitkata geri donemiyorm beyler konunun başındaki gbi urqstm ama olmadı yardım

• Benim telefon kendi kendine internete giriyor acaba sorun nedir, virüs yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • keppir kullanıcısına yanıt
    Ayarlar>Güvenlik>Kimlik bilgilerini temizle

Bunu yapınca düzelmesi lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ymtrgkbr

Arkadaşlar ben 2 hat kullanıyorum 2.hat sadece G çekiyor yükseltebilir miyiz bunu bide bazen telefona ulaşılamıyor hat açık olmasına rağmen ulaşılamıyor bir bilginiz var mı

Aynı sıkıntılar bende de var, bir çözüm bulamadım malesef.

Rom değiştirmek sıkıntıyı giderebilir mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 29 Kasım 2017; 23:22:7 >
  • arkadaşlar telefon açılış ekranında lenovo for those who do. yazısında donup kalıyor açılmıyor , ne yapılabilir tawsiyedi olan varmı .ne olmuş olabilir tele... tskrler şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: stacker41

4.4 kitkata geri donemiyorm beyler konunun başındaki gbi urqstm ama olmadı yardım

Verilerinizi yedekleyip fabrika ayarlarına dönün hocam.Ben hiç lollipopa yükseltmedim ama, 2-3 defa fabrika ayarlarına döndürdüm.Telefon anasından yeni doğmuş gibi oluyor :)
  • 
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.