Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (649. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.311
Cevap
127
Favori
528.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar lollipop ta çift tıkla ekran açmayı hiçbir şekilde kullanamıyor muyuz?
    Kitkat ta kullanıyorum hala ama sıkıldım, çift tıkla açmayı uygulama ile falanda olsa kullanabiliyorsak lollipop a geçeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: end76

Arkadaşlar lollipop ta çift tıkla ekran açmayı hiçbir şekilde kullanamıyor muyuz?
    Kitkat ta kullanıyorum hala ama sıkıldım, çift tıkla açmayı uygulama ile falanda olsa kullanabiliyorsak lollipop a geçeyim.

Aynı şeyleri bende düşünüyorum. Kit kat kullanıyorum, gerçi hiç bir sorunum da yok, kaşınıyorum galiba.
  • Lollipopta tek tık yok. Eger sizin için olmazsa olmaz bir şeyse lolipopa geçmeyin. Bende KitKat tan lolipopa gecmezdim ama GPRS sıkıntı yaratıyordu kitkatta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkansutcu

Lollipopta tek tık yok. Eger sizin için olmazsa olmaz bir şeyse lolipopa geçmeyin. Bende KitKat tan lolipopa gecmezdim ama GPRS sıkıntı yaratıyordu kitkatta.

Tek geçmeme sebebim bu benim, çift tıklama ile ekranı açıyorum, sallayınca kapanıyor, böyle olunca da güç tuşu ilk günkü verimliliğinde çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

quote:

Lollipopta tek tık yok. Eger sizin için olmazsa olmaz bir şeyse lolipopa geçmeyin. Bende KitKat tan lolipopa gecmezdim ama GPRS sıkıntı yaratıyordu kitkatta.

Tek geçmeme sebebim bu benim, çift tıklama ile ekranı açıyorum, sallayınca kapanıyor, böyle olunca da güç tuşu ilk günkü verimliliğinde çalışıyor.

Evet bende aynı şekilde çift tıkla açıp sallayarak kapatıyorum sürekli ama buna rağmen benim güç tuşu sıkıntılı ilginç bir şekilde.Çok zor basıyor.

• arkadaşlar açma kapama ve ses düğmesini değiştirerek sonucundan verim alan var mı?

sanırım parçabu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afelus -- 27 Ekim 2017; 20:52:2 >

• quote:

Ara ara internet cekmemesi gbimi hocam buara bndede basladi sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: stacker41

quote:

4.4'te bu sorunu yaşayanların googleplay güncellemesini her defasında kaldırması öneriliyor.

https://productforums.google.com/forum/m/#!topic/google-yardim-forumu/riM7E-vxqJI;context-place=topicsearchin/google-yardim-forumu/authorid$3AAPn2wQept2qO8tVoaLWpfhq9F3A4ag0sWgXwTL6TM2I7ya9jzIPbrk1kjCew2VfzJip3_o6_ZweY%7Csort:date%7Cspell:false

Bu sorunu yaşayanların googleplay güncellemesini kaldırması öneriliyor, bir çok kişi bu sorunu yaşıyor kitkatta.

Ara ara internet cekmemesi gbimi hocam buara bndede basladi sanki

4.4'te navigasyon problemi her zaman yaşadım. Konum aranıyor diyerek sürekli beklemede kalıyordu. O yüzden 4.4 çok kısa bir süre kullandım, hemen lollipopa geçmek zorunda kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkansutcu -- 28 Ekim 2017; 11:23:57 >

• Nova launcher in ücretli versiyonunda birçok özellikle birlikte cift tıklama ile uygulamalardaki mesaj adedi bildirimi de var. Su an için free versiyonunu indirdim inceliyorum. Sanırım uygulamanın ücretli versiyonuna sahip arkadaşlar daha kesin bilgi verebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afelus -- 29 Ekim 2017; 14:26:0 >

• Bende ücretli versiyonu vardı, sizin için kurdum. Çift tık ile ekran kapanabiliyor.

Ekleme: grenify uygulamasinda da ekrana bir kısa yol attığınızda ve ona tıkladığınızda ekranı kapatır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkansutcu -- 29 Ekim 2017; 15:38:57 >
  • Arkadaslar merak ettigim bi sey var p70 e 64gb microsd yihttps://www.patchworkoftips.com/lenovo-p70-64gb-fat32-support/4523/ yontemiyle calistirmistim 128gb denemedim deneyebilecek varmi aranizda almagi dusunuyorum ama malum birinin denedigini gorunce icim rahat alirim

• quote:

Orijinalden alıntı: matraxx22

Arkadaslar merak ettigim bi sey var p70 e 64gb microsd yihttps://www.patchworkoftips.com/lenovo-p70-64gb-fat32-support/4523/ yontemiyle calistirmistim 128gb denemedim deneyebilecek varmi aranizda almagi dusunuyorum ama malum birinin denedigini gorunce icim rahat alirim

128 i bilmwm de 64 gb clas 10 hiç işlem yapmadan direk çalışıyor zaten.... 128 de çalışır büyük ihtimalle...

• quote:

Bende ücretli versiyonu vardı, sizin için kurdum. Çift tık ile ekran kapanabiliyor.

Ekleme: grenify uygulamasinda da ekrana bir kısa yol attığınızda ve ona tıkladığınızda ekranı kapatır.

Tüh açmada olsaydı iyiydi.

• Bir tanıdığın cihazına rom atayım dedim illallah dedirtti. CM 12 5.1 64 bit üstüne CM 13 kurdum sürekli olarak şebeke gidip geliyor dedi.Bir çok rom denemek istesem de komple türkçe olmadığından vazgeçip 4.4.4 stock rom kurdum.Şuan geldi tekrar hat yine gidip geliyor dedi.

5.1 Stock rom yüklüyorum şuanda ama TR olan başka bir rom önerebilecek var mı?
  • Arkadaşlar ben 2 hat kullanıyorum 2.hat sadece G çekiyor yükseltebilir miyiz bunu bide bazen telefona ulaşılamıyor hat açık olmasına rağmen ulaşılamıyor bir bilginiz var mı

• Orjinal ekranım kırıldı. Gittik yan sanayi taktirdik ilk düşmede yine kırıldı. Şuan yeni telefon aldım. Sizce ne yapmak lazım p70i nasıl değerlendirebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: afelus

arkadaşlar açma kapama ve ses düğmesini değiştirerek sonucundan verim alan var mı?

sanırım parçabu

3 ay önce aliexpresten o parçayı, 5-7 tl felan getirtmiştim. taktırması geçen hafta nasip oldu. lehimleme için telefonucu 20 tl istedi. açık ve net basma hissiyatı sıfır aldığım haline geri döndü. Telefoncuya parçayı verdim dedi keşke almasaydın, ben butanları temizleyerek düzeltiyorum o hatayı dedi. almadan önce bi telefoncuya sorun en kötü.

• begamermc kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler arkadaşım. Duruma göre değişim veya bakım yaptırırız artık. Önemli olan sonuç alınması..

• Şayet bu telefonu kullanıpta halen garantisi devam edenler var ise ve ses sorunu yaşayanlar bu telefonu servise göndersinler. Ben 1.5 sene kullandım bu nedenle gönderdim ve yapılamaz kaydı ile aldığım yere faturası ile gittim para iadesi aldım. Bu konunun en başındaki mühendislik modu filan hikaye.
  • 1 ay kaldi garantsi adamlar sovmesn iade istersem .d

• 
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.