Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (644. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.311
Cevap
127
Favori
528.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aldgnz yerden faturanizin bir ornegini talep edebilirsenz sorununuz cozulebilir.aksi takdirde faturasi cihazinizin servis garanti kayitlarindan cok daha sonrasinda satis gordugunden serviste beklentinize ulasamayabilirsnz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar herkese, p70 kullanıcısıyım. 6.0 romlarını deneyen var mı acaba arkadaşlar? 6.0 dan memnun musunuz? Lolipop kötü diye kitkatı yükseltmedim hiç. Son 15 güne kadar pek sorun yoktu ama takılmaya başladı baya. İşimi görmez oldu neredeyse. Telefondan da memnundum yeni almak istemiyorum. 6.0 a geçmeyi düşünüyorum, eğer olumsuz olursa 1700 tl ye kadar yeni telefon bakacağım. Garantimin bitmesine 9 ay kaldı.

Bu romlara nasıl ulaşabiliriz ilk mesajdaki linklerde göremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multitouch normal kullanımda da çalışmamaya başladı, servise göndermiştim yapılmadı. Yazılımsal mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şebekenin ekranda görünüpde internet bağlantı veri hızının 0.... kb/sn olmasının nedeni şebeke kaynaklı 2-3 gündür başka bir ildeyim ve bulunduğum yerde hiç internette kopma yaşamadım. firmalar 4,5 G ye geçtiğinden beridir bu tarz sorun hep oldu. 3 şebeke içinde bunu rahatlıkla söyleyebilirim test ettim çünkü.
  • ingenierocivil İ kullanıcısına yanıt
    Bence kesinlikle denemelisin. Her özellik var. Ben bir aydır kullanıyorum.

https://www.needrom.com/download/vibeui-3-5-s433-version-2-1122017/

• chetin C kullanıcısına yanıt
    Garanti için faturaya gerek yok. Cihazın imeisinden gözüküyor her şey zaten. İki defa telefonu garantiye verdim, hiç sıkıntı olmadı.

• Merhaba, telefon bugun itibariyle acilmiyor.daha oncesinde sebekede kopmalar , net baglantisinda anlamsiz hiz dususleri, adres defterindeki verilerin degistirilememesi gibi sorunlar yasaniyordu.yetkili teknik servis ile nasil irtibat kuruldugu ve adres bilgileri hususunda yardim rica ediyorum......

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • barlas_dnz B kullanıcısına yanıt
    bu romda hızlı şarj var moı batarya performansı nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: barlas_dnz

Selamlar.
    Rom ve romun kurulması ile ilgili olarak çok farklı açıklamalar var. Mesela aosp 64 mutlaka kurulmalı nın yanında bundan hiç bahsetmeyip kitkat veya lollipop 5,1 in üzerine kurdum diyenler, root dan bahsetmeyenler vs var. Bu romu kuran bir arkadaş romun özellikleri ile ilgili ve romun kurulumu ile ilgili olarak ayrıntılı bir anlatım yazarsa sanırım çok faydalı olacaktır. Youtube da var olan kurulum ile ilgili videolar da kaldırılmış.
  • bugün cihazımı aşağıdaki sorunlandan dolayı servise göndereceğim,
    en çok şikayetçi olduğum durum ise dahili kulaklık sesi dışarda hiç bir görüşmemi yapamıyorum. Kulaklıktan hiç ses gelmiyor.
    forumun en başında yazdığı gibi sistem ayarlarını yaptım ama fayda etmedi harici kulaklıkla kullanıyorum onda benim sesim yankı yapıyor:(

• Telefonun dahili kulaklığında görüşme esnasında çok az ses geliyor, dış ortamda hiç ses duyulmuyor.
    • Bazen kendi kendine ekran kapanıyor, bazen 5-6 saat sonra hiç bir hata olmamış gibi açılıyor (pin kodu vs. istemiyor)
    • Ekranın ortasında ölü piksel var ve alt kısmında çatlak vardır.
    • Evde her zaman bağlandığım wireless bağlantısını yada işyerimdeki bağlantılarımı bulamıyor. Başka telefonla bağlanıp P70 ile bağlanamıyorum.
    • Batarya süresi önceden 2 gündü şu an yarım günde bataryam bitiyor.
    • Şarj etmeye başladığımda 4 saat yada 5 saatte %100 oluyor, ilk aldığımda 2 saatte doluyordu. Orjinal şarjı dışında başka bir şarj cihazıda kullanmıyorum.
  • teleservice.com.tr yetkili servis web sayfasi ben 2 gunde ancak servis adresine ulasabildim. Faydasi olmasini dilerim

• teleservisin müşteri hizmetlerine 18 dakikada ulaştım :D
  • Hocam, bu ses konusu uzun süredir bende de öyle. Fırsat bulamadığım için yollayamadım bir türlü. İnanın telefondan konuşmaktan nefret eder oldum. Yanımda harici kulaklık yoksa hiç telefonu açmıyorum, çok önemli ise de o zaman o kadar insanın içinde hoparlöre alıp öyle konuşuyorum. Bu telefonu kullanıp da bu sorunu yaşamayan duymadım. Servise verip de bu sorunu kalıcı hal eden oldu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: investigation

Hocam, bu ses konusu uzun süredir bende de öyle. Fırsat bulamadığım için yollayamadım bir türlü. İnanın telefondan konuşmaktan nefret eder oldum. Yanımda harici kulaklık yoksa hiç telefonu açmıyorum, çok önemli ise de o zaman o kadar insanın içinde hoparlöre alıp öyle konuşuyorum. Bu telefonu kullanıp da bu sorunu yaşamayan duymadım. Servise verip de bu sorunu kalıcı hal eden oldu mu

bende aynı şekilde dışarda hiç ses duyamıyorum kesinlikle insanı çok sinirlendiriyor. Bu durumdan dolayı bende telefondan soğudum,

3 problem çok soğutuyor.

1. kulaklık sorunu
    2. kamera çekimi hiç iyi değil
    3. güncellemesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyyah69

teleservice.com.tr yetkili servis web sayfasi ben 2 gunde ancak servis adresine ulasabildim. Faydasi olmasini dilerim

dün vermiştim kargoya bugün sabahtan servise ulaşmış henüz kayıt açılmamış ama bakalım pazartesi salı tekrardan arayın dediler. Artık kaç hafta sürür Allah bilir, keza sorunlarda çüzülürmü bilmiyorum yine buraya yazıyor olurum.
    iyi akşamlar.
  • gult3kin kullanıcısına yanıt
    Ses konusunda sıkıntınız geçerse bilgilendirirseniz sevinirim. Hayattan soğutacak kadar kötü bir mic+hoparlör ü var az kalabalık olsun duymak imkansız oluyor. Kamera zaten çamur değinmiyorum ona.

• omeryilmaz035 O kullanıcısına yanıt
    10-15 günde bir, diş fırçası ile temizlik yapıyorum, çok net ses geliyor, tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: omeryilmaz035

Ses konusunda sıkıntınız geçerse bilgilendirirseniz sevinirim. Hayattan soğutacak kadar kötü bir mic+hoparlör ü var az kalabalık olsun duymak imkansız oluyor. Kamera zaten çamur değinmiyorum ona.

haberder ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: afelus

quote:

Orijinalden alıntı: barlas_dnz

Selamlar.
    Rom ve romun kurulması ile ilgili olarak çok farklı açıklamalar var. Mesela aosp 64 mutlaka kurulmalı nın yanında bundan hiç bahsetmeyip kitkat veya lollipop 5,1 in üzerine kurdum diyenler, root dan bahsetmeyenler vs var. Bu romu kuran bir arkadaş romun özellikleri ile ilgili ve romun kurulumu ile ilgili olarak ayrıntılı bir anlatım yazarsa sanırım çok faydalı olacaktır. Youtube da var olan kurulum ile ilgili videolar da kaldırılmış.

Ben de kitkat'tan geçmek istiyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse çok makbule geçer .

• arkadaşlar batarya sorunu başladı bende şarj çok çabuk bitmeye başladı özellikle mesela % 30 un altına düştüğünde 10 saniyede yüzde bir düşüyor nasıl düzelebilir .
  • 
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.