Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (639. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.311
Cevap
127
Favori
528.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sizin kitkatta gps sorunu devam ediyormu? bende ne igo nede google gps çalışmıyordu. gps herşeyimde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimser

selamlar p70 ahalisi

vibe s433 ile başladığım costum rom olayına neredeyse 10 farklı rom kullanarak devam ettim. taa ki dün artık gına geldi ve gözümün nuru 4.4 kitkata geri döndüm. yukarıda bir arkadaşında dediği gibi costum romlar iyi güzel ama her birinin bir kusuru var

stock 5.1 rom: güzel stabil ama pili çok tüketiyor bu yüzden kulllanmak istemiyorum

vibe s433 rom: dokunmatik sıkıntısı ve biraz ağır çalışması (bana göre en iyi custom rom)

ressurection remix rom: kişiselleştirme muhteşem ama ara ara donmalar ve mtk modu çalışmıyor ( böyle olunca sesi yükseltemiyorsunuz)

emui huawei rom: 2 farklı sürümünü kurdum ikisinde de kamera çamur gibi, eng / chin dil desteği var sadece

vibe p1m rom: çok güzel bir rom, keşke bizim stock 5.1 bu rom olsaydı ama ses olayı bozuk bir türlü kulağımın aşina olduğu sesi alamadım. aynı zamanda bluetooth ile ses kalitesi sorunu da var. evdeki soundbardan kötü kalitede ses aldım ve kesilmeler yaşandı.

hios rom: çiçek gibi rom herşey şahane ama kişiler programı bozuk, marketten ek program indirmek zorundasınız ama bu kez de hep takılmalar donmalar yaratıyor

xui rom: güzel rom, hızlı stabil ama ekranda sanal tuşlar var, saklayabiliyorsun ama yinede zırt pırt çıkıyor, bir de ses olayı aynı vibe p1m gibi

flyme rom: değişik güzel bir rom ama ses sorunu var biraz da alışmak zor geldi.

miu rom: 2 versiyonunu kurdum sevemedim bir türlü. görsel açıdan hoş gelmedi

vibe s308 rom: güzel stabil ama eng / rus ve de ses sıkıntısı var yine.

şimdilik kitkat ile devam edicem. ilerde düzgün dertsiz bir çıkarsa o zaman maceraya kaldığım yerden devam.

Miu rom görsel olarak beğenmediğinizi yazmışsınız stabil mi peki batarya nasıl gidiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler, cihaz 2 kere şarj olmaması nedeniyle servise gitti.

1 yıl oldu ancak yine aynı sorun, cihazı şarja taktığında şarj süresi 20 saat olarak görünüyor.

3.kez servise göndereceğim,cihaz değişimi istesem sonuç çıkarmı?

• arkadaşlar ben servise göndereceğim telefonu.bana telefonda yüklü gelen rom linkini verirseniz çok memnun olurum. P70-A_S134_150729_ROW
    bu var sitelerde hem needrom da hem 4pda da.bu telefonla yüklü gelen rom mudur acep
  • çok uzun sürmedi, 1 saat kadar kullanıp sonra başka bir roma geçtim. bu yüzden batarya performansını tam bilemiyorum.
  • wertyuo W kullanıcısına yanıt
    kendi soruma cevap vereyim belki lazım olan olur. teknosadan sony'nin 1.5 metrelik hızlı şarj kablosunu aldım sorunsuz bi şekilde hızlı şarj ediyor. 25 TL idi.
  • Benim bahsettiğim batarya kalibrasyonuydu. Biraz işime yaradı benim.

http://teknokasif.com/batarya-kalibrasyon-islemi-nasil-yapilir/
  • arkadaşlar 5.1 iyi midir 4.4 atayım mı telefonda sorunlar yaşıyorum 4.4 kit kat atarsam düzelir mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wings35

sizin kitkatta gps sorunu devam ediyormu? bende ne igo nede google gps çalışmıyordu. gps herşeyimde :)

Ben halen daha hiç ellemedim, yani 4.4'teyim ve gps fena değil şimdilik. Mesela pokemon go oynuyorum, bazen sapıtması dışında gayet güzel(belki p.go kaynaklıdır). Ayrıca GPS için sygic uygulamasını kullanıyorum, bazı yerleri bulmakta sorun çeksem de yönlendirmesi güzel yine de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Muhalefet

arkadaşlar 5.1 iyi midir 4.4 atayım mı telefonda sorunlar yaşıyorum 4.4 kit kat atarsam düzelir mi.

Orjinale dönmek istiyorsun galiba? Bence 4.4 bu tel. için candır. 5.1'de ne gibi sorun yaşadığını yazmamışsın, ama neyse. İstersen ya o sorunları çözmeye çalışabilirsin yada 4.4'e dönmeye çalışabilirsin...
  • Arkadaşlar serviste cihazı gününde tamir olmadığı için değişim, iade vs durumları yaşayan var mı? Bilgi paylaşımına ihtiyacım var.
  • İyi pazarlar. Ön kamera çalışmıyor, nasıl düzeltilebilir?

• hector81 kullanıcısına yanıt
    yüklediğiniz başka bir program bozmuş olabilir, değişik foto uygulamaları gibi. donanımsal olabilir; fabrika ayarlarına geri dönün sorun devam ederse demek ki donanımsal. servise verin.
  • arkadaslar 4.4 s142 kullaniyorum.. telefon gun icinde defalarca reset atiyor. 2. sim kart algilanamadi hatasi cikiyor. zaten 2. sim yok, yani reset cekip simi yokluyor ve bazi arkadaslarim da aradiklarinda ulasamadiklarini soyluyorlar bazen... kisacasi 142 yi yukleyince oldu bu sorunu nasil cozerim

• quote:

Orijinalden alıntı: yurimc

Beyler, cihaz 2 kere şarj olmaması nedeniyle servise gitti.

1 yıl oldu ancak yine aynı sorun, cihazı şarja taktığında şarj süresi 20 saat olarak görünüyor.

Orijinal şarj aleti cok iyi kablo ucu, telefona giren kısım gevşek, bazen sarj etmiyordu 6-7ay sonra hiç sarj etmez oldu. muhtemelen aynıdır​sendeki problem. Bende samsung orjinal usb kablosu vardı, orjinal şarj aleti ile ona gectim ve hic sıkıntı yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06onur -- 29 Mayıs 2017; 0:41:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06onur

quote:

Orijinalden alıntı: yurimc

Beyler, cihaz 2 kere şarj olmaması nedeniyle servise gitti.

Orijinal şarj aleti cok iyi kablo ucu, telefona giren kısım gevşek, bazen sarj etmiyordu 6-7ay sonra hiç sarj etmez oldu. muhtemelen aynıdır​sendeki problem. Bende samsung orjinal usb kablosu vardı, orjinal şarj aleti ile ona gectim ve hic sıkıntı yaşamadım.

Servisten geldi,tekrar bataryeyı değiştirmişler,bakalım ne kadar bu şekilde gidecek.
  • yurimc kullanıcısına yanıt
    6 ayın sonunda bende şarj olmaması nedeniyle 3 kez servise yolladım 3 ündede para iadesi istedim ben 4. kez aynı sorun başgösterince cihazı göndermeden önce tüketici hakem heyetine başvurdum sonrada cihazı servise gönderdim heyetten iade kararı çıktı paramı geri aldım hocam.
  • Arkadaşlar P70 servise gönderip sıfır ile değişim alan var mı? Ben para iadesi değil, sıfırı yada muadil cihazla değişim istiyorum. Cihazım 5 mayısta teleservice giriş yaptı, 31 mayısta kargoya verilmiş gözüküyor, 22 iş günü geçtiği için ben bu ürünü almak istemiyorum, yasal haklarımı kullanmak istiyorum. Nasıl bir yol izlememi önerirsiniz?
  • Batarya değişimi olanlar nasıl bir yol izledi, ekran değişti fakat batarya değiştirmemişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Para iadesi istesen tüketici heyeti diyeceğim de yeni p70 isteyince pek bilemedim. Temin etmeleri biraz zor olur telefonu. Ama bulamazlarsa sana bir üst modelini vermeliler diye biliyorum. Ayrıca bana para iadesi olsa hemen Mi5 alırdım.

• 
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.