Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.311
Cevap
127
Favori
528.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    süper olmuş yorumların, teşekkürler.Tek merak ettiğim ve sizin atladığınız sanırım görüntülü görüşme, onu da deneme şansınız oldu mu?Her iki hatta da aktif olarak çalışıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoşgeldin arkadaşım

Çoğalmaya başladık hadi beyler sıra sizde :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

süper olmuş yorumların, teşekkürler.Tek merak ettiğim ve sizin atladığınız sanırım görüntülü görüşme, onu da deneme şansınız oldu mu?Her iki hatta da aktif olarak çalışıyor mu?

görüntülü görüşme whatsapp ve messenger üzerinden yaptım hiçbir sorun yok ama hat üzerinden yapıldığını sanmıyorum ya da henüz keşfedemedim :(
  • e-rose kullanıcısına yanıt
  • pumaken P kullanıcısına yanıt
    Ben de yüklemeyi düşünüyorum ahize sesine fayda oluyor mu bide hangi linkten yüklediğinizi atarsanız banada yardımcı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: grimser

Hoşgeldin arkadaşım

Çoğalmaya başladık hadi beyler sıra sizde :)

hocam yüklemeyi düşünüyorum da bu custom romların genel olarak güvenlik sorunu kafamı kurcalıyor.
    Sonuçta banka vs. herşey artık telefonla yapılıyor.Bunu derleyen adam içine herhangi bir şey koymuş backdoor bırakmış vs olabilir mi diye sorular kafama geliyor.
    Çünkü bunu yapmak o kadar zor olmasa gerek,bu kadar donanım-yazılım uyarlaması bilen bunları da bilebilir diye düşünüyorum
  • spyae kullanıcısına yanıt
    Endişeni anlıyorum ama üstünde çok durulması gereken bir durum olmadığı kanısındayım. İnternette binlerce rom var bu güne kadar hiçbir rom da güvenlikle alakalı sıkıntı haber bişeyler görnedim ayrıca 4 banka uygulamasını sürekli kullanıyorum

• Eskiden bende bu konuya baya girip çıkardım yaklaşık 1 yıldır kullanmıyorum artık eski maziler gözüme geldi P70'te ben kullandığım zamanlar en stabil rom benim için ekran süresi de buna dahil Cm 13'tü. Çok fazla stabildi ve cihaz 2.0ghz hızında çalışıyordu bildirim ışığı sorunsuz genel anlamda tek bir sıkıntısı bile yoktu.Sonra telefonumu sattım bir probelemim yoktu ama kamera kalitesi çok kötüydü ki hala iyi olacağını sanmıyorum diyafram açıklığı çok fazla çünkü. ve cm13'te tam 9 saat ekran süresi aldım rekorum budur bu cihazda.

Şu anda mi4Lte kullanıyorum bu cihazın tasarımı ve pil süresini özlüyorum başka bir özlem duyduğum şey yok cihaz iyiydi ama ahize sesi ve mikrofon zamanla çok kötü oluyordu buna bir çözüm bulamamıştım hatta hala kız arkadaşımda bu cihaz var ama bir zaman sonra tel kasıyor onda da bende böyle bir sorun yoktu . Şuandaki cihazımdan gayet memnunum :)

Lenovo bu cihaza bence çok yanlış yaptı telefona nerdeyse hiç yazılımsal destek vermedi güncellemeyide vermek için yaptı sadece başka birşey için değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 31 Mart 2017; 11:59:50 >

• Arkadaşlar ben de rom yüklemek istiyorum nasıl yuklicegimi bilmiyorum üstte arkadaşın dediği rom hangisi ve nasıl yuklicem

• investigation İ kullanıcısına yanıt
    Ben şarj sorunu için garantiye verdim. Söylemediğim halde güç tuşunu ve arka kapağı değiştirmişler.

• grimser G kullanıcısına yanıt
    tane y<ne resımlı veya vıdeplu anlaysana bızd yukleyek.
    ayrıyeten kıtkata donmeyı dusunuyom kıt kata mı yoksa 6.1 e mı geceyım.
    nasıl gecılıyor ılk sayfada yok. goruntulu olarak yarfım edermısın
  • ymtrgkbr Y kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/nsTt2AA4V-8

Romu kurarken kılavuzum bu link oldu, buradan biraz uğraşarak olayı çözdüm tüm indirme linkleri videonun altında var.

• wakara kullanıcısına yanıt
    bir üst mesajdaki @pumaken arkadaşın verdiği youtube linkinde nasıl yapıldığı anlatılıyor. buradan adım adım takip yaparsın
    bizim telefon için LİNKTEKİ 64 bitlik sürümü yüklemek gerekiyor mu? Yoksa ilk romu kullanmak yeter mi?
    Peki yukleyince telefon hafızası siliniyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ymtrgkbr

Peki yukleyince telefon hafızası siliniyor mu?

Elbette siliniyor önce yedeklemenizi yapın, sonra telefonla rahatça uğraşırsınız, daha önce 64 bit rom kurduysaniz tekrar yükleme yapmanıza gerek yok. Bende ilk defa kurdum biraz ilginiz ve teknoloji tabanınız varsa yapabilirsiniz. Başta gözüm çok korkmuştu, yapamam elime yüzüme bulaştırırım diye düşünmüştüm ama sonunda yaptığım işinde tatmin edici olmasıyla gayet rahatladım. Elbette biraz emek vereceksiniz, ama emeğinizin karşılığını​ kesinlikle alacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pumaken -- 1 Nisan 2017; 15:29:18 >
    Bende kitkata donus yapicam. Ama hic anlamam korkuyom. Simdi ilk konudaki hamgi maddelrden baslayip yapmam lazim. Alintilar mSiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: pumaken

https://youtu.be/nsTt2AA4V-8

Romu kurarken kılavuzum bu link oldu, buradan biraz uğraşarak olayı çözdüm tüm indirme linkleri videonun altında var.

Telefona vıdeodakılerı yapmadan bı program falan atıcam mı. ne atıcam kaç tane atıcam. vıdeonun altındakı lınklerın hepsını tele mı ındrıcem once.
  • gecenlerde iphone da gordumde hosuma gitti telefona cagri yada sms gelince flash isigi yanip sonuyordu,acaba bu tarz temiz bir uygulama kullanan varmidir aramizda?

• Arkadaşlar benimde bir katkım olsun bende kamera harici telefonumdan memnunum. Bir ara ram olayından dolayı satmayı düşündüm ancak biraz araştırma sonucu ROEHSOFT-RAM-Expander-SWAP-3.56 adında ram olayını sanal olarak 4gb ye kadar artırabilen bir program buldum ve link2sd programıyla sistem uygulaması yaptım. 1.5 gb ram seçtim ve telefonumda şu an ram yetersizliğinden dolayı kasma falan olmuyor. Program ile ilgili gerekli detayları youtube den bulanilirsiniz.

Kullanımıhttps://youtu.be/v9tIFrnyLAg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi centilmen55 -- 2 Nisan 2017; 13:17:41 >
  • 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.