Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.311
Cevap
127
Favori
528.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uçan_adam

Ya bu telefonun görüşme sesini arttırmanın yolu yok mu ilk sayfadaki yöntem bir işe yaramıyor.Telefonun her şeyinden memnunum bi bu soruna çözüm bulamadım.Telefon 4.4 Kitkat da.

5.1de görüşme sesi iyi ama telefonunuzda arıza da olabilir. 4.4te iken karşı tarafı zor duyuyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grimser G kullanıcısına yanıt
    tskrler blgi icin bir sorum daha olacak 4.4te olan ekrana cifttiklama ile uyandirma olayi bu romdada var mi?radyo varmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • youtube linkini yeniledim https://www.youtube.com/watch?v=nsTt2AA4V-8

radyo gömülü olarak geldi ve çalışıyor, çift tıkla ekran kapatma var ki buna benzer modlar da var daha tam ilgilenmedim.

bunu sürpiz mi diyim ne diyim bilemiyorum ama şu ana kadar olan en güzel şeyi söyleyim

2. sim kart yuvasında da 4g çalışıyor
  • S.a arkadaşlar bizim telefona uygun usb kablosu var mı, hızlı şarjı destekliyen, kablom arızalı eskiden şarj olurken 1750 ma kadar akım çekebiliyordu, başka bir kablo kullanyorum şuan 800 anca çekebiliyor.
    Link atarsanız memnn olurum , iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimser

youtube linkini yeniledim https://www.youtube.com/watch?v=nsTt2AA4V-8

radyo gömülü olarak geldi ve çalışıyor, çift tıkla ekran kapatma var ki buna benzer modlar da var daha tam ilgilenmedim.

bunu sürpiz mi diyim ne diyim bilemiyorum ama şu ana kadar olan en güzel şeyi söyleyim

hcm snn agzin diler ne soyler eminmisin gercektende?ya valla telin bekaretini bozdurcan bana boyle anlatrak😁

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

Orijinalden alıntı: grimser

youtube linkini yeniledim https://www.youtube.com/watch?v=nsTt2AA4V-8

hcm snn agzin diler ne soyler eminmisin gercektende?ya valla telin bekaretini bozdurcan bana boyle anlatrak😁

bizde yalan yok kardeşim

no ss no güven

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

4g yazan yerlere dikkat!!

yok hcm sen yanlis anladn aklima sey geldi acaba hep 4g mi yaziyor bazen 3gye hatta edge dusuormu yani cihazin donanimsal olarak desteklemedgni dusunuorum yazilimsal olarak 4gye sabitlemis olabilirler orayi belki!?goruntulu konusma icinde SS gondermenz mmknmu?

merhaba forumdaş bendeki p70 ses karşitarafa. az gidiyor ve az ses geliyor lolipop guncellemesinden sonra oldu bu nasil cözebilirim bu sorunu bilen varmı telefonu sifirlasam düzelirmi forumdaşlar

Ben de yükledim rom'u. Çift tıklama özelliği güzel. Eski rom'umla kıyaslamam biraz zor fakat sanki şarjı daha iyi gidiyor gibi geldi. Bir de, bilmiyorum rom ile alakalı olabilir mi ama dokunmatik hassasiyeti zayıf gibi geldi. 1 günlük kullanımımda memnun kaldım. Kimse de aramadı ki görüşeyim. :) Tavsiyen için teşekkürler.
  • Power tuşu pert olan var mı? bayağı bi güç uygulamak gerekiyor basması için
  • tw1sted kullanıcısına yanıt
    bende 3 aydan fazladir cok zor basiyor, servise verecegim usenmezsem

• @dj.trust

donanım yada yazılım bilemiyorum ama 2.sim ile 4g internete girdiğimde gayet hızlı, keza 1.5mb - 1.79 mb gibi saniyelik hızlarla bağlantı kurabiliyor telefon. ki 2.sim 2g varsayılan ile saniyede 1.5 mb imkansız.

@hunnkaar

telefonu geçen ay servise vermiştim 4.4 ile, 5.1 ile geri aldım. bana da az gelmişti medya sesleri. derken yukarda bahsettiğim 6.1 costum rom yükledim aynı durumu bunda da yaşadım. zil sesi + ahize sesi + kulaklık sesi hepsi düşük seviyede idi, mtk modu ayarlarına girerek hepsini yükselttim şuan gayet memnunum hatta kulaklık kalitesinden çook memnunum.

@kareem1987

hayırlı olsun keyfince kullan, dokunmatik olayı bazen bana da öyle geliyor ama rom yüzünden mi tam emin olamıyorum çünkü telefonun ekranı değişmişti serviste bu yüzden tam kestiremiyorum
    Romu yükledim, ilk sayfadaki ses yükseltme adımlarını ben de uygulamıştım. Hoparlördeki ses çok kısık ve kötüydü. Normalde de çok nadir bu sorun çıkıyordu. Stock rom'a döndüm hoparlör düzeldi. Servise göndereceğim şimdi de bozulmuyor. :) 2 seneye yaklaşıyorum. Telefondan çok memnundum. İnşallah herhangi bir aksamı bozulmaz. Power tuşundaki zorla basma olayı bende de var arkadaşlar.
  • Power tuşunun zamanla bozulması maalesef hemen her telefon için kaçınılmaz son. Ben bu nedenle ilk günden beri Kitkat'ta kalıp "Çift tık" özelliğini kullanıyorum

• maşallahı var benim power tuşu halen tık tık
  • quote:

Orijinalden alıntı: investigation

Power tuşunun zamanla bozulması maalesef hemen her telefon için kaçınılmaz son. Ben bu nedenle ilk günden beri Kitkat'ta kalıp "Çift tık" özelliğini kullanıyorum

Bende; ekranı sallayınca kapatma, çift tık ile açılma kaybolmasın diye kitkat'ta kalanlardanım.
  • e-rose kullanıcısına yanıt
    aynen ben de sizin saftayım, halen kitkat :)
  • mmaslan M kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
  • Evet sevgili arkadaşlar sonunda biraz uğraştıktan sonra telefonuma S433V2 romu kurdum deneyimlerimi paylaşacağım. öncelikle ilk defa rom kurduğum için biraz uğraştım ama değdi. Telefonum sıfır telefon gibi oldu romun stabilitesi %90 neredeyse sıfır sorunla çalışıyor s134den geçtim, s134 de çalışmayan herşey çalışıyor instagram hikaye çekerken yeşil çizgi olayı yok snapchat çalışmıyordu artık çalışıyor, arama kaydedici uygulamaların hiçbiri çalışmıyordu bu romun içinde uygulama kurmadan mevcut ayarlarla aktif hale geliyor en çokta bu hoşuma gitti çünkü uygulamalar sıkıntı yaratabiliyordu kafasına göre kaydetmeme gibi ama bu şekilde sıfır sorunla çalıştı. günlük yaşamda bu işlev elimi çok kolaylaştırdı. bildirim ışığı sorunsuz hatta s134de iki renk birden hiç yanmazdı bunda aynı zamanda hem yeşil hemde kırmızı yanıyor. tüm ayarlar arayüz s134den daha pratik, birçok kolaylık ve daha ince ayar yapabiliyor olmam süper arka planda çalışan uygulamaları kapatıp açabiliyorum veri tüketimini uygulamalara açıp kapatabiliyorum ve bunların hepsi dahili ayarlar ile oluyor uygulama kurmak yok süper :) telefonun hızı bariz arttı çift tık s134de stabil değildi ya konuşurken çalışıyordu ya cepte açılırdı, bu romda sadece çift tıkla kilitleyemedim ama açılmada sıkıntı yok, yazı tipi için ifont adlı uygulamayı kurdum, birçok yazı tipi seçebiliyorsunuz ama bazı kısımlarda romun yazı tipi kalıyor ama çokta takılmadım. bu arada twrp 3.o ile kurdum root da yaptım indirdiğim dosyada root içeriği de mevcuttu, süper su ve adwords dahili uygulama olarak mevcut. e-posta uygulaması içinde yok ben outlook kurdum gayet temiz ve kolay bir arayüzle tam uyum sağladı. Ekranda internet sayfalarında, kişiler, mesajlar gibi birçok uygulamada aşağı yukarı kaydrıma hızı ve stabilitesi süper resmen yağ gibi akıyor kaydırırken, s134e kıyasla bariz bir fark oluşmuş. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok, İMEİLERDE YERLİ YERİNDE DURUYOR. ayrıca iki hattın da 4G olarak kullanabilmesi süper, hız testide yaptım inanılmaz 4G hızım var, ikinci hat 4G'de 50 mps yi çok rahat geçiyor. yine sim ayarlarından çağrı yönlendirme ile çift hat kapalı olayı şebeke destekli olarak da olsa pratik bir şekilde ortadan kalkıyor, batarya da pek bir fark yok eskiden de yoğun kullanım sürekli 4g açık ort. 6 saat ekran alırdım ki; bu buna yetiyor şimdi de aynı şekilde. romun en büyük eksisi bana göre uygulamaları hafıza kartına taşımak için dahili bir ayar bulunmaması (edit:depolama SD kartı dahili hafıza olarak biçimlendirme yapın. Ondan sonra uygulamalar taşınabiliyor, yeni keşfettim.kurulumu bitirdikten sonra ilk işlem olarak yapın) kamerası da ışık biraz azalsın çekim kalitesini hemen düşürüyor ama çekim hızı yükselmiş ön kamera ile çok daha iyi fotoğraflar çekmek mümkün ışığa yüzünüzü döndüğünüz sürece arka kamera da üzmez, romu kurduktan sonra tuş kombinasyonuyla mediatek mühendislik ayarlarından ses seviyelerini yükselttim hepsi eskisinden daha iyi oldu sadece görüşme esnasında hoparlörden gelen sesini yükseltemedim (ahizeden gelen seste sıkıntı yok gayet yükseldi) ama uygulamalarda hoparlörden çok yüksek bir ses veriyor üstelik kurulu olan maxx audio ile seslere bas vererek çok dolgun bir ses elde ettim gerçekten şaşırtıcı. s 134 de şebeke sorunları yaşardım, şebeke çekmeme, arayanın telefonun kapalı sana ulaşamadık demesi gibi çok şükür bu romla hepsi tarih oldu, eski romda ekran parlaklığı gece kullanımım da en düşük ayarda bile çok parlak kalıyordu ama bu romda gece kipiyle ekran parlaklığı daha kısık bir hale geldi artık gece ışıl ışıl yanan bir telefon kullanmak zorunda değilim yine gece en kısık seste çok yüksek çıkmaktaydı yeni romla en kısık ses daha az bir şekilde gece kimseyi rahatsız etmeden kullanabiliyorum... Ayrıca navigasyonda eskiye oranla daha stabil bir hale geldi,google haritalar daha hızlı bulma oranı ve ekrandaki görüntüyle birebir ilerlemem mevcut.
    Kısacası telefonu satıp yeni bir telefon almayı düşünürken bu romla telefonum hayat buldu, çünkü telefonumdan gayet memnundum millet şarj aletiyle gezerken ben bir gün olsun dışarıda şarj krizine girmedim tek bir donma takılma yaşamadım sağlamlık desen çelik kasa gibi telefon bu devirde millet bir telefona 5bin lira vermekten bahsederken 799tlye sorunsuz telefon sahibi olmuştum, ama güncelleme gelmeyince sıkıntılar başlamıştı, çok şükür bu romla resmen bir DİRİLİŞ yaşadım. s433v2 rom için youtube linkinde eleman açıklamaya tıpkı bir isviçre çakısı diye benzetme yapmıştı. Ne kadar doğru olduğunu kullandıktan sonra anladım. bence LENOVO P70 İÇİN ROM ARAYIŞI BİTTİ.
    Artık telefonumu mevcut stabilitesiyle gittiği yere kadar ya da en azından iki yıl daha rahatlıkla severek kullanacağımı düşünüyorum. YILLAR GEÇSE DE ESKİMEYECEK EFSANE TELEFON OLDU.... LENOVO P70★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pumaken -- 1 Nisan 2017; 10:57:39 >

• Okurken hiç bitmesin istedim.

• 
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.