Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (629. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.311
Cevap
127
Favori
528.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    orjinal değilim diye bağırıyor o ürün .
  • streamin , hocam telefon şarj oluyor artık gayet iyi bir şekilde, soketi çıkardım eskisini taktım ekranda yine çizgiler var, soketi söktüm soketsiz çalıştırıyorum yine çizgiler mevcut sorun neyden kaynaklandı acaba,
    https://www.youtube.com/watch?v=Z7Gxs1eGKjI
    bu videoda ki gibi söktüm üst tarafa hiç dokunmadım sadece alt soket kısını söktüm.
    Bu da benim telefonumhttps://youtu.be/YeNyNybVN7o
    Sorun nerde acaba

• Ekrana bir şey baskı yapıyor gibi geldi bana.
  • e-rose kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç dokunmadım üst tarafına ,çerçeveyi açtım , altta hoparlör var onu çıkarınca hemen altında şarj soketi var sadece onu değiştirdim geri montajladım herşeyi, bazen iyice azalıyor çizgiler gözükmüyor sonra geri geliyor, böyle bir sorunu yoktu telefonumum, sadece şarj olmuyordu, onu hallettim kendi kendine çıktı çizgiler :(
  • Beyler bi konuda yardımcı olursanız sevinirim

Telefonu root twrp olayı için pc bağladığımda 65xx Android Phone yazıyor aygıt yöneticisinde, Windows 7 ve Windows 10lu iki ayrı bilgisayar da tanımıyor aygıt olarak. İnt.ten birsürü dosya indirip denedim olmadı

Tecrübe sahibi olanlar buyursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme sonrası telefonuma bağlanıp, SD karta yüklediğim müziklere ulaşamıyorum.Daha önce USB bağlantısını yaptığımda otomatik bağlanıyordu.Sorun nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nickko35 -- 14 Mart 2017; 2:20:40 >
  • şarjı ne kadar gidiyor telefonun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyz35 -- 14 Mart 2017; 9:59:10 >
  • xyz35 kullanıcısına yanıt
    Yoğun sosyal medya kullanımı, yoğun coc oynamam ve 2 saat müzik dinleme sonucu akşam eve gelince şarj %30 dan az olmuyor

• Vodafone kullanan var mı? Bende ki bant secimleri mi sikintili hat kopuyor tekrar gelmiyor, 2-3aydir böyle önceden cok iyiydi

• 06onur 0 kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir seçim yapmadım,bende de zaman zaman kopma oluyor sonra geliyor,hattın az çektiği yerlerde ve net in açik olduğunda oluyor gibi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6.0'da hala ön kamera ve bluetooth çalışmıyor değil mi ..

http://www.lenovoroot.com/2016/05/android-marshmallow-6-for-lenovo-p70.html

kuracam tırsıyorum geri dönüsü olmayacak diye :) .. 4.4 'den gecicem ..
  • 06onur 0 kullanıcısına yanıt
    Kaç paraymış acaba orada?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bu telefonun görüşme sesini arttırmanın yolu yok mu ilk sayfadaki yöntem bir işe yaramıyor.Telefonun her şeyinden memnunum bi bu soruna çözüm bulamadım.Telefon 4.4 Kitkat da.

• streamin S kullanıcısına yanıt
    Hocam bende hala kitkatta kullanıyorum. Gerçi ben yeni cihaz aldım bu ya yedek olacak ya da aileden isteyen olursa vereceğim. Hiç macera aramayın kitkatta gittiği kadar kullanın.
  • beyler selam

telefona costum rom kurdum bugün. vibe s433 android 6.1

telefon çağ atladı resmen, çalışmayan herhangi bir özellik yok. çağrı - wifi- bl - 3g 4g ön arka kamera vs herşey aktif.

telefondan sıkılanlara tavsiye ederim sanki yeni telefon almış gibi değişik bi his
  • bu telefondan sıfır nasıl bulabliriz acaba bilen varmı??
  • grimser G kullanıcısına yanıt
    hcm nerden yuklediginize dair link varsa paylasirsaniz bizde deneyelim...Birde mumkunse bu ozelliklerin calistigini gosterir ss yada varsa ekran videosu paylasabilirsnz ballikaymak olir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 16 Mart 2017; 23:19:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

hcm nerden yuklediginize dair link varsa paylasirsaniz bizde deneyelim...Birde mumkunse bu ozelliklerin calistigini gosterir ss yada varsa ekran videosu paylasabilirsnz ballikaymak olir.

tabi

telefonda 5.1 kendi stock romu vardı, bu konunun ilk sayfasında anlatılan şekilde twrp yükledim ve root etttim

şu sayfadaki [/link] romu indirdim

şu sayfadaki gibi kurdum [link=https://www.youtube.com/watch?v=nsTt2AA4V-8]

yani romu indirdikten sonra telefonun kendi hafızasına kopyaladım, telefonu recovery moda alıp twrp ile romu yükledim 5 6 dk sürdü. bazı kullanıcılar imeilerin gittiğini vs yazmışlar (ki onunda çözümü var) bende imeiler gitmedi. ayrıca wifi bl kamera çağrı vs herşey sorunsuz çalışıyor. görsellik olarak çok iyi ve tamamen türkçe ayrıca o eşek kadar 3G 4G yazılarıda gitti.

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★
    ★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

• video yüklemek uğraştırır keza şuan mesaideyim

ayrıca bi tavsiye olarak xperia klavye kullanmanızı öneririm arkadaşlar. swiftkey vs şu ana kadar kullandığım en iyi klavye. google apk'sını bulabilirsiniz.
  • grimser G kullanıcısına yanıt
    sağol bilgi icin ancak youtube videosu gidik zannedersem .
  • 
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.