Şimdi Ara

Lenovo p70 5.1 güncellemesinden 4.4.4 eski yazılıma nasıl geri dönerim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
6.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lenovo p70 kitkat 4.4.4 yazılımı kullanıyordum ve çok memnundum. ama biri geldi 5.1 lolipop güncellemesi çıktı ve övdüde övdü bende onun etkisine girdim güncelledim. ben eski sürümüm 4.4.4 mumla arar oldum.. 5.1 i yükledim telefon resmen öldü. lütfen bana yardım edin. nasıl 5.1 den eski sürüm olan 4.4.4 e nasıl geri dönerim acil yardım edin.

• Ana konusunda yazıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yükseltme geçiyor ben ise eskiye dönmek istiyorum
  • arkadaslar acil yardım edin donma,yavaşlama,eskik menü,eksik dil,ergonomi yok deli olacam nasıl 5.1 den 4.4.4 e geri dönerim yardım edin link falan verin güzelim tlefon gitti.

• ROM yapmak dışında bir çaresi yokmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok karışık bir sürü program var ve bazı programları yükleyemiyorum.

P70 ana konuda özetten anlatılmış daha detay yapmam için nasıl ilerlemem gerekir.
    neyse buldum sonunda!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gult3kin -- 1 Mart 2016; 20:52:32 >
  • Ana konuda verildi ayrıca rom konusu linki de var iyi okumamışsınız. Sp Flash tool ile gayet basit bir işlem. Kitkat s134 romu indir. Driver yükle. Sp Flash tool aç. Rom dosyası içindeki scatter txt dosyasını göster. Download tuşuna bas. Telefonu kapat ve kapalı halde usb kablosunu bilgisayara bağla. İşlem bitti. Karışık değil okuyup uygulamadığınız için.

NOT: upgrade Veya downgrade farketmez aynı işlem rom yüklemek standart işlemdir sürüm farketmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 5 Mart 2016; 1:13:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamınaleyküm arkadaşlar bende lenovo p70-A telefonumu android 4.4.4 e geri döndürmeye çalıştım internettede bununla ilgili bi paylaşım buldum tarif edileni aynen yaptım fakat telefon açılmıyor lenovo yazısı geliyo kalıyo öyle yaptığım işlemler tam olarak şunlar
    Official Stock ROM Yükleme
    Recovery Yükleme
    bunlardan sonra rootsuz yedekleme almak için recovery mod da açmaya çalıştım öyle açılıyor menü geliyor ama ne reboot ile nede normal şekilde açılmıyor acil yardımlarınız lazım mümkünse.
    baktıgım sitenin linkide şu

http://akilli.be/forum/threads/lenovo-p70-rom-root-imei-recovery.882/

• hocam aynı adımları uygulayarak gittim, bilgisayar download ok dedikten sonra telefondan power + ses açma tuşuna basılı tuttum, lenovo açılış ekranı geliyor, telefon açılır gibi oluyor malesef sistem arayüzü durduruldu gibisinden 3-5 tane hata veriyor ard arda, sonrasında lenovo açılış ekranı geliyor ve 5-10 saniyede bir çok ufak titreme sesi çıkartıyor, öyle kaldı, var mı yardımcı olabileceğiniz bir şey :/
  • sazlimavim S kullanıcısına yanıt
    arkadaşım sorunu çözebildin mi, 5.1 den 4.4 e geçirmeye çalışırken aynısı benim başıma geldi, lenovo yazısı geliyor , 5-10 saniyede bir titreme sesi çıkarıyor telefon o kadar..
  • tamam arkadaşlar işlemleri tekrar gerçekleştirdim ve telefon açıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gult3kin

çok karışık bir sürü program var ve bazı programları yükleyemiyorum.

P70 ana konuda özetten anlatılmış daha detay yapmam için nasıl ilerlemem gerekir.
    neyse buldum sonunda!

kitkata geri dönemiyorum yardım :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.