Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamun aleykum arkadaşlar. Ben Lenovo P2 almayı düşünüyorum ama kafama takılan bazı şeyler var.

Şimdi ben bu telefonu hepsiburada, gittigidiyor ya da n11 den alacağım fakat burada ki satıcılar ürünleri nasıl gönderiyor merak ediyorum. Ürün kutusu açılmış mı? Ürün sıfır mı? Yani burada ki satıcılara güvenmeli miyim?

Bir de sizler bu telefonu hangi siteden aldınız? Ve memnun musunuz?
  • methcnnbs kullanıcısına yanıt
    detaylı bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim.evet dediğiniz gibi tam dolma süresi 2 saatten biraz uzun sürdü.hoparlör sesi şu an için tatmin edici ama ekran süresi dediğinize göre baya fark ediyor.bakalım yeni sürecekleri nougatta sorun hallolacak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkaan29

Selamun aleykum arkadaşlar. Ben Lenovo P2 almayı düşünüyorum ama kafama takılan bazı şeyler var.

Şimdi ben bu telefonu hepsiburada, gittigidiyor ya da n11 den alacağım fakat burada ki satıcılar ürünleri nasıl gönderiyor merak ediyorum. Ürün kutusu açılmış mı? Ürün sıfır mı? Yani burada ki satıcılara güvenmeli miyim?

Hepsi burada dan aldım satici hepsi burada olarak. Aynı gün elime ulaştı normal Lenovo Türkiye garantili jelatinli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • someone74 kullanıcısına yanıt
    hocam ne gibi video sorunları vardı?
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    tek dokunuş yetiyor

• ozgur_3482 O kullanıcısına yanıt
    tümünü iptal etmeni tavsiye etmem. WiFi kullanıyorsan wifi ayarlarına bi bak istersen. ben WhatsApp ı çıkardım optimizasyondan sorun yok.ama ezan vakti pro yu çıkardım vaktinde uyarsın diye, telefon pil uyarısı verdi aşırı şarj yiyor arka planda çalışıyor gibilerinden.. karar senin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-16F114518 -- 9 Nisan 2017; 16:51:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkaan29

Selamun aleykum arkadaşlar. Ben Lenovo P2 almayı düşünüyorum ama kafama takılan bazı şeyler var.

Hepsi burada dan aldım satici hepsi burada olarak. Aynı gün elime ulaştı normal Lenovo Türkiye garantili jelatinli.

Hocam cevap için teşekkürler. Hayırlı forumlar.
  • hepsi burada 'dan alınma p2a42 model.
    Çift hat kullanımında, bir hattan konuşurken diğer hattan ".. ulaşılamıyor" anonsunu duyulmayacağını ümit ediyordum.
    Bu beklentiye girmemin nedeni; özelliklerde "çift işlemcili" olarak geçmesi idi.

Özel bir ayarmı var (hat aktarımı haricinde, o zaten şebeke ye ait bir özellik)yoksa bu da diğer tüm çift sim kartlı telefonlar gibimi?
  • tam1marjinal T kullanıcısına yanıt
    Düzeldi mi hocam bu sorun?
  • ahmetkaan29 A kullanıcısına yanıt
    HB den aldim geçen sene. Açılmış kutu geldi. Özenle açılmamış görüntüsü vermişler. Çakma jelatin kaplamislar. Kutunun üzerindeki İmei etiketi ortadan kesıktı. Hatta cihazın içinde başkalarına ait fotoğraflar bile vardı. Satıcı HB idi. Gönderin bir bakalım diyorlar birde utanmadan. Kutunun yan yuzeyindeki orijinal etiketi kestiklerinden üzerini çakma başka bir etiketle kapatıp açılmamış görüntüsü vermişler. Delta garantili bir cihazdi. Delta da sorularımı yanıtsız bıraktı. HB bunu yaparsa diğerleri kimbilir neler yapabilir.

• ozbes kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsiburada dan alış veriş yapınca satıcının hepsiburada olmasına dikkat edin satıcı farklı olunca böyle sıkıntılar olabiliyor çünkü ürünü hepsiburada görmüyor satıcı kimse o gönderiyor bundan dolayı satıcının hb olmasında fayda var

• muratteas M kullanıcısına yanıt
    Power tuşuna basılı tutun kapanana kadar...
  • Video çekimindeki ses problem biraz düzelmiş ama tamamen sorunsuz mu anlayamadım. Eskisine göre daha iyi olduğu kesin. Çektiğim yer bir konferans salonu idi ve aşırı sesli bir ortamdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: asil1425

Hocam hepsiburada dan alış veriş yapınca satıcının hepsiburada olmasına dikkat edin satıcı farklı olunca böyle sıkıntılar olabiliyor çünkü ürünü hepsiburada görmüyor satıcı kimse o gönderiyor bundan dolayı satıcının hb olmasında fayda var

Dostum buradaki satıcı hepsiburada sitesinin kendisi mi? Yani başka bir mağzanın filan değil mi?
    Hocam hepsiburada nın kendi sattığı ürünler var zaten satıcı hepsiburada diye görünür ve ayrıca hepsiburada ile çalışan farklı satıcılar var bittibitiyor, elit ticaret, koycebine adlı firmalar ve bunun gibi bir çok satıcı var ürünlerini hepsiburada üzerinden satıyorlar siz ürün alırken satıcının hb olduğuna dikkat edin satıcı farklı ise sıkıntı olabiliyor yani siz hepsiburada üzerinden ürün aldığınızda satıcı ismi başka bir firma ise hepsiburada siparişinizi o firmaya bildiriyor ve size ürünleri o firma kargoluyor burda hepsiburada aracı oluyor

• asil1425 A kullanıcısına yanıt
    Biliyorum..Satıcı HB idi kardeşim. Özellikle dikkat etmiştim. HB satıcı, garanti Delta servis.

Satıcı HB idi kardeşim. Özellikle dikkat etmiştim. HB satıcı, garanti Delta servis. HB üzerinden satış yapan mağazalardan değil.

• hız olarak Marsmallow mu yoksa Nougat mı dersiniz arkadaşlar ya da bir fark yok mu
  • mgakin M kullanıcısına yanıt
    Hız olarak çok ama çok az nougat önde gibi geldi bana.

• Kullanan arkadaşlar imzaları da kullansınlar :) Boşuna mı hazırladık :)

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.