Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnrkilic -- 8 Nisan 2017; 23:3:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • surfcasting S kullanıcısına yanıt
    Hocam varsa akşam oda ışığında, flaşsız kitaplık fotoğrafı çekebilir misiniz?

Ben genelde kitap fotoğrafı paylaşırım.

Kitaplık yoksa yina akşam oda ışığında, flaşsız başka fotoğraflar da olabilir.
  • Arkadaşlar telefonu ekran koruyucusu olmadan (jelatinsiz) kullanan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tam1marjinal

quote:

Orijinalden alıntı: yunusmessi

quote:

Orijinalden alıntı: tam1marjinal

Arkadaşlar allah aşkına yardım edin şu video izlerkenki senkron sorununa nasıl çözüm bulabiliriz. Bütün moralim alt üst oldu resmen, en çok dizi film izliyorum şarjım hemen bitmesin diye aldık teli bu çıktı başımıza. Telefonun recovery i menüsünede giremiyorum, kapalıyken ses açma + güç tuşuna uzun basınca gelmesi lazım değilmiydi. Wipe cache temizliği yapacaktım belki düzelir diye ama nafile. Lütfen kurtarın beni şu dertten

Böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım. android 6 mi kullanıyorsunuz ?

Evet hocam android 6 kullanıyorum , 7 sürümüne hemen geçmek istemedim pil süresi düşüyor diyor çoğu kişi ve zatende veri çekmişler yayımdan. Senkron sorununa nasıl çözüm bulcam bilmıyorum. Tarayıcıdan video açtığımda fark biraz daha az ama youtube da adamın dudağı oynuyor sonra ses geliyor.

Hocam, 7nin bataryası kesinlikle 6dan çok daha iyi

• Arkadaşlar P2'deki Lenovo Companion uygulamasında bir hata vardı, cihazı seç diyor ancak Lenovo p2 modeli orada yok, videolar ve çözümler çalışmıyordu, programı güncelleyi seçtiğimizde son sürüm yazıyordu, biraz araştırdım Google Play'da https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lenovo.serviceit&hl=tr adresinde Lenovo Help uygulaması var, girdiğimizde güncelle diyor, güncelledikten sonra gerçek anlamda çalışıyor.

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi has_sel -- 9 Nisan 2017; 1:56:20 >

• yunusmessi Y kullanıcısına yanıt
    Marsmallow'ın batarya performansı daha iyiydi bence. Benim cihazımda gözlemlediğim bu. Ayrıca nougat güncellemesinden sonra telefonu tam kapasitede şarj etme süremde uzadı. Şunu da söyleyeyim ses çıkışı az da olsa azaldı gibi bilmem dikkat edeniniz oldumu.

Ben tekrardan Marsmallow'a döndüm.

Nougat güncellemesi geri çekildi zaten lenovo tarafından, yayınlanacak yeni güncelleme zamanına kadar Marsmallow ile devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi methcnnbs -- 9 Nisan 2017; 1:9:15 >
  • dstrykmrs D kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum yaklaşık bir aydır. Birde elektrik işiyle uğraşıyorum karanlık ortamlarda flaş açıp biyere ters koymak gerekiyor tozun pisliğin yani tavan arasına çizebilecek bazı yerlerede koydum tabi farkında olmadan sonra aha ekran gitti dediğimde hiç bişey olmamıştı hem dokunmatik daha güzel çalışıyor film yokken.

• methcnnbs kullanıcısına yanıt
    Marsmallow a dönmek için ne yapmamız gerekiyor peki üstad.

• cakals kullanıcısına yanıt
    https://mega.nz/#!21d1QKBI!4moTuiDwytL186dmpCKgeSlGSnvlWBfAy6njU1FXOqM

Bu linkteki dosyayı indirin pc ye atın. Masaüstüne çıkartın. İçindeki driver yazan klasördeki sürücüleri kurun. Bu işlemi bitirdikten sonra telefondan geliştirici seçenekleri bölümününden usb hata ayıklamasını aktif edin.Ardından masaüstüne çıkardığınız driver klasörü değilde diğer klasöre girin içerisinde yükle diye bir simge olacak ona tıklayın, kendisi hallediyor. 4-5 dakika içerisinde Marsmallow yükleniyor.

Yanlız cihaz sıfırlanıyor herşey siliniyor, yedek almayı unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi methcnnbs -- 9 Nisan 2017; 3:26:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cakals

Ben kullanıyorum yaklaşık bir aydır. Birde elektrik işiyle uğraşıyorum karanlık ortamlarda flaş açıp biyere ters koymak gerekiyor tozun pisliğin yani tavan arasına çizebilecek bazı yerlerede koydum tabi farkında olmadan sonra aha ekran gitti dediğimde hiç bişey olmamıştı hem dokunmatik daha güzel çalışıyor film yokken.

Hocam ben jelatinle kullanıyorum. Telefonu aldığımda taktırmıştım daha 2 hafta olmadı jelatinde küçük kılcal çizik var. Telefonla anahtar madeni para gibi şeyleri aynı cebe koymamaya dikkat ettiğim halde.

Acaba jelatin çok mu hassas ? çok kolay mı çiziliyor ? Yani jelatini çıkarsam sıkıntı olur mu ? Sanırım telefonun kendi ekranı kolay kolay çizilmeyen özelliğe sahip dediğinize göre. Telefonun ekran özelliğine bakmadım açıkcası ama zor çizilebilen sağlam bir ekrana benziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: methcnnbs

Bu linkteki dosyayı indirin pc ye atın. Masaüstüne çıkartın. İçindeki driver yazan klasördeki sürücüleri kurun. Bu işlemi bitirdikten sonra telefondan geliştirici seçenekleri bölümünü aktif edin. Ardından masaüstüne çıkardığınız driver klasörü değilde diğer klasöre girin içerisinde yükle diye bir simge olacak ona tıklayın, kendisi hallediyor. 4-5 dakika içerisinde Marsmallow yükleniyor.

Valla bravo hocam teşekkürler

• Arkadaşlar ben ultra ince sert plastik tarzda kılıf çeşidi bulamadım bu telefon için genellikle silikon kılıflar satılıyor onlarda kalın ve hiç güzel değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bu linkteki dosyayı indirin pc ye atın. Masaüstüne çıkartın. İçindeki driver yazan klasördeki sürücüleri kurun. Bu işlemi bitirdikten sonra telefondan geliştirici seçenekleri bölümünü aktif edin. Ardından masaüstüne çıkardığınız driver klasörü değilde diğer klasöre girin içerisinde yükle diye bir simge olacak ona tıklayın, kendisi hallediyor. 4-5 dakika içerisinde Marsmallow yükleniyor.

hocam garanti dışı kalmasın sonra

• skynet kullanıcısına yanıt
    Garanti dışı kalmıyor dostum. Orjinal yazılımı yüklüyorsun.

Sorunsuz bir şekilde kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

• tam1marjinal T kullanıcısına yanıt
    Geliştirici seçenekleri bölümünde usb hata ayıklama seçeneğini aktif hale getireceksiniz, orayı yazmayı unutmuşum dostum, mesajı tekrar düzenledim.

• dstrykmrs D kullanıcısına yanıt
    YouTube da bi kaç video var adam bıçak falan baya uğraşıyo bişey olmuyor. Önde çizilebilecek 2 şey var onlarda home tuşu ile ahizenin ordaki plastik

• İlgin için teşekkür ederim ama dediklerini yaptım yine olmadı. Bu sefer de hepsini optimizasyonu iptal ederek deneyim.

• Arkadaşlar, bu telefonda mobil veriyi açıp/kapamak için bildirim panelini aşağı çekip tek dokunuş yetiyor mu?

Yoksa bildirim panelini aşağı çekip, mobil veriye dokunup, gelen sekmeden anahtarı açıp kapamak mı gerekiyor?
  • quote:

Garanti dışı kalmıyor dostum. Orjinal yazılımı yüklüyorsun.

Sorunsuz bir şekilde kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Eyvallah hocam. Peki and 6 yı and 7 ye tercih etme sebebi nedir. Ben cihazı ikinci el olarak aldım and. 7 ile geldi. 12 saat ekran süresi aldım. Bekleme süresi de 1 gün 16 saatti. Bir de nougatta kamera çekiminde ses sorunu yok ama 6 da sorun oluyormuş.

Android 6 da ekran süresi daha mı uzun gidiyor

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynet -- 9 Nisan 2017; 15:9:46 >

• skynet kullanıcısına yanıt
    Marsmallow da ekran süresi daha uzun oluyor. Marsmallow da 14-15 saat arası ekran süresi alıyorum. Bu tabiki kullanıma göre değişir. Aslında ben ikisi arasındaki ekran süresi olayına takılmadım. Nougat güncellemesi ile telefonu şarj etme sürem uzadı tam dolum yapma sürem 2 saatin üzerine çıktı. Bilmiyorum diğer güncelleyen arkadaşlarda da böylemi. Marsmallow da 1.40 dakka arasında tam dolum yapıyordu. Bir de Marsmallow'a göre ses çıkışında eksilme var gibi. Daha önce aldığım güçlü ses çıkışını nougat da alamaz oldum. Ben bu iki sebepten ötürü marsmallow'a geri döndüm. Tekrar yayınlanacak olan nougat güncellemesini bekliyorum. Android 6'da söylediğiniz sorunlar mevcut. Video çekiminde ses sorunu. Nougat da bu düzelmiş evet ama dediğim gibi ben iki sebepten ötürü Marsmallow 'a döndüm. Bu ay içerisinde yeni güncelleme yayınlacak, isterseniz böyle devam edin size sorun yaratan bir durum yoksa. Nougat dan benim gibi memnun olmayanlar bu şekilde Marsmallow'a sorunsuz geri dönebilirler.

Cihazın garantisini falan etkilemez bu durum. Root atma Vs gibi bir olay değil.

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.