Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaptım ikisini de aynı renk yapınca Led yanıyor. Fakat başka bildirimler gelince de yanacak mı asıl olay o. Zamanla anlayacağım. Çok önemli de değil zaten merak biraz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nohackmove kullanıcısına yanıt
    Elektrik kesildiğini sanmıyorum.ayrica kendi şarj aletine yaptım.farkli takmadim yani

• nohackmove kullanıcısına yanıt
    Şuan %90da şarj tekrar takayım mı yoksa bataryanın bitmesini mı bekleyeyim

• salih_2828 kullanıcısına yanıt
    CPU bende de sürekli gözüküyor fakat bug değil gibi. Telefon durduğu yerde tüketmeye başladı.

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

• quote:

Orijinalden alıntı: vaskin77

Merhaba arkadaşlar

Acil tavsiyenize ihtiyacım var. Çift hatlı telefon bakıyorum. Xiaomi mi5 prime 64 GB (1329 TL) ile Lenovo p2 (1549 TL) arasında kaldım. Mi5 i iyi biliyorum eşim kullanıyor ama P2 nin sadece özelliklerini biliyorum. Çift hat aktif olacağı için batarya önemli o nedenle P2 ağır basıyor ama yine de kararsızım. Mi5 ise daha zarif ve işlemcisi iyi tabii ki kamera da iyi. Axess'in puan kampanyası bitmeden almak istiyorum. Lenovo un kamera dışında hangi yönleri kötü. Acil cevaplarınızı bekliyorum.

İyi forumlar

Kamera dışında kötü bir özelliği yok bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: tam1marjinal

quote:

Orijinalden alıntı: tam1marjinal

Arkadaşlar telefonun titreşim seviyesi şiddeti çokmu düşük bana mı öyle geliyor, bunu artırmanın bir yolu yokmu acaba? Tel sesi kısık cebimdeyken hissetmiyorum arandığımda yada bildirim geldiğinde. Ayarını nerden yapabiliriz acaba?

Arkadaşlar yardım edebilecek kimse yokmu :(

Aynı sıkıntı bendede var ve bir ayarını bulamadım :(
  • vaskin77 kullanıcısına yanıt
    kamera kötü derken leş falan değil ben gayet memnunum. tabiki bir s7 de değil.. onun dışında bir eksiği yok hele de şarj mükemmel ötesi. rakibi yok.

• mkyanar M kullanıcısına yanıt
    bende de aynı şekilde. hiç güncelleyesim yoktu sırf şarj daha iyi gidiyor denildi diye dün güncelledim. 5 saatte %20 yedi telefon durduğu yerde.

acaba yükseltme sonrası mutlaka sıfırlamak falan mı gerekiyor yoksa herkeste durum aynı mı?
  • ysneke Y kullanıcısına yanıt
    selamlar,

bende önceki akşam güncelledim ancak sabahtan beri telefon 1 saat kullandım yolda aktif olarak 15dk konuşma yaptım yarım saatte bir de whatsapp a bakarım. sabah 09:00 dan şuana kadar ki 8 saat olmuş 100% den 88% e düştü. bende değişen birşey olmadı bu şekilde 3 günümü çıkartıyor telefon 2 aydır.
  • ysneke Y kullanıcısına yanıt
    Ben de biraz haksızlık ettim telefona herhalde. 10 saat 22 dk.acik telefon. Bunun 2 saat 18 dk ekran uyanikmis. 1 saati en az clash royalde geçti kalanı ise browser ağırlıklı. 45 dk da telefon görüşmesi. Bluetooth, wifi, 4g ve konum sürekli açık olarak kalır her zaman. Ve 30 dk boyunca kulaklık telefona bluetooth bağlıydı. Şu an %80. Oldukça iyi gibi

• Cevaplarınız için teşekkürler... Kamera benim için olmazsa olmaz değil, idare etsin yeter. İşlemci bir Mi5 in işlemcisi gibi değil ama oyun oynayan üst düzey performans bekleyen biri de değilim. Ses konusunda nasıl peki? Stereo hoparlör yok bildiğim kadarıyla. Keşke çift hoparlör ve Dolby Atmos desteği olsaydı. Kulaklık ses kalitesi nasıldır?

Selamlar

• Arkadaşlar bende p2 almayı düşünenlerdenim.neredeyse bütün sayfaları okudum ama soracağım konuların geçtiğini görmedim.birincisi bu telefonun kendi virüs koruma programı var mı?varsa iş görüyor mu yoksa da yüklemek gerekli mi.ikincisi de kendi navigasyon programı var mı?varsa da kullanan var mı.kullanışlı mı iş görüyor mu.birde bütün kullanıcılar guncellemeden sonraki video izleme ve çekmede ki sorun için kısaca bir sonuç yazarsa herkes için aydınlatıcı olur diye düşünüyorum.cevaplarsanız sevinirim.teşekkürler.

• Bir de, bu telefonu almayı düşünmemin nedenini yazmadım.YouTube ve diğer platformlarda bu telefon en üst düzey telefonlarla kıyaslanıyor.daha ne denir bilmiyorum.

• Sürekli uygulamalarda hata sorunu alıyorum çözüm nedir beyler Google play hizmetlerini de durdur dedim hala aynı sorun devam ediyo arkadaşlarım sms atıyo mesajlaşmaya giriyorum mesaja tıkladığım anda uygulamadan atıyor nası halletcez ya

• quote:

Orijinalden alıntı: cakals

Sürekli uygulamalarda hata sorunu alıyorum çözüm nedir beyler Google play hizmetlerini de durdur dedim hala aynı sorun devam ediyo arkadaşlarım sms atıyo mesajlaşmaya giriyorum mesaja tıkladığım anda uygulamadan atıyor nası halletcez ya

Sanırım nougat a guncelleme yaptınız. Ayarlardan fabrika verilerine sıfırlayın.

• Arkadaslar sizdede 7.0 guncellemesinden sonra batarya kullanim detaylarında cpu üst sırada mı? Sanirim 7.0 dan dolayi bu kadar cpu kullaniminda çoktan bataryanin bitmesi lazımdı.

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salih_2828 -- 30 Mart 2017; 20:54:32 >
  • salih_2828 kullanıcısına yanıt
    Üstad peki içindeki tüm verilerimi nereye aktarabilirim sms ler falan eski cihazımdan herşeyi clone it ile aktardım ama eski cihazımı elden çıkarttım bi tek bilgisayarım var ama onunla da nası halledicez root yapsaydım titanium backup la hallederdim ama bunu nasıl yapıcaz

• cakals kullanıcısına yanıt
    Google play hizmetlerini durdurmak,ön bellek temizlemek bende hiçbirşey yaramadı. Sonra Google Play'den tüm uygulama güncellemelerini yaptım. Tüm programlar artık düzgün çalışıyor.
  • göksel41 G kullanıcısına yanıt
    Cihazın içerisinde mc afee scurity yüklü olarak geliyor. Ben herhangi bir sorun yaşamadım şu ana kadar navigasyon programı olarak da Google haritalar yüklü geliyor ve gayet kullanışlı. Ben iPhone da iken Yandex kullanıyordum fakat p2'de ile beraber Google haritalara geçtim.

• SezerBulutt S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.