Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben yurt dışından alıcam tek simli var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P2 yi hiçbir güncelleme yapmadan kullanıyorum. Turkcell hesabıma girdigimde salla kazan yapılmıyor ve telefonun 4.5g destekli olmadıgı yazıyor. Ayrıca sol üstte 4g yazıyor arada 4g+ oluyor. Sanırım 4.5g destegi yok hız testinde 25mb alabiliyorum. Güncellemeylemi alakalı acaba
  • salih_2828 kullanıcısına yanıt
    turkcell e sordunuz mu? bence bi sorun.

• Arkadaşlar bugün lenovo p2 alarak araniza katıldım. Bildirimler gelince uygulama simgesinin üzerinde kırmızı olarak kaç adet bildirim geldiğini gösteren rakamlar çıkmıyor nasıl düzeltebiliriz?
    Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaolc -- 27 Mart 2017; 0:36:50 >
  • ben telefonu 12.03.2017 tarihinde aldım garanti bilgilerine internetten ve telefon uygulamasından baktığımdan, bitiş tarihi 2018.12.28 olarak gösteriyor bunun sebebi ne olabilir acaba?? telefonu hepsiburadadan aldım rica etsem bakabilirmisiniz?? telefondaki lenovo comp... diye bir uygulama var ordan bakılabiliyor??
  • quote:

Orijinalden alıntı: eercan

ben telefonu 12.03.2017 tarihinde aldım garanti bilgilerine internetten ve telefon uygulamasından baktığımdan, bitiş tarihi 2018.12.28 olarak gösteriyor bunun sebebi ne olabilir acaba?? telefonu hepsiburadadan aldım rica etsem bakabilirmisiniz?? telefondaki lenovo comp... diye bir uygulama var ordan bakılabiliyor??

Telefondan nasıl baktınız acaba bana da söylermisiniz kontrol edeyim.

• Lenovo companion diye bir uygulama var sol üst kösede 3. Çizgi var oraya tıklayın orda garanti onayı var oraya girdiğinizde telefonun imei sini yazın bakabilirsiniz

• eercan E kullanıcısına yanıt
    18.12.2018 tarihinde gözüküyor benimde. Bu durumda 2 yıl olmuyor garanti. Garip..

• ardaolc kullanıcısına yanıt
    Onu bende merak ediyorum. Bir de telefonu direkt şarja taktığında hızlı şarj oluyor. Normal şarj yok mu yani doğrusu hızlı şarj mı onu merak ediyorum..

Lenovo nun kendi Launcher ında var mı böyle bir özellik hatırlamıyorum. Ama bunu kullanmak istiyorsanız Nova Launcher Prime kullanırsanız yapabilirsiniz. Ben öyle kullanıyorum.

• arkadaşlar radyonun çalışmasını halleden varmı birde sizinde pil performansı düştümü iki gün zor dayanır oldu aldığımda dört gün gittiği oldu
  • eercan E kullanıcısına yanıt
    Bende 2019.06.05 bitiş tarihi diyor halbuki cihazı ben 16 martta aldım 2 ay ertelemeli bitiyor bende

• -AnthraX- kullanıcısına yanıt
    Bu cihazın sistemde ki garanti süresi. Cihaz Tr'e 18 Aralık 16'da giriş yapmış. Satıcının ne zaman sattığı sistemde olmaz.

Sistemde ki garanti üzerinden fatura olmadan o tarihe kadar hizmet alabilirsiniz. Dahasına fatura lazım.

• Oyundanmuzdarip O kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam

Almayı düşünüyorum ses olayı benim için önemli o nedenle mesajın dikkatimi çekti. Telefonda stereo hoparlör var bildiğim kadarıyla peki Dolby Atmos desteği var mı? Fm radyo var değil mi? Son olarak kulaklık kalitesi ve kulaklık sesi nasıl?

Cevaplar için teşekkürler.

• Arkadaşlar, Android güvenlik yaması sizde hangi ayı veriyor? Bir de güncelleme kısmında son sürüme güncel deyip hata yazısı var. Bu işten bir şey anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taksu

Lenovo nun kendi Launcher ında var mı böyle bir özellik hatırlamıyorum. Ama bunu kullanmak istiyorsanız Nova Launcher Prime kullanırsanız yapabilirsiniz. Ben öyle kullanıyorum.

Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaolc -- 27 Mart 2017; 23:16:44 >

• Arkadaşlar ekran koruyucu bulamadım Antalya da.internette sipariş vereceğim. Tavsiye edeceğiniz bir site var mı? Alıp memnun kaldiysaniz link verebilir misiniz

• Hepsiburadaya konuyu aktardım yarın lenovayıvarayacagım garanti konusunda bilgilendirme yaparım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duzgun fotograf cekmek icin hangi programi onerirsiniz?

İyi günler. Bende Antalya'da ikamet ediyorum. Bir çok yeri gezdim ama nafile. Araştırmaktayım. Bir kaç güne gelir dediler. Bende kendi ekran koruyucusunu ve kabını kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.