Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taşınabilir seçeneği hiçbir veriyi silmeden kullanmaya devam eder içindekiler ile

depolama seçeneği yeniden yapılandırma ister ve içindekileri kaybedersin.

Taşınabiliri seç daha önce yapılandırma yapmadiysan veriler içindedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eercan E kullanıcısına yanıt
    Ekranı otomatik ayara aldığında ekran süresine göre o civarda çalışması normal adguard uygulaması gereksiz kullanmış sanırım sen sonradan virüs için yükledin

• mys66 kullanıcısına yanıt
    Adguard bi reklam engelleme programı o yüzdenn kullanıyorum yani veriler normal diyosunuz??

• -AnthraX- kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bence nisanda gelecek olan nougat yazılımını bekle boş yere format felan deneme bence düzelecektir belliki yazılımsal bi hata bırak 2-3 hafta titresin takma :)

• eercan E kullanıcısına yanıt
    Evet 11 saat üstü ekran süresine göre gayet normal

• Net üzerinden alisverişlerde çekinmeniz normal fakat bilgilendirme amaçlı bi konuya değineceğim. Ben telefonu Hepsiburadadan aldım fakat diğer satıcılar kısmından "bittibitiyor" satıcısını seçtim. Bu satıcı n11de felanda aktif olarak satış yapıyor ve gayet güvenilir Kayseri merkezli bi satıcı. Hepsiburada iş yükü olarak fazlaca yoğun olduğu için bu tarz güvenilir satıcılardan almak hem süreci kısaltıyor hem karşınızda birinin olduğunu biliyorsunuz ben hbden bu satıcıya sipariş verip n11 üzerinden iletişime geçip kargoyu felan hızlandırdım. Şuanda fiyat 1559 tl

• Ayrıca arkadaşlar konu dışı ama size bu oyunu öneririm

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

Henüz geliştirme aşamasında olarak görünüyor ama fazlaca online kullanıcı var p2mle oynamak oldukça keyifli :)

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

• nisanda gelecek olan nougat 17 nisan yayınlanacağnı ögrendim başka bilgisi olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mys66

Taşınabilir seçeneği hiçbir veriyi silmeden kullanmaya devam eder içindekiler ile

depolama seçeneği yeniden yapılandırma ister ve içindekileri kaybedersin.

Taşınabiliri seç daha önce yapılandırma yapmadiysan veriler içindedir

yok hocam ya taşınabiliri seçtim yine biçimlendir seçeneği vardı sade

mecbur biçimlendirdim :((

şimdi geri getirmem lazım, hiçbişey yüklemezsen geri gelebiliyomuş sanırım, yoksa bittim ben, tüm anılar kartta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler. Kardesime nasipse nisan sonuna yakin telefon almayi planliyorum. Benden istedigi isinmasin kasmasin sarji cok iyi gitsin. Arastirdim bu telefonun sarji iyi gidiyor lakin kafamda deli sorular var. Bende de vibe p1m var ve batarya li-polimer. Daha once hep iyon yapili piller kullandim ve isinma cabuk desarj. 8-12 ayda en gec pil dengesizlikleri vs gordum. Bana oyle geldi ki li- po daha iyi her acidan.

1. Eger bu teli alirsam 12 ay sonra batarya performansi duser mi? Serviste yeni batarya taktirmam gerekir mi

2. Ses kayit sorunu donanimsal mi? Butun 79 sayfa forumu okudum kronik bir sorun gibi.

3. Kullanirken isinma oluyor mu?

4. Video cekerken hem titreme(odaklama) hem de ses kayit problemi birlikte mi var?

5.baska kamera programiyla ya da romla cozumu var mi?

6. K6 note yerine tercih etmeyi dusunursem onda da odaklama ve ses kayut sorunu var mi? K6 yi tercih edersem bu polimer yapi nedeniyle trrcih edecegim.

Dedigim gibi ben vibe p1m i 6 aydan uzun suredir kullaniyorun ve hicbir sarj tutarsizligi olmadi. Hatta performansindan dakika bile kaybetmedi. Ama eski telefonlarim (s4, g3, gm4) birden sarji %2 dusebiliyor ya da daha cabuk bitebiliyirdu. Moto g de kullandim o da polimerdi ve o da batarya konusunda devasa idi. Bu konularda yardim eder bildiklerinizi paylasirsaniz memnun olurum.

• Herkese cevapları için teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak.

4 gün sonra ilk defa şarja taktım. İlk taktığımda hızlı şarj olması ile karşılaştım. Hızlı sarjı kapatma seçeneği var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -AnthraX- -- 25 Mart 2017; 19:1:43 >
  • Arkadaşlar video izlerken senkron sorunu yaşayan başka kimse yok mu?

• taksu T kullanıcısına yanıt
    Genel bir sorun çoğu kişide var özellikle YouTube uygulamasında oldukça belirgin. Yeni güncellemede düzelecek inşallah

• nikmikyoknik N kullanıcısına yanıt
    17 nisan değil kardeşim nisan 2017 1ide olabilir 30uda yani net tarih yok nisan içi deniyor sözünde durulursa.

• Kurtarmayı denedinmi merak ettim hangi recovery programını denedin/deniyeceksin?

• quote:

Orijinalden alıntı: mys66

Kurtarmayı denedinmi merak ettim hangi recovery programını denedin/deniyeceksin?

recuveyi denedim olmadı, 2-3 yerde onu gördüm ama yok yaramadı işime. başka bakınıyorum :((
  • diskdigger photo recovery i dene çok büyük ihtimalle işini çözecektir. %95 oranında geri getiriyor./play markette.

• mys66 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam biraz yabancı forumları da karıştırdım öylemiş baya kişide varmış. İnşallah güncelleme ile düzelir. . Ben dizi falan da izliyorum sıkıntı yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taksu -- 25 Mart 2017; 23:40:16 >
  • Telefonun çift simli modelinde de artırılabilir hafıza seçeneği var mı 2. sim slotunu micro sd girişi olarak kullanabiliyor muyuz ayrıca tek simli modeli mi çift simli modeli mi tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Spooky21

Telefonun çift simli modelinde de artırılabilir hafıza seçeneği var mı 2. sim slotunu micro sd girişi olarak kullanabiliyor muyuz ayrıca tek simli modeli mi çift simli modeli mi tavsiye edersiniz?

Tek simli model yok ki.

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.