DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)
3.909
Cevap
107
Favori
259.927
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Lenovo >> Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2567 Mesaj
      21 Mart 2017 02:21:52

Bu gün deniz kenarında p2'nin hoporlöründen son ses 4 saat kadar mp3 dinledim, % 95'den, % 60'a indi bence çok iyi.
      |
      |
      kreat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yüzsüzdür insanoğlu kimse bilmez fendini, kime iyilik yaptıysan ondan koru kendini.
    • Onbaşı
      33 Mesaj
      21 Mart 2017 03:58:31
      Şuan p2yle 5. Günüm ve 5. Yıla kadar kullanabilirim hissi var. Sevdim çekinmeden alın. Ufak tefek sorunlar her elektronik üründe var takılmayın alın ve kullanın soruları olanlar sorabilirler. Siyah renk öneririm.
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• 21 Mart 2017 08:31:09
      17 Nisan güncelleme bekleniyor bilginize

https://lenovomobilesup...tr/tr/solutions/ht501098

|| Lenovo Ideapad Yoga 13 ||| Dell Vostro 5470 ||
    • 21 Mart 2017 12:12:01

orada nisan 2017 kastedilmiş galiba ama önemli değil 17 nisan da olsa 27 nisan da olsa gelecek önümüzdeki ay.
      |
      |
      nohackmove kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      216 Mesaj
      21 Mart 2017 12:40:46
      Arkadaşlar p2 yi 23 Şubat günü teknosa dan aldım öncelikle şöyle bahsedeyim bu telefonu alış sebebim kapasitesinde de belli olduğu gibi akü gibi bataryalar dolayı şimdi 1 aylık kullanım deneyimlerimi paylaşitim

öncelikle işlemci sd625 birçok 800 ve 810 gibi işlemcilerin yanında gerçekten hiçbir kalır yok bu tele Xperia Z5 ten geçtim ve meret Z5 810 ailesi kalorifer kazanı gibi adamın iflağını söküyor

ekran super amoled ıps panel li ekranlara göre az tüketiyor tek eksisi uygun kırılmaz cam bulduğunuzda 2.5 olduğumdan mı dır bilmem 2 tane ekran filmi taktığım 2 side hava aldı ama elinde orta segment bir samsung var hissiyatı alıyorsunuz

kamera arkadaşlar arka kamera gerçekten gündüz leri harika iş çıkartıyor Xperia Z5 in arka kamerasını gerçekten yer yani gece çekimleri biraz problem ama sonuçta Prof performansı beklemeyiz ön kamera biraz sıkıntı ben 95 kiloyum beni 120! Kilo gibi çıkartıyor sanırsam geniş açılı değil ama alıştım serçe ve Yüzük parmağımı sağlam pozisyon da tuttuğumda gerçekten normal gösteriyor birde ön kamera kötü değil sadece geniş açılı çekmiyor

Yazılım ben şahsen güncellemeyeceğim çünkü z5 i ne zaman güncellesem telefon sapıttı birde batarya kullanımı yerlerde idi şuan ortalama parlaklık %20 15 saat ekran süresi alıyorum stamina dozu modu kullandığım zamanlarda 17saat 45 dk gördüm şarjım %10 du

Sanal tuş biraz aman yapalım da olsun gibi içime sinmedi hiç

Onun dışında sabah full leyip çıktık tan sonra akşam eve % 75 73 gibi rakamlar la dönüyorum gerçekten harika bir duygu içinden çıkan kulaklığı kusura bakmayın şimdi bir şey söyleceğim... Onun dışında fıstık gibi telefon

Isınma bir gram olmadı şarj da oluyor oda normal

Birtek ses kaydı yaparken fazladan cızırtı bir sıkıntısı var oda çok göze batmıyor

• Yüzbaşı
      296 Mesaj
      21 Mart 2017 14:23:59
      Evet arkadaşlar kararımı verdim hafta içi kesinlikle alıyorum teli, şuan tek ikilemde kaldığım konu rengi.

Gold mu, siyah mı? Allah aşkına yardımcı olun

• Teğmen
      217 Mesaj
      21 Mart 2017 14:47:36

Bence siyah
      |
      |
      tam1marjinal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

THQ
    • Yüzbaşı
      296 Mesaj
      21 Mart 2017 15:39:41
      quote:

Orijinalden alıntı: taksu

Bence siyah

Özel bi nedeni yoksa paylaşırmısın neden siyah acaba hocam :)

• Yarbay
      4325 Mesaj
      21 Mart 2017 18:51:35
      Pil bolumune baktığımda radyo kullanmadığım ve arkaplanda çalışmasını kapattigim halde hatri sayılır bir seviyede pil tükettiğini goruyorum. Tamamen kapatma şansımız varmıdır?

Xiaomi_mi6_Black
    • Yüzbaşı
      484 Mesaj
      21 Mart 2017 19:24:47

Orda gecen fm radyo degıl telefon hat cekımı
      |
      |
      Reliq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      217 Mesaj
      21 Mart 2017 22:44:28

Siyah siyahtır klasiktir, zamanla sıradan bile gelse sizi tiksindirmez gözünüzü tırmalamaz.
      |
      |
      tam1marjinal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

THQ
    • Çavuş
      60 Mesaj
      22 Mart 2017 00:22:42
      quote:

Orijinalden alıntı: tokyos7

Arkadaşlar p2 yi 23 Şubat günü teknosa dan aldım öncelikle şöyle bahsedeyim bu telefonu alış sebebim kapasitesinde de belli olduğu gibi akü gibi bataryalar dolayı şimdi 1 aylık kullanım deneyimlerimi paylaşitim

öncelikle işlemci sd625 birçok 800 ve 810 gibi işlemcilerin yanında gerçekten hiçbir kalır yok bu tele Xperia Z5 ten geçtim ve meret Z5 810 ailesi kalorifer kazanı gibi adamın iflağını söküyor

ekran super amoled ıps panel li ekranlara göre az tüketiyor tek eksisi uygun kırılmaz cam bulduğunuzda 2.5 olduğumdan mı dır bilmem 2 tane ekran filmi taktığım 2 side hava aldı ama elinde orta segment bir samsung var hissiyatı alıyorsunuz

kamera arkadaşlar arka kamera gerçekten gündüz leri harika iş çıkartıyor Xperia Z5 in arka kamerasını gerçekten yer yani gece çekimleri biraz problem ama sonuçta Prof performansı beklemeyiz ön kamera biraz sıkıntı ben 95 kiloyum beni 120! Kilo gibi çıkartıyor sanırsam geniş açılı değil ama alıştım serçe ve Yüzük parmağımı sağlam pozisyon da tuttuğumda gerçekten normal gösteriyor birde ön kamera kötü değil sadece geniş açılı çekmiyor

Yazılım ben şahsen güncellemeyeceğim çünkü z5 i ne zaman güncellesem telefon sapıttı birde batarya kullanımı yerlerde idi şuan ortalama parlaklık %20 15 saat ekran süresi alıyorum stamina dozu modu kullandığım zamanlarda 17saat 45 dk gördüm şarjım %10 du

Sanal tuş biraz aman yapalım da olsun gibi içime sinmedi hiç

Onun dışında sabah full leyip çıktık tan sonra akşam eve % 75 73 gibi rakamlar la dönüyorum gerçekten harika bir duygu içinden çıkan kulaklığı kusura bakmayın şimdi bir şey söyleceğim... Onun dışında fıstık gibi telefon

Isınma bir gram olmadı şarj da oluyor oda normal

Birtek ses kaydı yaparken fazladan cızırtı bir sıkıntısı var oda çok göze batmıyor

Üstat stamina doze modundan kastın pil tasarrufu modu mu?

No Pain , No Gain.
    • Teğmen
      216 Mesaj
      22 Mart 2017 00:46:13
      quote:

Orijinalden alıntı: cakals

Alıntıları Göster

Üstat stamina doze modundan kastın pil tasarrufu modu mu?

Aynen hocam sanal tuşlar turuncu oluyo o mod
      |
      |

• Onbaşı
      19 Mesaj
      22 Mart 2017 11:13:01
      Yakın zamanda gün boyu baş ağrısı sebebi ile şikayetlerim başladı ve sonunda telefonu sattım ,

ve sebebinin telefon olduğu ortaya çıktı maalesef , sar değerine dikkat edilmesi gerektiği anlamış oldum,

• Teğmen
      217 Mesaj
      22 Mart 2017 11:38:15

Doğrudur belki hassas olabilirsiniz siz. Ama kesinleştirmek için keşke aynı cihazı tekrar bi süre kullanabilseniz vebal ağrılarınızın durumunu görebilsek. Bende şimdilik ağrı falan ve hiç birşey olmadı.

Bu arada arkadaşlar. Acaba bir arkadaş ve benim dışında video izlerken senkron sorunu yaşayan yok mu?
      |
      |
      ahmet3777 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

THQ
    • Yarbay
      4325 Mesaj
      22 Mart 2017 11:54:52
      Son uygulamalar menüsünde uygulamaların sağ tarafında gözüken kilit simgesi ne işe yarıyor?

Xiaomi_mi6_Black
    • Binbaşı
      1351 Mesaj
      22 Mart 2017 12:11:59

Bu rahatsızlığın sebebinin sar değeri olduğundan nasıl emin olabildiniz? Sar değeri konusunda yapılmış bildiğim kadarıyla fazla bir bilimsel çalışma yok ve çevremizde telefon sar değeriyle ölçülenden çok daha fazla radyasyon var. Bence aşırı yüksek değerler haricinde telefonun radyasyonu çok uzun süre telefon görüşmesi yaparsak bizi etkileyebilir, hem yoğun sinyal alisverisinden hem de cihazı başımıza yapıştırıp kullandığımızda ötürü. Uzun süre konuşulacak da bu yüzden kulaklık kullanmak en sağlıklısı.

Şu an kullandığım cihazın sar değerleri baş için 0.17, vücut için 0.95. Gün boyu kullandığımda dediğiniz baş ve boyun ağrısı bende de oluyor.
      |
      |

Bursaspor & Rock'n Roll

"Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır."
    • Binbaşı
      1348 Mesaj
      22 Mart 2017 12:56:58

:) bilim cok ilerlemis.

sanirim sar testlerini yapan bilimciler bile bu kadar emin konusamamistir.

zarari mutlaka vardir ama tespitiniz trajikomik:)

hocam sanirim iphone 7 kullaniyor olsaniz hic basiniz agrimazdi:)

e tabi sar degerinin ucuzu bile bas agritir:D
      |
      |

• Teğmen
      216 Mesaj
      22 Mart 2017 13:47:38
      Tıp bu kadar ilerlemiş vay be birkere telefon kısırlaştırms yapar yok baş ağrısı yapar falan bi ayrı konu zaten telefon sar değeri yasal sınırlar içerisinde 1.32 bunu sdn de izledim 50 dk boyunca kulak mesafesinde tutarsan bir ihtimal zarar görürsün adamlar direk yasalardı bu telefonu ben bu telefony 1 aydır kullanıyorum biras acımasız olmuş sanki
      |
      |

• Yüzbaşı
      468 Mesaj
      22 Mart 2017 20:00:25
      Arkadaşlar benim P1' de, bir müddet geçtikten sonra ekran içi tozlanma ile rehber okumama veya rehberi Geç okuma gibi sorunlar oluşmuştu. Şimdiki P2 de bu veya buna benzer problemler yaşayan varmı. Şimdiden teşekkürler.
      |
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.