Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 17 Nisan güncelleme bekleniyor bilginize

https://lenovomobilesupport.lenovo.com/tr/tr/solutions/ht501098
    Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 21 Mart 2017; 8:36:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nohackmove kullanıcısına yanıt
    orada nisan 2017 kastedilmiş galiba ama önemli değil 17 nisan da olsa 27 nisan da olsa gelecek önümüzdeki ay.
  • Arkadaşlar p2 yi 23 Şubat günü teknosa dan aldım öncelikle şöyle bahsedeyim bu telefonu alış sebebim kapasitesinde de belli olduğu gibi akü gibi bataryalar dolayı şimdi 1 aylık kullanım deneyimlerimi paylaşitim

öncelikle işlemci sd625 birçok 800 ve 810 gibi işlemcilerin yanında gerçekten hiçbir kalır yok bu tele Xperia Z5 ten geçtim ve meret Z5 810 ailesi kalorifer kazanı gibi adamın iflağını söküyor

ekran super amoled ıps panel li ekranlara göre az tüketiyor tek eksisi uygun kırılmaz cam bulduğunuzda 2.5 olduğumdan mı dır bilmem 2 tane ekran filmi taktığım 2 side hava aldı ama elinde orta segment bir samsung var hissiyatı alıyorsunuz

kamera arkadaşlar arka kamera gerçekten gündüz leri harika iş çıkartıyor Xperia Z5 in arka kamerasını gerçekten yer yani gece çekimleri biraz problem ama sonuçta Prof performansı beklemeyiz ön kamera biraz sıkıntı ben 95 kiloyum beni 120! Kilo gibi çıkartıyor sanırsam geniş açılı değil ama alıştım serçe ve Yüzük parmağımı sağlam pozisyon da tuttuğumda gerçekten normal gösteriyor birde ön kamera kötü değil sadece geniş açılı çekmiyor

Yazılım ben şahsen güncellemeyeceğim çünkü z5 i ne zaman güncellesem telefon sapıttı birde batarya kullanımı yerlerde idi şuan ortalama parlaklık %20 15 saat ekran süresi alıyorum stamina dozu modu kullandığım zamanlarda 17saat 45 dk gördüm şarjım %10 du

Sanal tuş biraz aman yapalım da olsun gibi içime sinmedi hiç

Onun dışında sabah full leyip çıktık tan sonra akşam eve % 75 73 gibi rakamlar la dönüyorum gerçekten harika bir duygu içinden çıkan kulaklığı kusura bakmayın şimdi bir şey söyleceğim... Onun dışında fıstık gibi telefon

Isınma bir gram olmadı şarj da oluyor oda normal

Birtek ses kaydı yaparken fazladan cızırtı bir sıkıntısı var oda çok göze batmıyor

• Evet arkadaşlar kararımı verdim hafta içi kesinlikle alıyorum teli, şuan tek ikilemde kaldığım konu rengi.

Gold mu, siyah mı? Allah aşkına yardımcı olun

• tam1marjinal T kullanıcısına yanıt
    Bence siyah

• quote:

Orijinalden alıntı: taksu

Bence siyah

Özel bi nedeni yoksa paylaşırmısın neden siyah acaba hocam :)

• Pil bolumune baktığımda radyo kullanmadığım ve arkaplanda çalışmasını kapattigim halde hatri sayılır bir seviyede pil tükettiğini goruyorum. Tamamen kapatma şansımız varmıdır?

• Reliq kullanıcısına yanıt
    Orda gecen fm radyo degıl telefon hat cekımı

Siyah siyahtır klasiktir, zamanla sıradan bile gelse sizi tiksindirmez gözünüzü tırmalamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tokyos7

Arkadaşlar p2 yi 23 Şubat günü teknosa dan aldım öncelikle şöyle bahsedeyim bu telefonu alış sebebim kapasitesinde de belli olduğu gibi akü gibi bataryalar dolayı şimdi 1 aylık kullanım deneyimlerimi paylaşitim

öncelikle işlemci sd625 birçok 800 ve 810 gibi işlemcilerin yanında gerçekten hiçbir kalır yok bu tele Xperia Z5 ten geçtim ve meret Z5 810 ailesi kalorifer kazanı gibi adamın iflağını söküyor

ekran super amoled ıps panel li ekranlara göre az tüketiyor tek eksisi uygun kırılmaz cam bulduğunuzda 2.5 olduğumdan mı dır bilmem 2 tane ekran filmi taktığım 2 side hava aldı ama elinde orta segment bir samsung var hissiyatı alıyorsunuz

kamera arkadaşlar arka kamera gerçekten gündüz leri harika iş çıkartıyor Xperia Z5 in arka kamerasını gerçekten yer yani gece çekimleri biraz problem ama sonuçta Prof performansı beklemeyiz ön kamera biraz sıkıntı ben 95 kiloyum beni 120! Kilo gibi çıkartıyor sanırsam geniş açılı değil ama alıştım serçe ve Yüzük parmağımı sağlam pozisyon da tuttuğumda gerçekten normal gösteriyor birde ön kamera kötü değil sadece geniş açılı çekmiyor

Yazılım ben şahsen güncellemeyeceğim çünkü z5 i ne zaman güncellesem telefon sapıttı birde batarya kullanımı yerlerde idi şuan ortalama parlaklık %20 15 saat ekran süresi alıyorum stamina dozu modu kullandığım zamanlarda 17saat 45 dk gördüm şarjım %10 du

Onun dışında sabah full leyip çıktık tan sonra akşam eve % 75 73 gibi rakamlar la dönüyorum gerçekten harika bir duygu içinden çıkan kulaklığı kusura bakmayın şimdi bir şey söyleceğim... Onun dışında fıstık gibi telefon

Birtek ses kaydı yaparken fazladan cızırtı bir sıkıntısı var oda çok göze batmıyor

Üstat stamina doze modundan kastın pil tasarrufu modu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: cakals

quote:

Orijinalden alıntı: tokyos7

Arkadaşlar p2 yi 23 Şubat günü teknosa dan aldım öncelikle şöyle bahsedeyim bu telefonu alış sebebim kapasitesinde de belli olduğu gibi akü gibi bataryalar dolayı şimdi 1 aylık kullanım deneyimlerimi paylaşitim

Üstat stamina doze modundan kastın pil tasarrufu modu mu?

Aynen hocam sanal tuşlar turuncu oluyo o mod

• Yakın zamanda gün boyu baş ağrısı sebebi ile şikayetlerim başladı ve sonunda telefonu sattım ,

ve sebebinin telefon olduğu ortaya çıktı maalesef , sar değerine dikkat edilmesi gerektiği anlamış oldum,
  • ahmet3777 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur belki hassas olabilirsiniz siz. Ama kesinleştirmek için keşke aynı cihazı tekrar bi süre kullanabilseniz vebal ağrılarınızın durumunu görebilsek. Bende şimdilik ağrı falan ve hiç birşey olmadı.

Bu arada arkadaşlar. Acaba bir arkadaş ve benim dışında video izlerken senkron sorunu yaşayan yok mu?

• Son uygulamalar menüsünde uygulamaların sağ tarafında gözüken kilit simgesi ne işe yarıyor?
    Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)
    Bu rahatsızlığın sebebinin sar değeri olduğundan nasıl emin olabildiniz? Sar değeri konusunda yapılmış bildiğim kadarıyla fazla bir bilimsel çalışma yok ve çevremizde telefon sar değeriyle ölçülenden çok daha fazla radyasyon var. Bence aşırı yüksek değerler haricinde telefonun radyasyonu çok uzun süre telefon görüşmesi yaparsak bizi etkileyebilir, hem yoğun sinyal alisverisinden hem de cihazı başımıza yapıştırıp kullandığımızda ötürü. Uzun süre konuşulacak da bu yüzden kulaklık kullanmak en sağlıklısı.

Şu an kullandığım cihazın sar değerleri baş için 0.17, vücut için 0.95. Gün boyu kullandığımda dediğiniz baş ve boyun ağrısı bende de oluyor.

:) bilim cok ilerlemis.

sanirim sar testlerini yapan bilimciler bile bu kadar emin konusamamistir.

zarari mutlaka vardir ama tespitiniz trajikomik:)

hocam sanirim iphone 7 kullaniyor olsaniz hic basiniz agrimazdi:)

e tabi sar degerinin ucuzu bile bas agritir:D

• Tıp bu kadar ilerlemiş vay be birkere telefon kısırlaştırms yapar yok baş ağrısı yapar falan bi ayrı konu zaten telefon sar değeri yasal sınırlar içerisinde 1.32 bunu sdn de izledim 50 dk boyunca kulak mesafesinde tutarsan bir ihtimal zarar görürsün adamlar direk yasalardı bu telefonu ben bu telefony 1 aydır kullanıyorum biras acımasız olmuş sanki

• Arkadaşlar benim P1' de, bir müddet geçtikten sonra ekran içi tozlanma ile rehber okumama veya rehberi Geç okuma gibi sorunlar oluşmuştu. Şimdiki P2 de bu veya buna benzer problemler yaşayan varmı. Şimdiden teşekkürler.

tamamıyla zevk meselesi siyah yok zaten. gri ver gold rengi mevcut gri koyu gri gibi.. ben gri olani aldım tavsiye ederim daha bi erkeksi ve şık geliyor bana gold sanki daha cok bayanlara hitap ediyor gibi bu benim gorusum kimse katılmak zorunda değil.Alacak arkadaşlara gönülden tavsiye ederim ben çok memnunum.tek şarjla 5 gün kullanıyorum bilen bilir. ekran suresi 15 saatin altına dusmuyor fazlasi da oluyor.mobil veri kullanıyorum wi-fi yok.oyun hic oynamam .ekran süresi full interneyi temsil ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-16F114518 -- 22 Mart 2017; 20:21:3 >
  • Reliq kullanıcısına yanıt
    kilit simgesi ordaki uygulamayi sabitliyor. sık kullandığın uygulamalari temizleme simgesine dokununca orda kalmasını sağlıyor.ben kullanmıyorum..

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.