Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayarlar-Sisten-Gelişmiş-Hataketler-Sistemde gezinme-ÜÇ seçenekten en üsttekini seç sonra yanındaki AYAR çarkını seçip gönderdiğim resimde alttaki sürgüyü kapalı konuma getir hepsi bu kafar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayarlar-Sisten-Gelişmiş-Hataketler-Sistemde gezinme-ÜÇ seçenekten en üsttekini seç sonra yanındaki AYAR çarkını seçip gönderdiğim resimde alttaki sürgüyü kapalı konuma getir hepsi bu kafar

• Umarım benim gibi memnuniyetle kullanırsın 17.1 i ben çok memnunum şimdilik.

• Umarım benim gibi memnuniyetle kullanırsın 17.1 i ben çok memnunum şimdilik.

• quote:

Orijinalden alıntı: cinellerli

Umarım benim gibi memnuniyetle kullanırsın 17.1 i ben çok memnunum şimdilik.
    Memnunum şimdilik özellikle gcam ile kamera seviye atladı.
  • Günaydın,28.06.2020 tarihli 17.1 güncellenmiş ROM yayınlanmış, ben mevcut sürümde sorunsuz bir şekilde telefonumu kullanıyorum .Deneyen ve yeniliklerden haberdar edecek arkadaşlar var mı?

• Arkadaşlar yeni araç aldım Peugeot 2008. Aracın My Peugeot uygulaması var ama girerken hata alıyorum. Bluetooth bağlantısı yapınca da sürekli bluetooth kopuyor ve hata veriyor. System bluetooth mu ne. Telefonda 7.1 Android var ve root vs hiçbir şey yok. Ne yapabilirim bu konuda?

• Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

• Son güncellemeyle bazı eksik Türkçeleştirmeleri tamamlamışlar.Teşekkürler Lineage OS 17.1 ekibi

• quote:

Orijinalden alıntı: kalearkasi

beyler selam dün akşam telefonun şarjı yüzde 3 olunca şarja takayım dedim şarja takmamla telefonun kapanması bir oldu.kapatıp açınca lenovo logosunda takılı kalıyor.herhangi bir değişiklik olmuyor.bütün gece telefonu şarjda tuttum yine denedim ama durum değişmedi.reset atmaya kalkınca da fastboot flash mode ekranı gözüküyor.start yazısına izin vermiyor.basınca console,battery ve sv=2 yazan kısım yanıp sönüyor.barcodes ve power off aktif.onlarla da bir sonuç elde edemiyorum.niye böyle oldu? nasıl çözebilirim var mı tahmini olan?

reset atmaya kalkınca çıkan ekran bu şekilde.
    telefonu doğubank'a götürdüm yazılım atmaya çalıştılar ama olmadı ve telefonu iade etti.evde kurcarlarken de tamamen bozdum sanırım.telefon şarja takınca kırmızı ışık yanıp sönüyor.onun dışında reset atmaya çalışınca veya açmaya çalışınca telefondan herhangi bir tepki gelmiyor.mecbur yeni telefon alıcam.bunu satmaya kalksam malzemeleri para eder mi? ederse ne kadar eder.tüm herşeyi orjinaldi.yorumlarınızı bekliyorum.

• Beyler wipe yapmaya çalışıyorum niyeyse telefon 5-10 saniye titreyip kapanıyor baştan açılıyor wipe ekranı donuyor o arada da. İlk defa karşılaşıyorum böyle bir şey ile neden olmuş olabilir?
  • Telefon un ahize hoparlörunu değiştiren var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Beyler wipe yapmaya çalışıyorum niyeyse telefon 5-10 saniye titreyip kapanıyor baştan açılıyor wipe ekranı donuyor o arada da. İlk defa karşılaşıyorum böyle bir şey ile neden olmuş olabilir?
    recovery'i değiştirip deneyin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Memnunum şimdilik özellikle gcam ile kamera seviye atladı.

Alıntıları Göster
    hangi gcam'i yüklediniz hocam
    bende selfieler yeşil yeşil çıkıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalearkasi

telefonu doğubank'a götürdüm yazılım atmaya çalıştılar ama olmadı ve telefonu iade etti.evde kurcarlarken de tamamen bozdum sanırım.telefon şarja takınca kırmızı ışık yanıp sönüyor.onun dışında reset atmaya çalışınca veya açmaya çalışınca telefondan herhangi bir tepki gelmiyor.mecbur yeni telefon alıcam.bunu satmaya kalksam malzemeleri para eder mi? ederse ne kadar eder.tüm herşeyi orjinaldi.yorumlarınızı bekliyorum.

Alıntıları Göster
    Bilgisayara usb ile bağlayıp fastboot+adb yükleyerek
    recovery (twrp veya cwm ) yüklemeyi deneyebilirsiniz. recovery sonrası da lineageos vb bir rom yukleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: vuysal

hangi gcam'i yüklediniz hocam
    bende selfieler yeşil yeşil çıkıyo

Alıntıları Göster
    Bende de aynı maalesef. Yılda 1 defa kullanmıyorum bile ön kamerayı o yüzden önemli değil lazım olursa rom'un kendi kamerasını kullanırım o düzgün çekiyor. Ama arka kamera harbiden seviye atladı.
    Sürüm için xda'da konusu var oradan deneyebilirsiniz düzgün çekeni vardır belki.

Edit: Bu arada turkcell stock rom linki olan var mı elinde?
    Edit2: Buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry Toad -- 6 Temmuz 2020; 15:13:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuysal

Bilgisayara usb ile bağlayıp fastboot+adb yükleyerek
    recovery (twrp veya cwm ) yüklemeyi deneyebilirsiniz. recovery sonrası da lineageos vb bir rom yukleyebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    pc'ye taktığımda telefonun dosyalarını göremiyordum hocam ayrıca şarj olurken kırmızı ışığı yanıp sönüyordu.normalde sabit şekilde kırmızı olaraktan yanması lazım.muhtemelen başka sorunları da baş gösterdi en sonunda dayanamadım ekranı kırık lenovo p2'li birine satmış bulundum.onun işi görülsün bari.ben kendime yeni telefon bakıyorum.

• Ahize hoparlörunu değiştiren var mı

• babapars B kullanıcısına yanıt
    Sorun nedir?

• cinellerli C kullanıcısına yanıt
    Ses çok az geliyor hocam görüşmelerde neredeyse kulağıma sokacam telefonu ama yok duyulmuyor

• 
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.