Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.380
Cevap
94
Favori
577.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 919
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 68
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 36
  • Favoriye Eklediklerim 94
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ne diyorum (367 mesaj) evrenselbarish (216 mesaj) denizci535 (204 mesaj) Exfat (196 mesaj) ozgboy (167 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2926 mesaj) Mobil (4965 mesaj) Tablet (142 mesaj) Mini (301 mesaj) Uygulama (268 mesaj)
  • @
7 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Lenovo >> Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)
Giriş
    3171 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

Çift tıkla açılma hariç başka sorunum yok
    Daha öncede forumdan bir arkadaş da ekran değişimi yaptırmış aynı sorun ondada olmuş

Alıntıları Göster
    Zaten kullanmıyorum hocam KVK ile görüşürüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    198 Mesaj
    Oem kilidini açmaya çalışırken lenovoıd not authorized hatası aldım. Bu hatanın çözümünü bilenler var mı?
  • Çavuş
    69 Mesaj

Telefonun tarihini manuel 8 Haziran 2019 yaparsan QEM kilidi açma işlemi olacaktır hata olursa İD hesabından çıkış yapıp tekrar gir olacaktır QEM kilidi açma işlemini onayladıktan sonra 14 gün bekleme suresi var süre dolduğu zaman yine tarihi 8 Haziran 2019 yapacaksin

|
    |
    mercpool kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    198 Mesaj

Sağolun hocam. Hayat kurtarıcı oldunuz.
    |
    |
    UyScuti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    461 Mesaj
    Arkadaşlar allah aşkına şu telefona bir şarj aleti önerin hızlı şarj edecek ya. Orjinal şarj hiçbiyerde yok zaten. Onun yerini tutan ve hızlı şarj edecek baska alet yokmu.

Yada şöyle söyliym hızlı şarj edebilmesi için hangi değerler yazması lazım yeni şarj aletinde

• Teğmen
    188 Mesaj

AliExpress'de var.

Piyasada bu değerler olan şarj aleti yok maalesef. Yakın değerde olanlarda lenovo hızlı şarj desteklemez. Orijinali ile %15-%100 dolum tam olarak 2 saat sürüyor.

5.2v 2A şarj aletleriyle hızlı şarj yapamadan kullanabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    69 Mesaj

Bende S-Link marka çift USB girişli 2.1 amper çıkışlı şarj aleti var hızlı dolduruyor, kablo da önemli bazı kablolar ile hızlı sarj olmuyor. Mesala orjinal şarj cihazı ile şarj olunca telefonda hızlı şarj olma simgesi çıkıyordu , su an kullandığım s-link şarj cihazı ile hızlı şarj simgesi çıkmıyor ama yinede orijinal şarj cihazına yakin hızlı şarj oluyor. Şarj cihazının amperi yüksek ve birazda kaliteli olması gerekiyor.

|
    |
    tam1marjinal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4351 Mesaj
    Merhaba. Kılıf arıyorum şöyle incecik olan, öneriniz var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estonya Feribotu -- 1 Nisan 2020; 1:49:48 >
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj
    Lenovo'nun orjınal stock romunda kalmaya karalıydım ama dayanamadım,ayrıca rom atma islerine meraklıyım,her neyse oem kılıdı kaldırdıktan sonra bır cok rom ındırdım,en çok hoşuma giden ve ufak tefek hataları olsada begendıgım tek rom superıos oldu,hala denemedıgım romlar var ama zamanla hepsını deneyecegım,bazı denedıgım ve hata veren romlar oldu,otadan yukledıgım ıcın hata verıyor sanıyrum,telefonun hoparlor,kulaklık radyosesi bıle degıstı dusunenler ıcın bır dakıka bıle dusunmeyın
    |
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    Telefonumdaki hoparlör sorununu tamir ettirdikten sonra sebeke cekmemeye basladi ortalama 5 dakika icerisinde bir kere tek dis çekiyor 20 -30 saniye sonra tekrar gidiyor daha once başına gelen yada çözüm bulan var midir ?

|
    |
  • Er
    10 Mesaj
    yaşayan efsane P2 ben lenovonun oyuncu telefonunu bekliyorum
  • Teğmen
    130 Mesaj
    Arkadaşlar bu telefonu almayi planlıyorum kamera önemli değil benim için. Şuan satılan birçok güncel telefondan özellik olarak fiyati uygun. Yalnız yenilenmiş ürün diyor satıcı ne dersiniz alınır mı yenilenmiş üründe batarya ve telefon durumu nasıldır?
    https://www.gittigidiyor.com/lenovo-p2-4gb_spp_3008?id=546821166&utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=396138662781&utm_term=88829326291&ga_prodid=546821166&ga_merchantid=144349360&sc_gcsp=gg&gclid=EAIaIQobChMIzobJnKbh6AIVSYBQBh3z4QH8EAQYAyABEgLHT_D_BwE

• Teğmen
    157 Mesaj

Teşhir ürün tam bir kumar bence
    Benim p2 2.5 yıllık hala 13 saat ekran süresi alıyorum. tabii ki face Instagram ve oyun oynamadığı için bu sayıları alabiliyorum

|
    |
    EXUBERT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2235 Mesaj

Aldın mı kardeş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    130 Mesaj

Almadım hocam vestel z20 karar kıldım

|
    |
    babapars kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4674 Mesaj
    Kendiliğinden açılan bluetooth için bir çözüm vardı ama videosu silinmiş. Konu ile ilgili bilgisi olan var mı?
  • Yarbay
    2235 Mesaj

Alsaydın görüşlerini alacaktım sırf pili için bende heves etmiştim yazılım kamera felan pek önemli değildi

|
    |
  • Teğmen
    130 Mesaj

Bataryası iyi de alıp batarya sıkıntılı olanlar olmuş oyüzden hiç bulaşmadim

|
    |
    babapars kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2235 Mesaj

Hayırlısı ne diyelim birde sahibinden de ilanlarına baktım 50 tane ilanın neredeyse yarısının ekranı kırık ekranı ile ilgili pek pozitif etki bırakmadı bende de

|
    |
  • Yüzbaşı
    696 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aslani8160

yaşayan efsane P2 ben lenovonun oyuncu telefonunu bekliyorum
    Evet bencede hala efsane sayılır
    3 senesi wıfı ve hücresel ağ devamlı açık sadece oyun oynamam 10 saatten fazla ekran süresi veriyor maaşallah
    Genelde de çift ekran kullanırım
    Çoğu uygulamalarım da çifttir
    Selası okunana kadar devam derim
    |
    |
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Bitcoin Alım Satım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.