Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.380
Cevap
94
Favori
577.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 919
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 68
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 36
  • Favoriye Eklediklerim 94
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ne diyorum (367 mesaj) evrenselbarish (216 mesaj) denizci535 (204 mesaj) Exfat (196 mesaj) ozgboy (167 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2926 mesaj) Mobil (4965 mesaj) Tablet (142 mesaj) Mini (301 mesaj) Uygulama (268 mesaj)
  • @
7 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Lenovo >> Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)
Giriş
    69 Mesaj
    Arkdaşlar ben Lineage os 16.0 Android 9 Pie romu yükledim hızlı stabil çalışıyor gapps olarak pico yu yükledim yani gereksiz hiç bir google uygulaması yok içinde ve telefona extra özellikler geldi gömülü ekolayzır programı soundFX ve kamera programında 120 fps sadece 720 pixel destekli çekim özelliği var çok stabil hızlı çalışıyor ve düzenli olarak güncelleme geliyor. Bu arada telefonum çift sim kartlı global versiyonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyScuti -- 24 Şubat 2020; 0:17:50 >
  • Teğmen
    115 Mesaj
    Kolay gelsin herkese Google measure uygulamasını yüklemek lazım sürüm yeterli olmadığı için hata veriyor nasıl yapicaz bilgisi olan var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1786 Mesaj
    Telekom'dan Turkcell'e geçince telefonun şarjı daha az gitmeye başladı. Böyle bir şey başına gelen var mı ? Ya da çözümünü bilen ?
    |
    |
  • Binbaşı
    1609 Mesaj
    Hala android 6 da kullanıyorum bı ara 7 ye geçince pil kullanım süresi azalıyor deniyordu. Gerçi şimdi herkes custom rom Lara yönelmiş. Ama insanın yaşı biraz ilerleyince pek uğraşmak istemiyor boyle seylerle . Ne dersiniz geçeyim mi 7 ye? Bu arada bu telefon volte desteklemiyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1194 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: UyScuti

Arkdaşlar ben Lineage os 16.0 Android 9 Pie romu yükledim hızlı stabil çalışıyor gapps olarak pico yu yükledim yani gereksiz hiç bir google uygulaması yok içinde ve telefona extra özellikler geldi gömülü ekolayzır programı soundFX ve kamera programında 120 fps sadece 720 pixel destekli çekim özelliği var çok stabil hızlı çalışıyor ve düzenli olarak güncelleme geliyor. Bu arada telefonum çift sim kartlı global versiyonu.
    Geçen süre zarfında romdan memnun musunuz hocam?

• Çavuş
    72 Mesaj
    Selamlar arkadaşlar telefonumun parmak izi okuyucusu bozuldu sanırım. Home tuşunun parlak çerçevesi deforme oldu şuan pürüzlü bir yüzey haline gelmiş.
    Home tuşunu nerede değiştirebilirim. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan varsa tavsiye ve yardımlarını bekliyorum.
    Teşekkürler.

|
    |
  • Yarbay
    3171 Mesaj
    Arkadaşlar lenovo müşteri hizmetleri için verilen numarayı arıyorum böyle bir numara kullanılamamaktadır diyor .. bir diğer numarada sürekli meşgul

Telefonun ekranı kırıldı yeni ekran takıldı ama sürekli temassızlık yapıyor ekranı değiştirmek istiyorum servise gönderme niyetim var daha önce telefoncunun birine verdim beceremedi kargo ile gönderebilir miyim ?

Gerçi adamlara ulaşamıyoruz telefon göndersem bir daha geri alamayabilirim.
  • Teğmen
    127 Mesaj

Hocam benim telefonda bozuldu bu lenovo telefonlara hangi servis bakıyor ya teleservis mi yoksa kvk mi

|
    |
    PunkBunny kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3171 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Onurcansiz

Hocam benim telefonda bozuldu bu lenovo telefonlara hangi servis bakıyor ya teleservis mi yoksa kvk mi
    hocam 2 gündür hala anlayamadım inan
  • Teğmen
    127 Mesaj

lenovo laptoptan yazıyorum üzülerek bidaha asla almam hadi türkiyeden çekiliyorsun bari telefon numarası filan ekle telefon numarası bile yok sitesinde var ama eski kendi numaraları boş hat şaka gibi :) kendimi telefon alıpta kutudan salatalık çıkmış gibi hissettim :))
    |
    |
    PunkBunny kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3171 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Onurcansiz

lenovo laptoptan yazıyorum üzülerek bidaha asla almam hadi türkiyeden çekiliyorsun bari telefon numarası filan ekle telefon numarası bile yok sitesinde var ama eski kendi numaraları boş hat şaka gibi :) kendimi telefon alıpta kutudan salatalık çıkmış gibi hissettim :))
    Biraz öyle oldu hocam benim garantim bitti hadi neyse de garantisi devam edenlere sıkıntı
  • Yarbay
    3171 Mesaj

hocam genpa olabilir kvk değil
    |
    |
    Onurcansiz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    127 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

Biraz öyle oldu hocam benim garantim bitti hadi neyse de garantisi devam edenlere sıkıntı

Alıntıları Göster
    aynen hocam benim devam ediyor teleservis filan yazıyor ama teleservis telefonlarına bakmıyor şaka gibi :) umarım bilen vardır bizi de bilgilendirir
  • Yarbay
    5804 Mesaj

Motorola ve Lenovo KVK'ya geçti, zira Teleservis battı.

|
    |
    Onurcansiz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    696 Mesaj
    quote:

Arkadaşlar lenovo müşteri hizmetleri için verilen numarayı arıyorum böyle bir numara kullanılamamaktadır diyor .. bir diğer numarada sürekli meşgul

Telefonun ekranı kırıldı yeni ekran takıldı ama sürekli temassızlık yapıyor ekranı değiştirmek istiyorum servise gönderme niyetim var daha önce telefoncunun birine verdim beceremedi kargo ile gönderebilir miyim ?

Gerçi adamlara ulaşamıyoruz telefon göndersem bir daha geri alamayabilirim.
    Ben geçen yaz ağustosdu sanırsam kvk ya verdim
    İç ekranı kırmıştım
    Kullanıcı hatası olup 500 tl masraf ile ekran değişimi oldu 4 gün içinde gitti geldi bursadan istanbul servise
    Size tavsiyem telefonu yedekleyin herşeyiyle
    Geriye geldiğinde çoğu ayarlar sıfırlanıp geliyor
    Not düşeyim
    Birde kontrol edin çift tıklama ile ekran açılma olmumuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursalı963 -- 20 Mart 2020; 21:48:11 >

• Teğmen
    127 Mesaj

bilgi için çok sağolun hocam
    |
    |
    El Fuego kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    69 Mesaj

Evet çok memnunum rom sade geliyor stabil çalışıyor hiç hatasını görmedim, hemen her gün güncelleme geliyor . Yakında Android 10 nu da çıkaracaklar şu an test ediliyor.

|
    |
    steganography kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3171 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

İç ekranı kırmıştım
    Kullanıcı hatası olup 500 tl masraf ile ekran değişimi oldu 4 gün içinde gitti geldi bursadan istanbul servise
    Not düşeyim

Alıntıları Göster
    yok hocam şu anda sıfırlanmış zaten istanbul servis ile telefonda konuşayım bilgi alayım .. Bende şu anda sahte ekran var onu söküp yenisini takacaklar zaten
    |
    |

• Yarbay
    3171 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

İç ekranı kırmıştım
    Not düşeyim

Alıntıları Göster
    aynı hassasiyeti verdi mi hocam değişimden sonra
  • Yüzbaşı
    696 Mesaj
    quote:

aynı hassasiyeti verdi mi hocam değişimden sonra

Alıntıları Göster
    Çift tıkla açılma hariç başka sorunum yok
    Daha öncede forumdan bir arkadaş da ekran değişimi yaptırmış aynı sorun ondada olmuş
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.