Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
8.165
Cevap
101
Favori
547.501
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Lenovo >> Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)
Giriş
    175 Mesaj

Rom dosyası bulmanız gerekiyor. Bunlar güncelleme dosyaları. Sürüm numaralarını öğrenmenin için paylaştım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    The Red Devil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4430 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ckk

Rom dosyası bulmanız gerekiyor. Bunlar güncelleme dosyaları. Sürüm numaralarını öğrenmenin için paylaştım.
    Bulamıyorum maalesef 1-2 forumda varmış ama silinmiş hepsi. Lineageos falan kullanayım o zaman ben.

Root varsa zaten kuramazsınız benim dediğim romu.

|
    |
  • Teğmen
    175 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    4430 Mesaj
    quote:

https://forum.xda-developers.com/lenovo-p2/how-to/lenovo-p2-original-turkcell-single-sim-t3875073
    Teşekkür ederim bunu yükledikten sonra sorunsuz güncelleme atar herhalde 7.0'a?

Evet. Ya da benim paylaştığım ota ile elle güncelleyebilirsiniz.

|
    |
  • Yarbay
    4430 Mesaj
    quote:

Evet. Ya da benim paylaştığım ota ile elle güncelleyebilirsiniz.
    Tamam teşekkür ederim bunu yükleyeyim o zaman.
    |
    |
    isteopaylaco

Dostlar Türk Telekom internet sorunu çözülmüş ama benim mobil veri hala çalışmıyor. MH apn ayarı tarif etti ama sorun aynı hala.
    Sorun hattımda değilmiş. Telefondaki kısıtlama apn vs ne varsa denedim. Elbet bilmediğim bir şey var vardır.

Sorunu çözdüm. Yine de teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estonya Feribotu -- 24 Ocak 2020; 18:48:23 >
    |
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    Merhaba,formda Lenovo P2 konusuna yeni iştirak ettim.İki yıldan fazla zamandır mutlu bir deneyim yaşatan telefonumda artık yeni ROM kullanma düşüncesi oluştu bende.İlk aldığımda cihazın içerisinde TURKCELL uygulamaları
    vardı hepsini kaldırabiliyorsun.Takip ettiğim kadarıyla LENOVO ID kaydı ve bekleme süreci sonrası(14 gün) OEM UNLOCK yapılabilinirken ben maalesef bu kayıt işlemini Lenovonun SERVER larına erişilemiyor hatası alarak gerçekleştiremiyorum.Bu konuda deneyimi olan arkadaşlardan paylaşım rica ediyorum.

Orijinalden alıntı: cinellerli

Merhaba,formda Lenovo P2 konusuna yeni iştirak ettim.İki yıldan fazla zamandır mutlu bir deneyim yaşatan telefonumda artık yeni ROM kullanma düşüncesi oluştu bende.İlk aldığımda cihazın içerisinde TURKCELL uygulamaları
    vardı hepsini kaldırabiliyorsun.Takip ettiğim kadarıyla LENOVO ID kaydı ve bekleme süreci sonrası(14 gün) OEM UNLOCK yapılabilinirken ben maalesef bu kayıt işlemini Lenovonun SERVER larına erişilemiyor hatası alarak gerçekleştiremiyorum.Bu konuda deneyimi olan arkadaşlardan paylaşım rica ediyorum.
    Tarihi 8 haziran 2019'a alınca düzeliyordu galiba ya da 1 ocak'tı emin değilim.

Deneyip sonucu bildiririm.Teşekkürler

|
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    Tarihleri denedim sonuç değişmedi.Telefonumda OEM KİLİDİNİ AÇMA seçip ilgili adımlarda ilerleyince LENOVO ID sayfasında kalıyor.Yetkilendirme sahibi değilsiniz hatası veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinellerli -- 28 Ocak 2020; 11:22:15 >
    |
    |

• Yarbay
    4430 Mesaj
    quote:

Tarihleri denedim sonuç değişmedi.Telefonumda OEM KİLİDİNİ AÇMA seçip ilgili adımlarda ilerleyince LENOVO ID sayfasında kalıyor.Yetkilendirme sahibi değilsiniz hatası veriyor.
    Bu hata tarihleri değiştirerek düzeliyor sadece xda'da bile konusu var. Bazen tarihleri değiştirince bile düzelmiyordu bende arada bir deneyin birkaç gün boyunca.

• Onbaşı
    20 Mesaj

İlgin için çok teşekkür ederim,vermiş olduğun tavsiyeler doğrultusunda tarihi birkaç farklı ayara getirerek sorunu çözdüm çok teşekkür ederim tekrar.

|
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    Şimdi sıra beklemede. Şubat 11 de 14 gün bekleme sürem dolacak.Şuanda ilgili sayfaya yine ulaşılamıyor,ancak zaman sayıyor değilmi? Günü gelince nasıl açılacak şuanda açılmayan sayfa.Farklı farklı tarihler deneyerek mi açabileceğim Lenovo ID yi?

Şimdi sıra beklemede. Şubat 11 de 14 gün bekleme sürem dolacak.Şuanda ilgili sayfaya yine ulaşılamıyor,ancak zaman sayıyor değilmi? Günü gelince nasıl açılacak şuanda açılmayan sayfa.Farklı farklı tarihler deneyerek mi açabileceğim Lenovo ID yi?
    Aynen. Süre bitince denersin aynı şekilde tarih değiştirerek. Hangi rom'u kullanacaksın bu arada karar verdin mi?
    |
    |

|
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    Öneriniz varsa dikkate alırım

• Yarbay
    4430 Mesaj
    quote:

Öneriniz varsa dikkate alırım
    Hepsini denedim android 9-10 romlarının neredeyse hiçbiri hoşuma gitmedi illa saçma sapan buglar oluyor o yüzden stock rom'a geri döndüm ben.
canlı radyo dinle
bankalar.org
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,621
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.