Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekran komple gitti arkadaşlar.Telefon altta çalışıyor.Telefon geliyor.Bugün servise bıraktım.Kasada vurma vs yok.
    Başına gelen var mı?Servisler sıkıntılı mı?Garanti kapsamında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfssfr -- 21 Ekim 2019; 14:36:13 >
  • Bob Seger kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler verdiğin bilgi için. Yani anladığım bi çözümü yok... Gerçi telefonu aldım alalı ekranı yüksek parlaklıkta kullanmadım hiç. Yarıdan biraz fazla... Umarım amoled yanığı bu kadarla kalır...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfssfr

Lenovo P2.
    Ekran komple gitti arkadaşlar.Telefon altta çalışıyor.Telefon geliyor.Bugün servise bıraktım.Kasada vurma vs yok.
    Başına gelen var mı?Servisler sıkıntılı mı?Garanti kapsamında.
    Aynı sorun benimde başıma gelmişti kurban bayramından hemen önceydi çatı tamir ederken arka cebimde fazla zorlamışım dış görünüşünde hiç birşey yoktu ama ekran açılmıyordu cihazı açıp kapamada sorun yoktu iç ekran kırık dediler serviste 500kusur şimdi hatırlayamadım bir ücret ödedim yaptılar
    Ama fabrika ayarına dönmüş tüm bilgiler kayboldu
    Şimdi çift kılıfla kullanıyorum çalışırken
    Benimde garantisi bitmemişti
    Kullanıcı hatası dediler
    Şimdilik sorunyok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şehzade Akıllı

Telefonun sanal tuşlarını gizlediğim halde,çok şeffaf bir şekilde yine görünüyor. Aşırı rahatsız etmiyor ama özellikle ekran beyaz renk olduğunda daha da beliriyor. Telefonu 2 buçuk yıla yakındır kullanıyorum. Acaba yavaş yavaş miadı mı doluyor yoksa bunun bir çaresi varmı?
    Siz yazınca bende baktım dikkatimi çekti benim ekranda aynı şekilde
    Altta şeffaf bir şekilde görülüyor
    Ben genelde sanal tuşlar kullandığım için fazla önemsemedim
  • O sorun bende de var ama çok dikkatli bakarsam beyaz ekrandayken belli oluyor ilk zamanlarda bile vardı ama çok dikkat etmek gerekiyor yakından bakıp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

Aynı sorun benimde başıma gelmişti kurban bayramından hemen önceydi çatı tamir ederken arka cebimde fazla zorlamışım dış görünüşünde hiç birşey yoktu ama ekran açılmıyordu cihazı açıp kapamada sorun yoktu iç ekran kırık dediler serviste 500kusur şimdi hatırlayamadım bir ücret ödedim yaptılar
    Ama fabrika ayarına dönmüş tüm bilgiler kayboldu
    Şimdi çift kılıfla kullanıyorum çalışırken
    Benimde garantisi bitmemişti
    Kullanıcı hatası dediler
    Şimdilik sorunyok

Alıntıları Göster
    Sağ olun dönüş için.
    Sıvı teması olmuş telefona nasıl olmuş anlamadım ama resimleri gönderdi Kvk.
    1381 TL fatura cıkardılar.Anakart+ekran değişimi.
    Kısacası telefon çöp oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: rfssfr

Sağ olun dönüş için.
    Sıvı teması olmuş telefona nasıl olmuş anlamadım ama resimleri gönderdi Kvk.
    1381 TL fatura cıkardılar.Anakart+ekran değişimi.
    Kısacası telefon çöp oldu.

Alıntıları Göster
    Bu kötü fena olmuş doğrusu
    ALLAH sağlık versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

Bu kötü fena olmuş doğrusu
    ALLAH sağlık versin

Alıntıları Göster
    Sağlık olsun dediğiniz gibi yapacak bir şey yok.Olmadı diye de diretmem ancak nerede olduğunu çok merak ediyorum :)
    Herkese iyi günler.

Gerçekten batarya performansıyla P1 den sonra P2 telefon harikaydı ama bu hikaye de buraya kadarmış.
  • yazılım bilmeyen yazılımcı Y kullanıcısına yanıt
    Bende baya bir aradım uğraştım ama çok eski bir sürüm çalıştı .bir işe yaramadı

• quote:

Orijinalden alıntı: yazılım bilmeyen yazılımcı

arkadaşlar lenovo p2 ye google camera yüklemek istiyorum yükleyen varmı varsa stabil çalışan apk sını paylaşabilirmisiniz.(telefonum rootsuz android 7)
    yabancı kaynaklarda bikaç tane varda güvenemedim. Sizlerden yükleyen varsa paylaşırsa sevinirim.

Bu arada telefonumun bataryası hala ilk günkü gibi 1.5 günü rahat çıkartıyor ve orjinal şarj makinesi kullanıyorum hala bozulmadı.
    Yardımcı olabilecek var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: mhrylmz34

Yardımcı olabilecek var mi

Alıntıları Göster
    Hocam google camera kullanmak için tavsiyem lineage os 16 kurun android 9.0 her haliyle daha iyi stockdan ve google camera kullanma olasılığınız arttırır. şuradan araştırın:
    https://forum.xda-developers.com/lenovo-p2/development

• Rehberde çıkan WhatsApp görüntülü arama kısmını nasıl iptal ederiz. Aramayı karşı taraf benden önce sonlandırınca bende kapatma tuşuna basıyorum o sırada WhatsApp görüntülü arama tuşuna basıyorum kapatma tuşu gittiği için. Görüntülenecek kişilerden WhatsApp ı kaldırdım ama yinede çıkıyor?

• Arkadaşlar, hem görüşme,hem müzik, hemde çift kulaklık tam kablosuz Bluetooth kulaklık almak istiyorum ama bunların çoğu, belki hepsi 5.0 Bluetooth versiyon. Malum bizim telefon 4.1'i destekliyor. Demem o ki, 5.0'ı destekleyen kulaklıkları hiç mi kullanamayız yada bazı aksaklıklarla beraber mi kullanırız?

• Şehzade Akıllı kullanıcısına yanıt
    Geriye doğru uyumlu olması lazım. Sadece enerji tüketimi ve veri akış sınırı 4.1'e göre olur.
  • dostlar telefonda mp3 ü zil sesi yapamıyor muyuz? ayarlar-ses-zil sesine geldiğimde sadce kendi içinde kayıtlı olanları seçtiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarasen

dostlar telefonda mp3 ü zil sesi yapamıyor muyuz? ayarlar-ses-zil sesine geldiğimde sadce kendi içinde kayıtlı olanları seçtiriyor.
    Zil seslerinin en başına gidin
    Daha fazla zil sesi olarak secenek var buradan secebilirsiniz
  • geç gördüm kusura bakmayın. rastgele telefoncuya girip taktırıyordum ben marka model hatırlamıyorum ama ikidir kırılıyor .öyle çok yüksekten de değil, koltuktan parke zemine düşme yani...
  • Şehzade Akıllı kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam. netten baktım dediğiniz modele, şu altın sarısı ambalajda olan sanırım değil mi?
  • akrok A kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Evet altın sarısı. Yalnız ben netten almadım. Birde telefonu hep kapaklı kılıfta kullandım. Sağlamlığı noktasında sizi yanıltmak istemem ama açılma patlama hiç yok. 2 seneden fazladır aynı ekran koruyucuyu kullanıyorum...

• ihascelik İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Peki tam olarak emin misiniz? Tanıtım videolarında özellikle 5.0 Bluetooth uyumlu bir telefonunuz varsa diyor. Şimdi aldığımda elimde kalmasın:)

• 
Sayfa: önceki 396397398399400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.