Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar lenovo p2 ye google camera yüklemek istiyorum yükleyen varmı varsa stabil çalışan apk sını paylaşabilirmisiniz.(telefonum rootsuz android 7)
    yabancı kaynaklarda bikaç tane varda güvenemedim. Sizlerden yükleyen varsa paylaşırsa sevinirim.

Bu arada telefonumun bataryası hala ilk günkü gibi 1.5 günü rahat çıkartıyor ve orjinal şarj makinesi kullanıyorum hala bozulmadı.
  • akrok A kullanıcısına yanıt
    Beğenmediğiniz tarafları nedir hocam, ben n11den aldığım nanoyu kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinal şarj aleti arayanlar için.

Lenovo SC-13 Original charger for lenovo Phone charger Tablet charger AC laptop Adapter Charger 12v2a 5.2v2a 7v2a 12v2a 24w

http://tr.aliexpress.com/item/Lenovo-sc-13-i-in-Orijinal-arj-cihaz-lenovo-Telefon-arj-cihaz-tablet-arj-cihaz-ac/4000178956977.html?algo_pvid=62a0e070-1c31-498b-aa4f-ab00729d4e91&algo_expid=62a0e070-1c31-498b-aa4f-ab00729d4e91-0&btsid=4e5b1f1f-b9c8-4c11-8307-96a8cdceb161&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_52

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckk -- 6 Ekim 2019; 14:9:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tam1marjinal

allah rızası için şu telefonu destekleyecek hızlı şarj ne kullanacağız. yardım edin. yokmu satın alabileceğimiz link falan. voltaj değerlerinden falan pek anlamadığım için bilemiyorum ne alacağımı
    Şarj aletimin kablosu bozulduktan sonra vatan'dan sony şarj kablosu aldım. Sanırım sadece kablo arıyorsun. Prize takılan orjinal adaptörün varsa,bu kabloyu tavsiye edebilirim. Hızlı jarj oluyor. 1 buçuk metre üstelik,bu baya işime yaramıştı. Tek sıkıntısı kablosu çok kalın ve ağır. Bükülme bile zor oluyor. Bilgisayar şarj kablosu gibi:) ama sağlamlığı ve orjinalliği hissediyorsun. Linki atıyorum.

https://www.vatanbilgisayar.com/sony-cp-ab150b-micro-usb-sarj-ve-aktarim-kablosu-siyah-.html

• quote:

Orijinalden alıntı: akrok

selamlar, koruyucu cam tavsiyesi verebilecek var mıdır? şu ana kadar kullandıklarımdan memnun kalmadım, iyisini bulsam bi kaç tane alacağım.
    İstanbul doğubank'tan zore 9h nano ekran koruyucusu almıştım. Nerdeyse 2 senedir kullanıyorum. En ufak bi sıkıntı yaşamadım. İnternette de satılıyor sanırım bu marka. Açıkçası kapaklı kılıf kullandığım için ekranında zaten bi sıkıntı olmadı. Sağlamlığı konusunda tam net bir bilgi vermeyeyim. Ama kenarlarında en ufak bir açılma patlama yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: Şehzade Akıllı

Şarj aletimin kablosu bozulduktan sonra vatan'dan sony şarj kablosu aldım. Sanırım sadece kablo arıyorsun. Prize takılan orjinal adaptörün varsa,bu kabloyu tavsiye edebilirim. Hızlı jarj oluyor. 1 buçuk metre üstelik,bu baya işime yaramıştı. Tek sıkıntısı kablosu çok kalın ve ağır. Bükülme bile zor oluyor. Bilgisayar şarj kablosu gibi:) ama sağlamlığı ve orjinalliği hissediyorsun. Linki atıyorum.

https://www.vatanbilgisayar.com/sony-cp-ab150b-micro-usb-sarj-ve-aktarim-kablosu-siyah-.html

Alıntıları Göster
    üstadım çok teşekkür ederim ama sarj aleti arıyorum :(

• Telefonun sarjı biraz hızlı bittiğini hisseden var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Konuyu Hortlatan Adam

Telefonun sarjı biraz hızlı bittiğini hisseden var mı?
    Var.
  • android 9 veya 10 custom rom tavsiyesi olan var mı?
  • pallad kullanıcısına yanıt
    Nerdeyse 4 aydır Aosip Derpfest Kullanıyorum gayet memnunum. Öneririm.

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

• quote:

Orijinalden alıntı: mys66

Günlük kullanımı etkileyen bir bug var mı?
  • codemaker C kullanıcısına yanıt
    Evet mümkün

O şekilde kullanıyorum ben aylardır.

• Arkadaşlar orijinal batarya satan bir yer biliyor musunuz? TR'de olmayabilir fakat yabancı bir yer de olur buraya yolluyorlarsa. Fiyat umrumda bile değil artık bataryanın durduk yere yüzde kaybetmesi deli ediyor beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mys66

Androis 10 versiyonu varmış bunların
    https://www.youtube.com/watch?v=3PJuvGNaBvE

nerden bulabiliriz acaba ???

Bir de face unlock çalışıyor mu bu romda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vuysal -- 18 Ekim 2019; 11:23:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vuysal

Androis 10 versiyonu varmış bunların
    https://www.youtube.com/watch?v=3PJuvGNaBvE

nerden bulabiliriz acaba ???

Bir de face unlock çalışıyor mu bu romda ?

Alıntıları Göster
    Kendime cevap :

https://forum.xda-developers.com/lenovo-p2/development/rom-aosip-derpfest-t3981193

Android 10 Lenovo P2 rom

• Benimde sırf koyu mod yüzünden root yapıp android 10 bir rom yükleyesim var ama telefon görüşmesi ses kayıdı var mı ve nfc ödeme düzgün çalıyor mu bilmiyorum. Gerçi bu tip romlarda bankacılık uygulaması kullanmak ne kadar doğru onu da bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckk -- 18 Ekim 2019; 13:36:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckk

Benimde sırf koyu mod yüzünden root yapıp android 10 bir rom yükleyesim var ama telefon görüşmesi ses kayıdı var mı ve nfc ödeme düzgün çalıyor mu bilmiyorum. Gerçi bu tip romlarda bankacılık uygulaması kullanmak ne kadar doğru onu da bilmiyorum.
    custom rom yuklu cihazlarda bankacılık uygulamaları nfc üzerinden ödemeye izin vermiyor
  • Telefonun sanal tuşlarını gizlediğim halde,çok şeffaf bir şekilde yine görünüyor. Aşırı rahatsız etmiyor ama özellikle ekran beyaz renk olduğunda daha da beliriyor. Telefonu 2 buçuk yıla yakındır kullanıyorum. Acaba yavaş yavaş miadı mı doluyor yoksa bunun bir çaresi varmı?

• Şehzade Akıllı kullanıcısına yanıt
    Yaşadığınız olay amoled yanığı.Genellikle ekran uzun süre yüksek parlaklıkta kullanıldığında ekranın sabit kalan kısmında(sanal tuşların olduğu bölge gibi)oluşabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.