Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.311
Cevap
99
Favori
558.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 915
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 68
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 12 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 26379
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 915
  • Favoriye Eklediklerim 99
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ne diyorum (367 mesaj) evrenselbarish (216 mesaj) denizci535 (204 mesaj) Exfat (196 mesaj) ozgboy (167 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2895 mesaj) Mobil (4942 mesaj) Tablet (142 mesaj) Mini (294 mesaj) Uygulama (256 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Lenovo >> Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)
Giriş
    340 Mesaj
    allah rızası için şu telefonu destekleyecek hızlı şarj ne kullanacağız. yardım edin. yokmu satın alabileceğimiz link falan. voltaj değerlerinden falan pek anlamadığım için bilemiyorum ne alacağımı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Aegon

Son 1 aydır. Tüm uygulamalarda yavaşlama var. Bazen donuyor. Ana menüye atıyor. Format attım, düzelmedi. Aynı sorunu yaşayan var mı? Yeni telefon alma vakti geldi sanırım.
    1-2 defa oldu son 1 haftada bende onun dışında sıkıntı yok. Rom atmayı deneyebilirsiniz yeni telefon almadan önce.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Aegon

Son 1 aydır. Tüm uygulamalarda yavaşlama var. Bazen donuyor. Ana menüye atıyor. Format attım, düzelmedi. Aynı sorunu yaşayan var mı? Yeni telefon alma vakti geldi sanırım.
    aldığımdan beridir saf olarak kullanıyorum telefonumu
    nasıl aldıysam o şekil
    2 seneyide geçti kullanalı
    çift ekran olarak sık kullanırım genelde maç zamanları
    sportzone --vavoo--kodi--xtream paneller bir tarafta
    kablowebtv--tv+--vlc diğer tarafta
    diğer zamanlardada sosyal paylasımlar da gezerim
    ALLAHIM a şükür ilk aldığım gibi de çalısıyor
    11-12 saatte ekran süresi oluyor
    wreless ve mobil devamlı açık
    |
    |

Benim gibi sağda solda şarj aleti arayanlar için yazıyorum.

Öncelikle şunu belirteyim, benim şarj aletim sağlam ve çalışıyor durumda. Ben ikinci bir yedek olsun, biri evde biri iş yerinde olsun diye araştırma yapıyordum. Dün sipariş verdim bugün de kargosu geldi. Linki aşağıda. Satıcıyı da özellikle belirttim ki hem n11 de hem de gittigidiyor da yorumları iyi. Kendisini tanımam etmem ama bana gönderdiği kargoda oldukça güzel paketlenmiş, içerisini de bir üçü bir arada kahve ve 2-3 tane de şeker koymuş. O kısmı çok önemli değil tabi de bilin istedim. Zaten ürünü aratırsanız başka satıcılar da çıkacaktır. Artık hangisinden alırsınız sizin kararınız tabi ki.

Şimdi gelelim asıl meseleye.

Şöyle ki ben şarj aleti gelince direk telefona taktım ve bir hayal kırıklığı yaşadım. Çünkü ekranda hızlı şarj yazmıyordu ve çift şimşek çıkmıyordu. Bu da olmadı derken başka bir şey yapmaya karar verdim ve şöyle bir şey yaptım.

Önce benim kendi orijinal şarj aletim ile telefonu %56 şarjı varken saat 13:25 de şarja taktım, hızlı şarj başladı ve saat 13:40 da yani 15 dk sonra çıkardığımda şarjım %68 olmuştu.

Sonra yeni gelen şarjı bu sefer %68 şarj ile 13:41 de taktım ve onu da yine 15 dk sonra saat 13:56 da çıkardım ve şarjım %80 olmuştu.

Yani demem o ki hızlı şarj yapmıyor görünüyor ancak orijinal ile aynı sürede aynı şarj oranını yapıyordu. Ben elektrik/elektronik anlamam. Basit bir işlem yaptım ve neticede birbiri ile aynı performansı yakaladım.

Bu işlerden anlayan ve yaptığım şeyin yanlış ya da hatalı olduğunu düşünen varsa fikrini merakla beklerim.

Netice itibariyle ben şarj aletinin işini başarıyla yaptığına inanıyorum. Fiyatı da benim aldığımda 29,90 TL idi değişti mi bilmiyorum. Benim 20/10 çekim vardı 19,90 TL gibi bir fiyata aldım ki bence gayet hakkını veriyor. Şarj cihazı ve kablosu görünüm itibariyle de kaliteli izlenimi veriyor ancak tabi uzun performansını kullandıkça göreceğim.

Benim gibi her yerde harıl harıl şarj aleti arayanlara duyurulur.

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/syrox-q30-microusb-3-0-amper-samsung-hizli-sarj-aleti-data-kablo-akim-korumali-474905700
    |
    |
    Bahsedilenler: SvlyMmt , tam1marjinal

• Yüzbaşı
    263 Mesaj

Sayın dekonline,
    Ben özelden malesef mesaj atamıyorum çünkü sms kodu
    gelmiyor.
    Mesajınızı okudum ama skype yoluyla ben size anca anlatabilirim bu işleri.
    Skype adresim murti-e-38.

|
    |
    dekonline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

0 ' dan 100 e şarj durumu ne kadar sürücek hocam , bir kez deneyebilir misin senden rica etsek . Merakla beklemekteyim. Destekleriniz için teşekkürler .
    |
    |
    Bahsedilenler: dekonline

Bu arada telefonumun bataryası hala ilk günkü gibi 1.5 günü rahat çıkartıyor ve orjinal şarj makinesi kullanıyorum hala bozulmadı.

Beğenmediğiniz tarafları nedir hocam, ben n11den aldığım nanoyu kullanıyorum.

|
    |
    akrok kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    180 Mesaj
    Orijinal şarj aleti arayanlar için.

Lenovo SC-13 Original charger for lenovo Phone charger Tablet charger AC laptop Adapter Charger 12v2a 5.2v2a 7v2a 12v2a 24w

http://tr.aliexpress.com/item/Lenovo-sc-13-i-in-Orijinal-arj-cihaz-lenovo-Telefon-arj-cihaz-tablet-arj-cihaz-ac/4000178956977.html?algo_pvid=62a0e070-1c31-498b-aa4f-ab00729d4e91&algo_expid=62a0e070-1c31-498b-aa4f-ab00729d4e91-0&btsid=4e5b1f1f-b9c8-4c11-8307-96a8cdceb161&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_52

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckk -- 6 Ekim 2019; 14:9:26 >
    |
    |

• Onbaşı
    37 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tam1marjinal

allah rızası için şu telefonu destekleyecek hızlı şarj ne kullanacağız. yardım edin. yokmu satın alabileceğimiz link falan. voltaj değerlerinden falan pek anlamadığım için bilemiyorum ne alacağımı
    Şarj aletimin kablosu bozulduktan sonra vatan'dan sony şarj kablosu aldım. Sanırım sadece kablo arıyorsun. Prize takılan orjinal adaptörün varsa,bu kabloyu tavsiye edebilirim. Hızlı jarj oluyor. 1 buçuk metre üstelik,bu baya işime yaramıştı. Tek sıkıntısı kablosu çok kalın ve ağır. Bükülme bile zor oluyor. Bilgisayar şarj kablosu gibi:) ama sağlamlığı ve orjinalliği hissediyorsun. Linki atıyorum.

https://www.vatanbilgisayar.com/sony-cp-ab150b-micro-usb-sarj-ve-aktarim-kablosu-siyah-.html

• Onbaşı
    37 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: akrok

selamlar, koruyucu cam tavsiyesi verebilecek var mıdır? şu ana kadar kullandıklarımdan memnun kalmadım, iyisini bulsam bi kaç tane alacağım.
    İstanbul doğubank'tan zore 9h nano ekran koruyucusu almıştım. Nerdeyse 2 senedir kullanıyorum. En ufak bi sıkıntı yaşamadım. İnternette de satılıyor sanırım bu marka. Açıkçası kapaklı kılıf kullandığım için ekranında zaten bi sıkıntı olmadı. Sağlamlığı konusunda tam net bir bilgi vermeyeyim. Ama kenarlarında en ufak bir açılma patlama yok...

Orijinalden alıntı: Şehzade Akıllı

Şarj aletimin kablosu bozulduktan sonra vatan'dan sony şarj kablosu aldım. Sanırım sadece kablo arıyorsun. Prize takılan orjinal adaptörün varsa,bu kabloyu tavsiye edebilirim. Hızlı jarj oluyor. 1 buçuk metre üstelik,bu baya işime yaramıştı. Tek sıkıntısı kablosu çok kalın ve ağır. Bükülme bile zor oluyor. Bilgisayar şarj kablosu gibi:) ama sağlamlığı ve orjinalliği hissediyorsun. Linki atıyorum.

https://www.vatanbilgisayar.com/sony-cp-ab150b-micro-usb-sarj-ve-aktarim-kablosu-siyah-.html

Alıntıları Göster
    üstadım çok teşekkür ederim ama sarj aleti arıyorum :(

• Teğmen
    240 Mesaj
    Telefonun sarjı biraz hızlı bittiğini hisseden var mı?

Orijinalden alıntı: Konuyu Hortlatan Adam

Telefonun sarjı biraz hızlı bittiğini hisseden var mı?
    Var.
    |
    |

Nerdeyse 4 aydır Aosip Derpfest Kullanıyorum gayet memnunum. Öneririm.

|
    |
    pallad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.