Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8.378
Cevap
94
Favori
574.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 919
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 68
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 36
  • Favoriye Eklediklerim 94
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ne diyorum (367 mesaj) evrenselbarish (216 mesaj) denizci535 (204 mesaj) Exfat (196 mesaj) ozgboy (167 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2924 mesaj) Mobil (4965 mesaj) Tablet (142 mesaj) Mini (301 mesaj) Uygulama (268 mesaj)
  • @
7 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Lenovo >> Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)
Giriş
    188 Mesaj

Zamanında eski telefonumda Xposed Sensor Disabler kullanmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckk -- 12 Eylül 2019; 14:15:45 >
    |
    |
    ne diyorum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4711 Mesaj
    Android P'de olan var mı şuan en stabil rom hangisi günlük kullanım için?
    |
    |
  • Teğmen
    147 Mesaj
    https://www.youtube.com/watch?v=P2sfcGb3RGQ&feature=youtu.be

geliyor yaklaşmakta olan

kral geliyorr dağılın yol verin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4651 Mesaj
    yeni kral 6000mah+sAmoled ekranlı Samsung M30s

|
    |
  • Teğmen
    188 Mesaj
    P2 ile kıyaslamak yanlış bence. Ekran boyutları aynı değil. Samsung tablet olmuş resmen. Ve NFC yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2156 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ckk

P2 ile kıyaslamak yanlış bence. Ekran boyutları aynı değil. Samsung tablet olmuş resmen. Ve NFC yok.
    NFC çok iyi bişeymiş ya temassız kredikartı yerine kullanmaya başlayınca farkettim :)
  • Teğmen
    188 Mesaj

NFC yüzünden uygun fiyatlı cihaz bulmadım. P2 bozulursa yapacak bir şey yok gibi.

|
    |
    vasfiuysal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    134 Mesaj

telefonu dusurdum ekranı orumcek ağı gibi, esim ıphone 7 vereyim dedi
    nfc eksikliği yuzunden almadım. maximumdan her ay 50 lira kazanıyorum nfc sayesinde :)
    |
    |
    vasfiuysal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    220 Mesaj
    garantisi bitmek üzere olan bir lenovo p2 telefonum var. son zamanlarda telefonda bir yavaşlama var bu konu ile ilgili root ve custom romlar ile önüne geçilebiliyor mu? Daha önceki telefonlarımda şarz süresini artırmak için root yapıyordum fakat bu telefon için böylr bir şeye gerek yok halen bir günü çok rahat çıkarıyor şimdilik tek sıkıntı yavaşlaması.
  • Yarbay
    4711 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: codemaker

garantisi bitmek üzere olan bir lenovo p2 telefonum var. son zamanlarda telefonda bir yavaşlama var bu konu ile ilgili root ve custom romlar ile önüne geçilebiliyor mu? Daha önceki telefonlarımda şarz süresini artırmak için root yapıyordum fakat bu telefon için böylr bir şeye gerek yok halen bir günü çok rahat çıkarıyor şimdilik tek sıkıntı yavaşlaması.
    Benim de 2 yıllık oldu neredeyse telefon ama yavaşlama yok batarya dışında kötüye giden bir şey yok gerçi sağolsun lenovo. Senin yerinde olsam fabrika ayarlarına dönerdim sorun çözülmezse 2-3 güzel rom var xda'da ben de bakınıyorum şuan en iyisini bulup geçeceğim ona.
    |
    |
  • Yarbay
    4651 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: codemaker

hard reset+cache temizliğinde bir nebze telefon hızlanabiliyor
    |
    |
  • Binbaşı
    1631 Mesaj
    Custom ROM ya da her hangi bir şekilde telefona mirrorlink özelliği getirmek mümkün mü?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj
    Bizim p2ye 1,5 sene evvel rom attım, ne yavaşlama nede takılma sorunu oldu.
    Romun ismi Viperos3.1.1 Android 7.1.2. Son sürüm tarihi 18-4-2018.
    Hem pili hemde performansında farklılık binevi üst düzeydedir. Deneyin derim ve farkı ozaman görürsünüz.

• Yarbay
    4711 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MuRaTx38.

Bizim p2ye 1,5 sene evvel rom attım, ne yavaşlama nede takılma sorunu oldu.
    Romun ismi Viperos3.1.1 Android 7.1.2. Son sürüm tarihi 18-4-2018.
    Hem pili hemde performansında farklılık binevi üst düzeydedir. Deneyin derim ve farkı ozaman görürsünüz.
    Android 9 romları ne alemde acaba bir fikrin var mı?
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj

O sürüme geçmeyi düşünmüyorum. Zaten xda forumunda android 9.0 a baktığımda 10 çeşit pie rom yapmışlar.şimdi bunları tektek araştırıp hangisinin neleri eksik neleri fazla onları hiç denemek bile istemedim.
    Geçen sene 8.1 oreo denedim sadece oda Cardinal aosp idi.
    Fazlada ileriye gitmek istemedim çünkü bu telefon Android 7ye uyum sağlar diye sorunsuz 7.1.2 Viperos e kalmaya karar verdik.

|
    |
    The Red Devil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    133 Mesaj
    Bu telefonu satın alabileceğim hala bir yer var mıdır? 5-6 ay önce Teknosa'da görmüştüm, neyse sonra alırım, nasıl olsa bir yere kaçtığı yok deyip almadım. Şimdi sıfırı hiçbir yerde yok, stoklar boş. Biraz beklersem bir umut tekrar satışa sunulur mu, yoksa bundan sonra sıfırını bulmam imkansız mı? Lenovo Türkiye'den çekilmiş sanırım, çok bahtsızım ya, keşke gördüğümde alsaydım.
  • Yarbay
    4711 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Materia01

Bu telefonu satın alabileceğim hala bir yer var mıdır? 5-6 ay önce Teknosa'da görmüştüm, neyse sonra alırım, nasıl olsa bir yere kaçtığı yok deyip almadım. Şimdi sıfırı hiçbir yerde yok, stoklar boş. Biraz beklersem bir umut tekrar satışa sunulur mu, yoksa bundan sonra sıfırını bulmam imkansız mı? Lenovo Türkiye'den çekilmiş sanırım, çok bahtsızım ya, keşke gördüğümde alsaydım.
    P2 devri geçti artık sd625 alınmaz bu dönemde. Hala çok seri telefon biliyorum ama 2020 oluyor neredeyse almak mantıklı değil m30s falan filan diyorlar onlara bakın derim.
  • Teğmen
    133 Mesaj

Eyvallah hocam, özel olarak bu telefona gönül koymuştum, özellikleri benim için çok önemli değildi. Sanırım yapacak bir şey yok, Samsung'u bir daha almam diyordum ama taviz vereceğim bu gidişle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Materia01 -- 22 Eylül 2019; 13:18:2 >
    |
    |
    The Red Devil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    230 Mesaj

Çok yakında android 10 romları gelecek tavsiyem beklemeniz olacaktır. Pie rom kurmak isteyenler de lineageos deneyebilir.

|
    |
    muratx38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4711 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Materia01

Eyvallah hocam, özel olarak bu telefona gönül koymuştum, özellikleri benim için çok önemli değildi. Sanırım yapacak bir şey yok, Samsung'u bir daha almam diyordum ama taviz vereceğim bu gidişle.
    Arastirirsan illa bulursun hocam istediğin gibi telefon. Her ay onlarca telefon cikiyor takip edemiyorum ben artık. Ama samsung bu aralar orta sinif telefonlarda bombalari patlatıyor. Ben sahsen seviyorum samsungu eskisi gibi agir degil arayuzu kasmiyor telefonlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.