Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba 2 senedir kullanıyorum ama şuan telefon açıkken çoğu zaman sarjza takınca şimşek simgesi çıkmıyor ama telefon çok yavaş şekilde şarj oluyor ama takılı halde telefonu kapatıp yeniden açınca telefon sarjz olmaya başlıyor. Ara sıra direk sarjza alıyor ama çoğu zaman kapatıp baştan açıyorum servise gönderdim ama farklı bir şarj aleti ile deneyin dedi Garanti bittiği için ve servis süresi uzun olduğu için geri göndermedim bu sorunla önceden karşılaşan varmı ve telefon hiç bir şekilde bilgisayar görmüyor ve telefona Maouse bağlanmıyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,
    Watsappta video gönderince senkron kayması sorunu yaşayan ve çözümünü bilen var mı video atamıyorum kimseye senkron kaydığı için

• Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

2 sene oldu batarya performansında %20 düşüş var.

• Arkadaslar birkac gun icinde kvk'ya verecegim kac gun icinde hallediyorlar batarya değişimini?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adanaliiiiii0018 A kullanıcısına yanıt
    Bende de oluyor bu sıkıntı. Şimdi de %15 te takılı kaldı kendi orijinal şarj aleti üstelik. Sok çıkar başka şarj aleti falan deneyeceğim ama şu işin çözümünü bilen varsa yazsın lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Arkadaslar birkac gun icinde kvk'ya verecegim kac gun icinde hallediyorlar batarya değişimini?
    süreci bizimle paylaşırsanız sevinirim.
  • @Adanaliiiiii0018 @dekonline

Normal şartlarda hızlı şarj için gerekli olan kullanma kılavuzunda da yazdığı gibi telefonun ya da ekranın kapalı olması gerekliliğidir. Bir diğer durumda yandaki düğmeden güç tasarrufu moduna geçilmiş olması gerekiyor.

Bu şartlarda hızlı şarja geçmiyorsa işlemci kullanımı çok olan bir uygulamanın arka planda cihazı sömürmesi olasılığı yüksektir. Arada sırada şu uygulama çok pil tüketiyor der mesela (Android 7'de). Örnek uygulama olarak Donanım Haber Android uygulamasının yazdığım tarih itibariyle bir önceki sürümü.

Şüpelendiğiniz uygulamaları kaldırarak deneyebilirsiniz.

Şarj soketindeki ve usb kablosundaki soketleri de temizlemeyi deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckk -- 2 Ağustos 2019; 0:0:43 >
  • 22 aylık p2 daha ne olsun
    Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

• Son durum nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bob Seger

Son durum nedir?
    Bilgisayarım bozuldu maalesef elimde telefon kaldi bir tek. Veremedim hala verirsem yazacağım buraya zaten.

• Arkadaşlar sessizde titreşimi nasıl kapatıyoruz bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

Arkadaşlar sessizde titreşimi nasıl kapatıyoruz bilen var mı?
    Sessizden sonra bir kez daha kısma tuşuna basın rahatsız etmeyin moduna geçecek. Titremez o zaman.

• Thor10dor kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam sağol.

• Şuan hangi romu kullanıyorsunuz arkadaşlar en stabili hangisi P için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry Toad -- 27 Ağustos 2019; 22:22:16 >
  • android sürümünü güncelliyen var mı ben 8.0 a geçmeyi düşünüyorum ama nasıl yapıcağımı bilmiyorum yardımcı olabilicek var mı
  • Şu hızlı şarj aleti bana da lazım. Bir sürü şarj denedim olmuyor bir türlü. Tek tek deneyip almak lazım. Ya da bir yerden alan varsa link atarsa çok makbule geçer.
  • HumanHunter H kullanıcısına yanıt
    Ben biara Oreo 8.1 denemiştim. Romun ismi Cardinal-AOSP 5.7. Bu bildiğim kadarıyla en stabiliydi.
    Sadece fingerprint gestures (parmak izi) hoşuma gitmediği için geri döndüm Android 7.1.2ye Viperos 3.1.1.

• Hocam performans farkı çok var mı bu instagram a girdiğimde telefon bazen kasıyor gibi oluyor çok sinirimi bozuyor
  • HumanHunter H kullanıcısına yanıt
    Kendimce instagram kullanmadığımdan bilemem.
    Ama performansta artış tabi olur. Sonuçta denemekte fayda var.

• 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.