Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grejuva6

600 liraya degistiler, kargo ucretlerini onlar karşılıyor ama kendi servisinde daha ucuzmus bu konuda yazmışlardı
    Bende oradan gidip fiyat almıştım, 600 TLyi duyunca şaşırmıştım, servis 500 civarı bir rakam veriyor ( kvk )
    Bende o yüzden kvkde değişim yaptırdım.
  • Merhaba arkadaşlar,sorunum şu bluetooth açılmıyor evet açılmıyor,acmaya calıstıgımda da ekran uzerınde sımge ısaretı bıle yok,genelde kendi kendine açılma sorunu yaşanıyormus ama benım kı tam tersi açılmıyor,formatlama ile giderilebileceğini düşünüyorum ama içinde bir çok uygulama ve resim var ki,belki bir çözümü vardır,bu sorunu yaşayan var mı merak ettim
  • Merhaba
    KVK garanti kullanıp memnun kalan var mı telefonumu bir hafta önce ghost screen ve hoparlör cızırtısı şikayetleri ile kvk Ankara şubesine götürdüm İstanbula gönderildi ekran değişimi ve hoparlör bakımı yapıldı güncelleme yapıldı denerek geri göndermişler her şey gönderdiğim hali ile aynı ne cızırtı geçmiş ne ghost screen üstelik dediğiniz gibi ekran değişimi sonrası çift tıkla ekran açma özelliği kaybolmuş.
    Gün içinde hemen tekrar görürdüm tekrar İstanbula göndermemiz lazım dediler madem yapmadınız neden test edildi test ok diyorsunuz o zaman.
    Tekrar güvenip yollayamadım sizler ne önerirsiniz telefonun garantisi 30 temmuzda bitiyor yapmalıyım kararsız kaldım insan güvenemiyor da

Telefonu kullanmıyorken bir buçuk saatte yüzde iki şarj gitmesi normal mi?
    Ayrıca telefonun ekranı aktif hale getirir getirmez yüzde iki şarj gidiyor yüzde otuz diyelim yüzde yirmi sekiz kalıyor böyle bir şey yaşayan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StrangerThing -- 4 Temmuz 2019; 20:33:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: StrangerThing

Merhaba
    KVK garanti kullanıp memnun kalan var mı telefonumu bir hafta önce ghost screen ve hoparlör cızırtısı şikayetleri ile kvk Ankara şubesine götürdüm İstanbula gönderildi ekran değişimi ve hoparlör bakımı yapıldı güncelleme yapıldı denerek geri göndermişler her şey gönderdiğim hali ile aynı ne cızırtı geçmiş ne ghost screen üstelik dediğiniz gibi ekran değişimi sonrası çift tıkla ekran açma özelliği kaybolmuş.
    Gün içinde hemen tekrar görürdüm tekrar İstanbula göndermemiz lazım dediler madem yapmadınız neden test edildi test ok diyorsunuz o zaman.
    Tekrar güvenip yollayamadım sizler ne önerirsiniz telefonun garantisi 30 temmuzda bitiyor yapmalıyım kararsız kaldım insan güvenemiyor da

Telefonu kullanmıyorken bir buçuk saatte yüzde iki şarj gitmesi normal mi?
    Ayrıca telefonun ekranı aktif hale getirir getirmez yüzde iki şarj gidiyor yüzde otuz diyelim yüzde yirmi sekiz kalıyor böyle bir şey yaşayan var mı
    Kvk için bir şey diyemem ama bataryanız ölmeye başlamış bende de oluyor öyle bazen 3-4 gidiyor 1-2 saatte bazen hiç gitmiyor ama 30'un altına düşünce resmen her dakika 1 gidiyor ben de batarya değişimi yaptıracağım 1 ay içinde.

• Eyvallah hocam bilgi için
    3. senede değiştiririm muhtemelen ama bataryası konusunda böyle tatmin edici telefon bulmak zor tabi daha önce hep Samsung kullandım 2 sene sonunda hepsinin bataryası öldü.
    Siz nerde değiştireceksiniz bataryayı?

• quote:

Orijinalden alıntı: StrangerThing

Eyvallah hocam bilgi için
    3. senede değiştiririm muhtemelen ama bataryası konusunda böyle tatmin edici telefon bulmak zor tabi daha önce hep Samsung kullandım 2 sene sonunda hepsinin bataryası öldü.
    Siz nerde değiştireceksiniz bataryayı?
    28 temmuz'da öabt sınavım var istanbula gideceğim orada kvk'da değiştirteceğim buraya yazarım zaten gelişmeleri merak edenler oluyor. Oyun falan oynadığımdan batarya öldü sayılır ama 10 saat ekran süresi veriyor yine aşağı yukarı. Bu arada telefonum aşırı ısınmaya başladı youtube'da falan da ısınıyor azda olsa. En ufak oyunda bile çok ısınıyor yaz geldi diye mi acaba sizde de böyle mi herkese soruyorum. Havalar aşırı sıcak diye ısınıyor olabilir ama bazen patlayacak diye korkutuyor.

• Telefondaki "SANAL TUŞLAR" açık olmasına rağmen artık algılamıyor,bu sorunu yaşayan ve çözümünü bulan var mı?

• Merhabalar.
    Orijinal lenovo P2 şarj aleti ve kablosunu nereden bulabiliriz

• Killcrushdestroy K kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni cihaz aldınız mı bende arayışa girdim de meraktan soruyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Acaba kvk ya versem Adana'da yaşıyorum hala Ocak ayına kadar garantisi devam ediyor değiştirirlermi bataryayi. Gerçi 12 saat ekran rahat alıyorum ama bir kaç aya yavaş yavaş Bir Hayli batarya performansıni kaybeder bu kaçınılmaz.

• Versek sorun yok diye güncelleyip geri verirler gibime geliyor ama denemekte fayda var gerçi yedek telefonda yok ama bakalım. Ne dersiniz Beyler değiştirirlermi bataryayi KVK ya versek?

• quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

28 temmuz'da öabt sınavım var istanbula gideceğim orada kvk'da değiştirteceğim buraya yazarım zaten gelişmeleri merak edenler oluyor. Oyun falan oynadığımdan batarya öldü sayılır ama 10 saat ekran süresi veriyor yine aşağı yukarı. Bu arada telefonum aşırı ısınmaya başladı youtube'da falan da ısınıyor azda olsa. En ufak oyunda bile çok ısınıyor yaz geldi diye mi acaba sizde de böyle mi herkese soruyorum. Havalar aşırı sıcak diye ısınıyor olabilir ama bazen patlayacak diye korkutuyor.

Alıntıları Göster
    O ısınma bende de oluyor hocam havalardan dolayı sanıyorum video izlerken falan ısınıyor.
    Ama patlayacak kadar ısınıyorsa bir bildirmenizde fayda var.

Ekran değişiminden sonra pek belirgin değil ben mi kuruntu yapıyorum diyorum ama sayfa değiştirirken sayfadan çıkarken geçişler çok sert gibi oluyor tam anlatabileceğim bir şey değil ya çok sert bir geçiş ya çok belirsiz herkesin farkedemeyeceği bir titreme gibi bir şey oluyor ekran değiştirirken hasar mı verdiler ilerde sorun olur mu bana merak ediyorum böyle bir sıkıntı oluşan var mı ekran değişimi sonrası

• Beyler ben oem kilidini açtım 14 gün bekleyeceğim ama hiç anlamam bu rom işlerinden. Android 9 yüklemek istiyorum bana yardımcı olabilecek varmı?

• Pek anlamam bu rom işlerinden Beyler oem kilidini y 14 gün sonra ne gibi bir yol izlemeliyim burada tecrübeli arkadaşlar var. Yardımcı olurlarsa sevinirim..

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    https://www.getdroidtips.com/lineage-os-16-lenovo-p2/

adam ayrıntılı olarak anlatmış hocam burda herşeyi
  • Mr jack yardımcı olacak hocam ben yapamayabilirim sonrada telefon elimde kalır. 28 temmuzda açılıyor OEM kilidi henüz 11 gün var.

• Servise gönderip batarya değişimi yaptıran oldu mu? Benim cihazın bararyayi artık hemen emiyor. 1.7 yıl oldu sayılır. Bir de şarj aleti bozuldu onu vericem. Daha önce p1de ücret iadesi almıştım 30 gün sonra ama bunda yaparlar mı bilmem. O zaman teleservice bakıyordu

• Ucuza ekranı nerden bulurum.ekrani değiştirmek istiyorum. 400 den aşağı Yok.

• amoled yanığı ve pil için servise gönderdim ekran değişmiş pil değişmemiş batarya kalibrasyonu yapıldı demişler ...
  • Temiz ekran satan varmı

• 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.