Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (387. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Arkadaşlar şimdi fark ettim de edevletten bakınca garanti için ithalatçı garantili diyor telefona imei ile sorgulatınca. Kvk'nın sitesinde ise garanti bulunmamıştır falan yazıyor aratınca ama lenovo türkiye garantili yazıyordu hepsiburada'da alırken ve içinden kvk belgesi de çıkmıştı nasıl iş bu anlamadım ben sizde de böyle mi?
    Bende Hepsiburada dan almıştım. Teleservice den servise girdiğinde sorun yoktu. Ama KVK dan servise girdiğinde KVK teknik servis cihazın garanti durumunu üretici firmadan sorup işlem yapmıştı. Sizin de bir sıkıntı yasayacaginizi sanmam. Hatta ben servis kararı ile cihazı iade edip para iadesi aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail4444

Bende Hepsiburada dan almıştım. Teleservice den servise girdiğinde sorun yoktu. Ama KVK dan servise girdiğinde KVK teknik servis cihazın garanti durumunu üretici firmadan sorup işlem yapmıştı. Sizin de bir sıkıntı yasayacaginizi sanmam. Hatta ben servis kararı ile cihazı iade edip para iadesi aldım.

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam sağolasın korktum bir an ama bende de aynı olur herhalde kvk belgesi de vardı içinde zaten.
  • böyle durumlarda servis lenovodan teyit alıp garanti dahilinde işlem yapıyor fatura bilgilerine istinaden... ben de tamamen umutsuz olarak geçen hafta batarya şikayetiyle telefonu servise verdim 1 hafta teyit süresinden sonra bugün mesaj geldi gelip alaiblirsiniz diye. Ama işin ilginç tarafı her ne kadar bataryayla ilgisi olmasa da darbe vs çoktu telefonda ve sorun etmeden garanti daihlinde işlem yapmışlar. normalde hiç affetmezler direkt garanti dışı bırakırlar. yarın teslim alacğaım bakalım neler yapmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairstars

böyle durumlarda servis lenovodan teyit alıp garanti dahilinde işlem yapıyor fatura bilgilerine istinaden... ben de tamamen umutsuz olarak geçen hafta batarya şikayetiyle telefonu servise verdim 1 hafta teyit süresinden sonra bugün mesaj geldi gelip alaiblirsiniz diye. Ama işin ilginç tarafı her ne kadar bataryayla ilgisi olmasa da darbe vs çoktu telefonda ve sorun etmeden garanti daihlinde işlem yapmışlar. normalde hiç affetmezler direkt garanti dışı bırakırlar. yarın teslim alacğaım bakalım neler yapmışlar.
    Çok şanslısın o zaman hocam. Ben de birkaç aya vereyim bari de en azından 2 sene daha kullanırım ben bu telefonu ölmesin batarya iyice.
  • beklemiyordum ben de. bugün teslim aldım ama aklıma takıldı telefonu verdiğimde %15 şarjı vardı teslim aldıüımda 11 vardı. Acaba değiştirmeden geri mi verdiler? test ediyorum şu anda ama bataryanın kaç defa şarj edildiğini, üretim tarihini vs görebileceğimiz bir program yok mudur acaba?
  • quote:

beklemiyordum ben de. bugün teslim aldım ama aklıma takıldı telefonu verdiğimde %15 şarjı vardı teslim aldıüımda 11 vardı. Acaba değiştirmeden geri mi verdiler? test ediyorum şu anda ama bataryanın kaç defa şarj edildiğini, üretim tarihini vs görebileceğimiz bir program yok mudur acaba?
    Onu ben de ariyorum gostermiyor tam olarak sağlığını hiçbir program.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

beklemiyordum ben de. bugün teslim aldım ama aklıma takıldı telefonu verdiğimde %15 şarjı vardı teslim aldıüımda 11 vardı. Acaba değiştirmeden geri mi verdiler? test ediyorum şu anda ama bataryanın kaç defa şarj edildiğini, üretim tarihini vs görebileceğimiz bir program yok mudur acaba?
    Nasıl hocam değiştirmişler mi bataryayı

• lord-06- kullanıcısına yanıt
    sanırım değişmiş. dün bu saatlerde şarjdan çıkardım yaklaşık 10 saatlik 4g kullanımı ve 3 saat ekran süresinin sonunda şu anda batarya %66 da. asıl performans kaybını %20den sonra hissediyordum yaklaşık yarım saat bile dayanmıyordu telefon bakalım nasıl olacak. Ama eskiden 1 günü zor çıkarır duruma gelmiştim. Sanırım değiştirmişler.
  • Selam arkadaslar.eski bir lenovo vibe p1 kullanicisi idim.bi sene once satip lg g5 ye gectim fakat p1 ri gercekten cok aradim.g5 se pil dayanmiyor Ya powerbankla yada sarj aleti ile dolasmaktan biktim.sarj harici g5 guzel telefon kamerasi islemcisi olsun.simdi sorum şu bi arkadas p2 telefonu satiyor temiz 800 istiyor.bu saatten sonra g5 den p2 ye gecilir mi.yoksa biraz daha para verip huwai p samart 2019 yada mi8 lite gibi telefonlara mi bakmak daha mantıklıdır?

• batty B kullanıcısına yanıt
    Lenovo p2 günümüze göre bile hala batarya anlamında geçilemeyen bir cihaz. Tavsiyem en az 4000mah bataryası olan ve günlük kullanım şartlarında en az 9-10 saat ekran süresi verebilen telefonları araştırmanız olacaktır. Mi8 lite tahminim 6-7 saat ekran süresi veriyor Huawei iyi olabilir ama bilgim yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • batty B kullanıcısına yanıt
    samsung galaxy m20 var 5000mah bataryalı. iyi ekran süresi alınıyor

• Krala diyecek laf yok 17 aylık p2

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

• Son durum muhteşem

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Son durum muhteşem

Birader nasıl bir işsizsin sen ya tamam bende bu telefonu kullanıyorum pil ömründen de memnunum ama gelip sürekli buraya ekran görüntüsünü atmak nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thor10dor

Birader nasıl bir işsizsin sen ya tamam bende bu telefonu kullanıyorum pil ömründen de memnunum ama gelip sürekli buraya ekran görüntüsünü atmak nedir

Alıntıları Göster
  • Beyler telin kutusu faturası vs yok. Kalan garanti süresini nerden sorgularım?

• Bugün biraz düşuk performans tabi yine kötü değil

• Merhaba...

Bende z20, eşimde p20 var...

İki telefondan aynı anda Hadi Bilgi Yarışması oynarken dikkatimi çekti, sunucu beyaz gömlek giyiyordu ve z20 de gömlek normal renginde iken p2 de sarı soluk bir renkte gözüküyor.

Sizde de durum aynı mı bendeki p2 nin ekranında sararma sorunu mu var?
  • nacar08 kullanıcısına yanıt
    Ekran sıcaklığı ayarını kontrol ettiniz mi?

Bu arada belki yardımı dokunur diye yazayım; suya düşen Lenovo P2'yi selülozik tiner - izopropil alkol da aynı işi görüyormuş anladığım kadarıyla - ve diş fırçası yardımıyla temizledim, bir sorun gözükmüyor şu anda telefonda. Ekranı, arka vidaları çıkardıktan sonra vantuz ile ayırdım kasadan. Home tuşunda parmak izi okuma olduğu ve ekran filmi olduğu için dikkat edin ekranı ayırırken. Oksitlenme başlamıştı anakartta; kameranın aksamını temizlemedim tiner ile, sadece bağlantı noktasını temizledim. Yapacaksanız dikkat edin buna. Youtube'dan telefonu açma videolarından yararlanabilirsiniz. Sorumluluk kabul etmiyorum tabii ki illa açın telefonu demiyorum ama ben açtım, temizleyince içini çalıştı telefon.
  • nacar08 kullanıcısına yanıt
    Ayarlara giriniz orada ekranı seçiniz en alt ta gece görüşü korumasını kapatırsanız ekranınız beyaza dönecektir.ben bilerek sarı ekran kullanıyorum beyaz ekran gözlerime iyi gelmiyor

• 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.