Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bursalı963

piyasada satılan bataryalar dan alıp değiştiririz olmazmı acaba.tabiiki ücreti karsılığı
    internette rahatlıkla bulunuyorlar

Alıntıları Göster
    Valla bilmiyorum ama piyasaya pek güven olmaz. Bilindiği gibi teleservis bıraktı KVK bakıyor şuan Lenovoya KVK dan temin etmek en mantıklısı. Ama tabi bulunamazsa mecburen piyasada farklı bir yerde temin edilir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Valla bilmiyorum ama piyasaya pek güven olmaz. Bilindiği gibi teleservis bıraktı KVK bakıyor şuan Lenovoya KVK dan temin etmek en mantıklısı. Ama tabi bulunamazsa mecburen piyasada farklı bir yerde temin edilir..

Alıntıları Göster
    anladım tesekkürler
    zamanı gelince bakıcaz o zaman
  • quote:

anladım tesekkürler
    zamanı gelince bakıcaz o zaman

Alıntıları Göster
    Yani şuan neyseki 13 aydır kullanmama rağmen hala ilk günkü gibi batarya performansı var hemen hemen..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    katılıyorum ilk gününkü haliyle devam ediyor çok şükür
    10-12 saat ekran süresi ile 2 gün gidiyor
    geçen sene kasımda almıstım
  • quote:

katılıyorum ilk gününkü haliyle devam ediyor çok şükür
    10-12 saat ekran süresi ile 2 gün gidiyor
    geçen sene kasımda almıstım
    Aynen geçen sene Aralık ayında almıştım

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

• maximum kaç gb a kadar hafıza kartı takabiliyoruz ? 128 gb taksam destekler mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tam1marjinal

maximum kaç gb a kadar hafıza kartı takabiliyoruz ? 128 gb taksam destekler mi acaba ?
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/lenovo-p2.html
    burada 128 yazıyor ama
    ben otg li 64gb usb bellek takıyorum yetiyor
    çift hat kullanıyorum
  • quote:

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/lenovo-p2.html
    burada 128 yazıyor ama
    ben otg li 64gb usb bellek takıyorum yetiyor
    çift hat kullanıyorum

Alıntıları Göster
    hocam iş otg ye kalsa ben 1 tb lık disk kullanıyorum ama işte önemli olan hafıza kartı :D sürekli tak çıkar tak çıkar yapmak istemiyorum takayım maximum dursun içinde.

• hala p1 kullanıyorum 1 gunden fazla sarj gidiyor.
    3 seneden fazla oldu. ilkkez bi telefon bu kadar dayandı.
    tek sorun titreşim ozelliği yalan oldu bir ara telefon kapandı mı açılmıyor kendi kendine düzeldi

z5 pro gt ye geçmeyi düşünüyorum
  • 256 GB kart destekler mi acaba hiç deneyen oldu mu ya da deneyebilecek kimse var mı?

Kart almayı planlıyorum almışken ileriye dönük birşey olsun 256 gb alayım diye düşünüyorum ancak p2 desteklemezse sıkıntı.

• quote:

Orijinalden alıntı: akcabey

256 GB kart destekler mi acaba hiç deneyen oldu mu ya da deneyebilecek kimse var mı?

Kart almayı planlıyorum almışken ileriye dönük birşey olsun 256 gb alayım diye düşünüyorum ancak p2 desteklemezse sıkıntı.
    https://www.gsmarena.com/lenovo_p2-8319.php

gsmarena 256'ya kadar yazmış.
  • Yazmış ancak Lenovo Kendi sitesinde 128 gb yazmış. Sanırım dahili 64 olanlar 256 desteği sunarken dahili hafızası 32 olanlar 128 gb destekliyor. Hani denemiş test etmiş biri vardır diye yazdım. Sayfalarca okumaya da üşendim açıkçası daha evvel konuşuldu ise. Cevabınız için teşekkür ederim.

• Merhaba arkadaşlar 1,5 senedir cihazı kullanıyorum çok memnunum ancak 3 gündür bazı sorunlar yaşıyorum. Video izlerken kendi kendine duruyor sürekli. Yazı yazarken klavye kapaniyor. Bu tarz sorunlar yaşayan var mı? Açıkçasi çok da anlamıyorum ayrıntılı özelliklerinden. Yardımcı olursanız çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: mozcorek

Merhaba arkadaşlar 1,5 senedir cihazı kullanıyorum çok memnunum ancak 3 gündür bazı sorunlar yaşıyorum. Video izlerken kendi kendine duruyor sürekli. Yazı yazarken klavye kapaniyor. Bu tarz sorunlar yaşayan var mı? Açıkçasi çok da anlamıyorum ayrıntılı özelliklerinden. Yardımcı olursanız çok sevinirim
    Youtube falan mı hocam izlediğiniz yer yoksa normal telefonun hafızasında olan video-film-dizi gibi şeyler mi? Klavye olarak hangi klavyeyi kullanıyorsunuz? Google klavye sorunlu gibi biraz arada tekliyor bende de. Swiftkey deneyin isterseniz ya da yedek alıp telefonu fabrika ayarlarına döndürün rahatlasın.
  • Hocam hem YouTube videolarında hem de telefondaki videolarda aynı sorunu yaşıyorum hatta kendim video çekerken de kendi kendine duruyor. Hep Google klavye kullaniyodum hiçbir sorun yoktu şu 3 güne kadar. 3 gün önce bütün uygulamalar otomatik olarak güncellenmiş o günden sonra telefonda bir şeyler ters gidiyor işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: mozcorek

Hocam hem YouTube videolarında hem de telefondaki videolarda aynı sorunu yaşıyorum hatta kendim video çekerken de kendi kendine duruyor. Hep Google klavye kullaniyodum hiçbir sorun yoktu şu 3 güne kadar. 3 gün önce bütün uygulamalar otomatik olarak güncellenmiş o günden sonra telefonda bir şeyler ters gidiyor işte.
    Fabrika ayarlarına dön gitsin yedeğini alıp.
  • Gboard harici iyi Bir klavye uygulaması önerecek olan varmı?

• G board iyi ama bazen saçmalıyor.

Swiftkey veya tambu öneririm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    swiftkey

• 
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.