Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefondaki batarya hiçbir cihazda yok. buna mi max 2, hatta 3 dahil. Lenovo gerçekten Bir efsane yaptı P2 ile. bu cihaz beni rahata alıştırdı, istediğim cihazı alacak gücüm var, ama almam hiç gerek yok. 4 gb ram 8 çekirdekli işlemci bir hayli yetiyor bana ve en önemlisi batarya...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mükemmel degerleri var.

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuRaTx38. -- 13 Kasım 2018; 22:29:34 >

• bu konudaki ekran sürelerini görünce gözlerim kamaşıyor

• Kapanınca açılması uzun zaman alıyor komple format atınca açılıyor, mavi LENOVO yazısında takılı kalıyor 35, 45 dk falan

• Lineageos kuran arkadaşlar hafıza kartı olmadan da kurulum yapabilirmiyiz
    yapabiliyorsak nasıl kısaca tarif edebilecek yada düzgün tarif eden bi yeri refere edebilecek varmı acaba ?
  • SaKaRYaLı0054 S kullanıcısına yanıt
    Böyle bir durum ile karşılaşmadım hiç ama eğerki sizde aynı sorun devam ediyorsa yeni yazılım atmanız gerek.

• Daha önce hiç hafıza kartı olmadan direk internal storage a romu kurmasını denemediğim için kesin birşey söyleyemem. Yanlış bir hata telefonun twrp siyle uğraşması karışık bir durum meydana gelebilir.

• %92 ile aldığım ekran süresi P2 candır..

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu).

• quote:

Orijinalden alıntı: vuysal

Lineageos kuran arkadaşlar hafıza kartı olmadan da kurulum yapabilirmiyiz
    yapabiliyorsak nasıl kısaca tarif edebilecek yada düzgün tarif eden bi yeri refere edebilecek varmı acaba ?
    Bildiğim kadarıyla temiz bir kurulum için twrp de telefon hafızasına format atman gerekir yani recovery modunda wipe yapman gerekir.Bu telefonda denemedim ama flaşbelleğe dosyaları yükleyip flash belleği hafıza kartı gibi kullanabilirsin.Eğer flash belleği görmezse tek kaybın format attığın için verilerini yeniden yüklemen gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuRaTx38.

Daha önce hiç hafıza kartı olmadan direk internal storage a romu kurmasını denemediğim için kesin birşey söyleyemem. Yanlış bir hata telefonun twrp siyle uğraşması karışık bir durum meydana gelebilir.
    Aynı zamanda kendime de cevap

https://youtu.be/Oo2cErfUSSE

adb sideload ile direk bilgisayardan yüklenebiliyormuş.
  • Merhaba benim bir sorum olacak Lenovo p 2 telefondan hafıza karta resimleri taşıdım kartı çıkardım kart kırıldı resimlere telefondan ulaşmak mümkün mü acaba?

• Selamlar tekrar

Bootloader kilidini açtım fakat twrp yüklemek için

fastboot flash recovey recovery.img

komutunu verdikten sonra

(bootloader) has-slot:recovey: not found
    Sending 'recovey' (19936 KB) OKAY [ 0.469s]
    Writing 'recovey' FAILED (remote: 'partition table doesn't exist')
    Finished. Total time: 0.547s

şeklinde bir hata alıyorum

cihazda android7 yüklü , bazı forumlarda eski imaja (android6) geri dönün der bazıları da oem kilid açıldı ise kesinlikle dönmeyin der
    bu durumda ne yapabileceğim konusunda yardımcı olabilecek varmıdır acaba ?

iyi çalışmalar
  • Hangi versiyon twrp yüklemeye çalıştınız?

Artı usb driverlarıda yüklenmesi gerek ve adb versiyonu 1.3ü yükleyin. C; ye yüklenir normalde.

• Bende oem kilidini açtım ama bir türlü twrp yükleyeceğim. Windows 10 dan kaynaklanabilir mi

Twrp nin 3-4 versiyonunda denedim. Yüklendi görünüyor ama recovery modda açınca STOCK recovery çıkıyor

Şunu bir arkadaşımız dosya linkleri ve anlatımı ile paylaşsa güzel olur. Son sürüm yazılım yüklü

Not:derleme numarası 171107 row diye bitiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 15 Kasım 2018; 18:58:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuRaTx38.

Hangi versiyon twrp yüklemeye çalıştınız?

Artı usb driverlarıda yüklenmesi gerek ve adb versiyonu 1.3ü yükleyin. C; ye yüklenir normalde.
    3.2

zaten driverlar yuklu olmasa telefona hiç bağlantı sağlamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Bende oem kilidini açtım ama bir türlü twrp yükleyeceğim. Windows 10 dan kaynaklanabilir mi

Twrp nin 3-4 versiyonunda denedim. Yüklendi görünüyor ama recovery modda açınca STOCK recovery çıkıyor

Şunu bir arkadaşımız dosya linkleri ve anlatımı ile paylaşsa güzel olur. Son sürüm yazılım yüklü

Not:derleme numarası 171107 row diye bitiyor
    bende de aynısı oldu sonra komutu

adb reboot recovery.img

şeklinde kullanınca pc den twrp ekranı geldi
  • quote:

adb reboot recovery.img

Alıntıları Göster
    Hangi twrp yi kullandın yani 3.2.2.0 mı yada başkamı
  • Lineage15.1 deneyimlerinizi anlatabilirmisiniz mümkünse.

• birde öyle deneyeyim.Şimdiye kadar kimse bundan bahsetmemiş.Symbian telefonlardan beri rootlama işini belki abartmadan 300 defa yapmışımdır ama genelde sony,lg samsung galaxy telefonlarda.
    Birde nedendir bilemiyorum bir kişide resimli yada linkleri ile teferruatlı anlatmıyor.Vallaha sırf bu yüzden telefonu satışa koydum.
  • quote:

adb reboot recovery.img

Alıntıları Göster
    denedim olmadı yani reboot yapıp açılmadı sadece fastboot reboot yapınca kapanıp açılıyor ama normal açılıyor daha sonra kapatıp recovery modda açıncada stock reovery görünüyor.
    Arkadaşımızın dediği gibide yaptım olmadı.ilk defa pes dedim yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 16 Kasım 2018; 18:36:45 >
  • 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.