Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: belgeselci 1

Play storede Zedge var içinde çok güzel zil sesleri ve temalar var hatta temalarda arama butonuna lenovo yazarsan lenovo armalı çok güzel ekrana yakışan temalar var ben onlardan birini kullanıyorum.
    Zedge aklıma gelmedi teşekkürler bir bakim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar çift tıklamayla ekran kapatma nasıl oluyordu acaba
    ekran açma oluyorda kapatmayı bulamadım daha önce kullanıyordum iyiydi
    şimdi bulamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

arkadaslar çift tıklamayla ekran kapatma nasıl oluyordu acaba
    ekran açma oluyorda kapatmayı bulamadım daha önce kullanıyordum iyiydi
    şimdi bulamıyorum
    neyse ki buldum
    ayarlar -özellik ayarları--geniş dokunuş sanal tuş açık
    yapmak isteyenlere
    çok kullanışlı tavsiye ederim p2 cilere
  • Telefonun ekranı kırılıp yaptıran oldu mu? Ben doğubankta yaptırdım çok yer sordum hepside bunun yan sanayisi yok dediler sonra 500 TL ye yapan bir yere verdim ama telefon ekranı eskisi kadar hassas değil. Hafif ekrana dokununca ekran algılamıyor. Orjinal serviste yaptıranlarda veya başka yerde yaptıranlarda böyle sorun var mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaresma2016 -- 17 Ekim 2018; 21:57:55 >
  • Merhaba arkadaşlar. Arabistandan bi tanıdık p2 getirdi şuan ben kullanıyorum. Telefon güzel bataryası süper.

Bebim 2 problemim var şuan

1. Bu telefonlara imei atılıyor mu? (şuan boşta pasaport olmadığı için bu yöntemle kayıtlı bi telin emei numarasını atarak bu problemi çözmek istiyorum)

2. Gps uydusuna bağlanmakta problem yaşıyorum kapalı mekanlarda hiç bağlanmıyor açık alanlarda ise randımanlı bağlanmıyor. Daha iyi konum bilgisi için bi ayar varımdır.?

• Quaresma2016 Q kullanıcısına yanıt
    Tam tersi onun orijinali yok. Orijinali sadece yetkili serviste. Lenovo Türkiye nin ifadesi bu yönde. Yetkili servis komple ekran değişimi için 664 lira peşin para istedi benden. Bende 9 taksit 720 den yaptırdım.

• Gelen aramalarda zil sesi ilk caldiktan sonra 1 saniye kesilip sonra calmaya devam ediyor. Biri caldirmis ta kapatmis gibi oluyor, sonra normal calmaya devam ediyor. Bir de ahize kulaklik ses seviyesi iyice azaldi, duymakta zorlaniyorum. Kulaklik girisi toz nufus etmis te tikanmis gibi, halbuki kullanim ortami ev ve is yeri. Bunlar yazilimsal olabilir mi. Benzer sorunlari format ile cozen varsa ben de formatlayim. Cozemezsem servis yolu gorundu gibi.

• Ben telefona 7.1.2 ViperOS3.1.1 rom attim telefonun hızı ve bataryası 2 kat arttı. Özellikleride fazlasiyla yeterli.
    Hic hatası yoktur.
    Telefon TR kayıtlı Vodafone hattı.
  • bursalı963 kullanıcısına yanıt
    Açmak için ne kullanıyorsunuz? Ben parmak izi ile açıyorum gayet kullanışlı ama başka bir şey var mı merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

Açmak için ne kullanıyorsunuz? Ben parmak izi ile açıyorum gayet kullanışlı ama başka bir şey var mı merak ettim.
    yok hocam bir ara bende kullandım parmak izini ama meslek icabı boyacı olunca sanki, izler de sorun olmuş gibi ara ara takılıyordu
    şimdi ise kaydırarak çift tıkla ma ile hem kapatıyorum hem açıyorum
  • bursalı963 kullanıcısına yanıt
    Kaydırarak çift tıklama kapatma açma dediğiniz nedir hocam. Nerden ayarlıyorsunuz onu.

• Bende pahalı telefon kullanmaya ara verip ikinci el p2 alarak aranıza katıldım. Hala %44 şarjın var ve 8 saat ekran süresi aldım. Çok memnun oldum üstelik 1.5 senelik telefon. Son sattığım telefon lg g7 idi note 9 ve Huawei p20 Pro haricinde neredeyse bütün telefonları kullandım diyebilirim. Benim için en önemli olan şey kamera ve bataryası bunun kamerası çok iyi değil ama batarya beni çok memnun etti.

Iyi bir açıklama bulabilirsem telefonu rootlamayı düşünüyorum.

Birisi bana bootloader kilidini kaldırmak için ne yapmam gerekli anlatabilir mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Bende pahalı telefon kullanmaya ara verip ikinci el p2 alarak aranıza katıldım. Hala %44 şarjın var ve 8 saat ekran süresi aldım. Çok memnun oldum üstelik 1.5 senelik telefon. Son sattığım telefon lg g7 idi note 9 ve Huawei p20 Pro haricinde neredeyse bütün telefonları kullandım diyebilirim. Benim için en önemli olan şey kamera ve bataryası bunun kamerası çok iyi değil ama batarya beni çok memnun etti.

Iyi bir açıklama bulabilirsem telefonu rootlamayı düşünüyorum.

Birisi bana bootloader kilidini kaldırmak için ne yapmam gerekli anlatabilir mi.
    Geliştirici seçeneklerinde oem kilit açma var oradan yapabilirsin.
  • dekonline kullanıcısına yanıt
    ayarlar -özellik ayarları--geniş dokunuş sanal tuş açık
    bu sanal tuş açık ken çiftıklama ile ekranı kapatabiliyorsunuz hatta farklı uygulamalarda ilave edebilirsiniz sanal tuşa

kaydırarak ekranı ise biliyorsunuzdur
    ayarlar+güvenlik ve kilitleme ekranı+ekran kilidini hızlıca kaydırma olarak ayarlarsanız işlem tamamdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Geliştirici seçeneklerinde oem kilit açma var oradan yapabilirsin.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim oradan yapacağını biliyorum ama 14 gün bekleme süresi falan var diyorlar başka bir işlem yapmak gerekiyor mu Onu öğrenmek istedim

• quote:

Teşekkür ederim oradan yapacağını biliyorum ama 14 gün bekleme süresi falan var diyorlar başka bir işlem yapmak gerekiyor mu Onu öğrenmek istedim

Alıntıları Göster
    Yok hocam. Sadece bekleyeceksin 14 gün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam çok teşekkür ederim Peki ileride normale dönme şansınız var mı yani OEM kilidini tekrar kapatabiliyormuyuz. Gerçi 4 ay garantisi kaldı çok önemli değil ama öğrenmek istiyorum

• quote:

Tamam çok teşekkür ederim Peki ileride normale dönme şansınız var mı yani OEM kilidini tekrar kapatabiliyormuyuz. Gerçi 4 ay garantisi kaldı çok önemli değil ama öğrenmek istiyorum
    Maalesef onu bilmiyorum P2'de rom atmadım hiç ama S3'te çok rom atmıştım onda da sayaç vardı rom attıkça artıyordu belki P2'de de vardır öyle bir sistem yoksa oem kilidini aç kapa yapmakla garanti devre dışı olup sonra devreye girmez saçma olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry Toad -- 24 Ekim 2018; 12:29:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Maalesef onu bilmiyorum P2'de rom atmadım hiç ama S3'te çok rom atmıştım onda da sayaç vardı rom attıkça artıyordu belki P2'de de vardır öyle bir sistem yoksa oem kilidini aç kapa yapmakla garanti devre dışı olup sonra devreye girmez saçma olur.

Alıntıları Göster
    Daha önceden sayaç yoktu sonra sayacı sıfırlamak için uygulamalar vardı Şu anda sıfırlanmıyor bunda sayaç yok ama OEM kilidi tekrar kapanıyor mu kapanmıyor mu Onu bilmiyorum. Aslına bakarsan şu anda herhangi bir problem yok Ama merak işte. Paylaştığın bilgiler için teşekkür ederim

• quote:

Daha önceden sayaç yoktu sonra sayacı sıfırlamak için uygulamalar vardı Şu anda sıfırlanmıyor bunda sayaç yok ama OEM kilidi tekrar kapanıyor mu kapanmıyor mu Onu bilmiyorum. Aslına bakarsan şu anda herhangi bir problem yok Ama merak işte. Paylaştığın bilgiler için teşekkür ederim

Alıntıları Göster
    Ne demek hocam. Öğrenirsen buraya yaz haberimiz olsun.

• 
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.