Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mercpool

Yandexi dene eğer **** kullanıyorsan ama **** kullanmıyorsan chrome iyidir,stabildir.

Yandex in üzerine taracıyı tanımam. Sekmelerimi nerede olursam açabiliyorum. Tele kaydedip pc den girdiğimde bulabiliyorum, ywri geliyor istediğim videonun kalitesini düşürüp kaldırabiliyorum, turbo moda alarak veri tasarrufu alabiliyorum, reklam engelleme sayesinde alakasız zımbırtılardan kurtulabiliyorum, sekme sayfası en altta olduğu için tek el kullanımında parmağını en yukarı kadar götürmeye gerek kalmadan rahatça sekmeler arası gezebiliyorum. Şuana kadar 20 tane browser denemişimdir ve bu konuda takıntılı biriyimdir emin olun en iyisi yandex

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail4444

5 saat aralıksız telefonla ugrasabilmissiniz bravo. Bu şekilde ekran süresi artacaktır. Biz 11 12 saatleri 2 gün üzeri bekleme sürelerinde alıyoruz.

Beklemede pek bir şey harcamaz ki aralıksız kullanmak ekran süresini uzatsın. Gece saat 11 - 12'de ful doldurduktan sonra fişten çekip başucuma koyuyorum. Sabah saat 9 - 10 civarında bakıyorum hala yüzde yüz. Yüzde 70 olarak bıraksam ertesi gün ya %70 veya %69 olur. Neyse dostum, telefonun ekran süresi böyle. Forumdaki arkadaşları gereğinden fazla bu konu ile meşgul ettik. Daha önce de dediğim gibi ben bir daha sırf batarya için telefon almam. İyi forumlar herkese.

• evrenselbarish E kullanıcısına yanıt
    Aynı gün içinde şarjı bitirdiğim de oldu yani full issizken. Bunu yaptığımda 16 saat ve üzeri ekran süreleri alabildim sadece. Bundan da anlaşıldığı üzere bekleme süreleri o kadar da az tüketim yapmıyor hocam. Ayrıca benim cihaz %90 in altına cok çabuk düşüyor ve sonrasında esas performansini veriyor.

Bende aynen sizin gibi düşünüyorum sırf bataryası için telefon alıp geri kalan kısımlarına göz yummayi düşünmüyorum. Şarjı varsın 3 gün değil 2 gün gitsin. Bu telefonun sarjinin iyi gitmesi ve isinmamasi dışında pek bir marifeti yok diyorum kiziyorlar bana.

• Arkadaşlar merhaba. Günlerdir saçma bir sorunka uğraşıyorum. Hiçbir yerde bilgi bulamadım. Bluetooth açıkken ve bir cihaza bağlanmak istediğimde aşağıdaki uyarı çıkıyor. Bluetooth la konum bilgisinin ne alakası var niye bunu sorup duruyor sizce? Bir de bu arkadaşlar 19 saat ekran süresini nasıl alıyorlar? Ben 11 saat alınca seviniyorum. Bir sorun mu var acaba ben de

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

• Herkese merhaba,

Ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Bu telefonu şarj yüzünden tercih ettim ve çok memnunum. Benim ufak bir sorunum var belki aynı sorunu yaşamış olan vardır. Bir cevapsız arama olduğunda yukardaki işaret telefonu kapatıp açana kadar oradaki bildirim kalkmıyor. Aynı şekilde whatsapp mesajlarında da yapıyor.

Teşekkürler
  • dicey_celo D kullanıcısına yanıt
    Arama kaydından cevapsız arayanlar tıklayıp,sayfasını açınki ekran üstündeki ikaz kayboldun
    evet malesef o sorun bende de var cevapsız aramaları açsanda teli kapatmadan kaybolmuyor.Çaresini bulamadım.
  • kumtanesi77 kullanıcısına yanıt
    cevapsız aramalarda açınca birde sizi arayan kişi üzerine tıklayınca ekrandaki tik kayboluyor bende durum bu
  • Beyler Chrome de çalışan Bir reklam engelleyici varmı?yoksa tekrar Samsung browsera dönecem.

• quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

Arama kaydından cevapsız arayanlar tıklayıp,sayfasını açınki ekran üstündeki ikaz kayboldun

ne yaptıysam yemedi maalesef.
  • Arkadaşlar p2 almayı düşünüyorum. Önceki telefonum sony xperia z1 di ekranda en ufak çatlama olunca (neresinde olursa olsun) bütün dokunmatik işlevini yitiyordu. Eşimin telefonu j7 prime çatlak var ama çatır çatır telefon çalışıyor anlayacağız ekranı sağlam ve ufak bir çatlama olunca dokunmatik özelliğini yitirmeyen bir telefon istiyorum. P2 bu konuda nasıl ? yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.
    bilemiyecem o zaman arkadasım
    bende sorun yok hemen hemen hergün bir kaç cevapsız aramam olur ama ekranda kalmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: arabo231523

Arkadaşlar p2 almayı düşünüyorum. Önceki telefonum sony xperia z1 di ekranda en ufak çatlama olunca (neresinde olursa olsun) bütün dokunmatik işlevini yitiyordu. Eşimin telefonu j7 prime çatlak var ama çatır çatır telefon çalışıyor anlayacağız ekranı sağlam ve ufak bir çatlama olunca dokunmatik özelliğini yitirmeyen bir telefon istiyorum. P2 bu konuda nasıl ? yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

P2 ekrani pek saglam degil.Ayrica ekrani kirdiginda yedek parca sikintisi cekebilirsin.Ben bir kere dusurdum kilif ile kullandigimdan oturu bir sikinti olmadi.Bu tamamen telefonun dusme acisina gore degisir.Cok siddetli duser ic ekran dahi zarar gorebilir.Hafif duser sadece cam kirilir ya da hic kirilmaz.Tamamen sans.

• Arkadaşlar orjinal şarj aletini nerden bulabilirim. Lütfen yardım edin. Türkiye ve yabancı site varmı satan acaba.

• Bob Seger kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim cevabın için son olarak peki lenovo p2 mi yoksa j7 prime mı ekranı daha sağlamdır yada hangisi alınır sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bob Seger

quote:

Arkadaşlar p2 almayı düşünüyorum. Önceki telefonum sony xperia z1 di ekranda en ufak çatlama olunca (neresinde olursa olsun) bütün dokunmatik işlevini yitiyordu. Eşimin telefonu j7 prime çatlak var ama çatır çatır telefon çalışıyor anlayacağız ekranı sağlam ve ufak bir çatlama olunca dokunmatik özelliğini yitirmeyen bir telefon istiyorum. P2 bu konuda nasıl ? yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

P2 ekrani pek saglam degil.Ayrica ekrani kirdiginda yedek parca sikintisi cekebilirsin.Ben bir kere dusurdum kilif ile kullandigimdan oturu bir sikinti olmadi.Bu tamamen telefonun dusme acisina gore degisir.Cok siddetli duser ic ekran dahi zarar gorebilir.Hafif duser sadece cam kirilir ya da hic kirilmaz.Tamamen sans.

Hocam çok teşekkür ederim cevabın için son olarak peki lenovo p2 mi yoksa j7 prime mı ekranı daha sağlamdır yada hangisi alınır sizce

• quote:

quote:

quote:

İki telefondan hangisinin saglam oldugunu bilemem cunku j7 prime kullanmadim.P2 sarjiyla olsun ekran canliligiyla olsun performansiyla olsun beni memnun etti.Fakat konuya goz gezdirirsen orjinal sarj aleti bulmak ekran kirildiginda ekran bulmak gercekten sorun olabiliyor.J7 prime in aksesuarlari her yerde bulunur ve samsung yedek parca konusunda sikinti cikarmaz.

Yerinde olsam p2 almazdim.Sirf bu yuzden yoksa telefon iyi bir telefon.

• quote:

quote:

quote:

quote:

İki telefondan hangisinin saglam oldugunu bilemem cunku j7 prime kullanmadim.P2 sarjiyla olsun ekran canliligiyla olsun performansiyla olsun beni memnun etti.Fakat konuya goz gezdirirsen orjinal sarj aleti bulmak ekran kirildiginda ekran bulmak gercekten sorun olabiliyor.J7 prime in aksesuarlari her yerde bulunur ve samsung yedek parca konusunda sikinti cikarmaz.

Yerinde olsam p2 almazdim.Sirf bu yuzden yoksa telefon iyi bir telefon.

İlgin ve alakan için çok teşekkür ederim hocam.

• arabo231523 A kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tam1marjinal

Arkadaşlar orjinal şarj aletini nerden bulabilirim. Lütfen yardım edin. Türkiye ve yabancı site varmı satan acaba.

Orijinal şarj aletini tavsiye etmem. Başka bir markanın orijinal hızlı şarj aleti daha kullanışlı, sağlam ve sorunsuz olur bence. Ben Sony kullanıyorum. Hepsiburada'dan aldım. Hızlı ve ısınma derdi olmadan dolduruyor. Yorumlardan belli olur zaten müşteri memnuniyeti.

• 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.