Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Bırak 17 saati hocam :)şu süreleri bile hiçbir telefon alamaz maşallah

Yani hocam maşallahi var gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Benim kuzende de u11 var plus değil baya memnun 7 saat felan ekran alıyor hiç fena süre değil.

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Bende 7.30-8 saat alıyorum 3000 mah 2k ekrana bence de güzel ekran sureleri islemci farkı sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bende 7.30-8 saat alıyorum 3000 mah 2k ekrana bence de güzel ekran sureleri islemci farkı sanırım

Evet hocam iyi süreler işlemci farkı derken ondada u11 var.

Tamam u11 lerde 835 var ya onu diyorum zaten çok az tüketen işlemci genel olarak diyorum hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tamam u11 lerde 835 var ya onu diyorum zaten çok az tüketen işlemci genel olarak diyorum hocam

Anladım hocam.

Soru sormuştum , kendim hallettim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hera09 -- 18 Mart 2018; 4:7:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hera09

Soru sormuştum , kendim hallettim. :)

Banami sordun hocam yanlış alıntı yapmış olabilirsin çünkü bana soru felan gelmedi?

• Herkese merhaba arkadaşlar. Telefonumdan çok memnunum yalnız bir ssorun var. Fcebook instagram gibi sosyal medya hesaplarımda karşıma bir video çıktığında 3 saniyelik kadar bir donma yaşıyorum. Donma geçtikten sonra bidaha video çıktığında sıkıntı olmuyor. Ama uygulamayı kapatıp açtıktan sonra tekrar bir video ile karşılaştığımda donma yaşıyorum. Sorun nedir acaba bir çözümü varmı cevaplarsanız sevinirim.(android7.0 ve format dahi attım sorun çözülmedi)
  • 34kadir24 3 kullanıcısına yanıt
    Telefondan değil uygulamalardan kaynaklaniyor olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbes

android 7.0 a geçince donmalar olmaya başladı. Bütün 7.0 larda aynımı acaba
  • 34kadir24 3 kullanıcısına yanıt
    Bu sorun sadece belirttiğiniz uygulamalar ile ilgili değil. Video oynatmaya çalışan her uygulamada var ve kronik bir sorundur. Çözümü maalesef yok.

Size tavsiyem zaman ayırıp bu konuyu baştan sona okumanız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • normalde yüzde 10 parlaklıkla ve yandex tarayıcı ağırlıklı deniyordum max 8-9 ekran sürem vardı, şimdi otomatik parlaklık ve samsung browser ağırlıklı denedim yok abi ne yapsam da 12 saate geçemedim. Bu 16-17 diyen arkadaşlar nasıl yapıyor cidden anlamıyorum. Ara ara şarja mı koyuyorsunuz napıyosunuz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 34kadir24

quote:

Orijinalden alıntı: ozbes

android 7.0 a geçince donmalar olmaya başladı. Bütün 7.0 larda aynımı acaba

Ben aldığımda beridir 7.0 kullanıyorum
    benim bu tür donma olmuyor videolarda
    face deki uygulama ayarlarınız nasıl
    bende otomatik başlatta daha face de gezerken videolar sesli ve otomatik olarak oynuyor donma ve kasma yok
    wrelesden vede mobil farketmiyor
  • tam1marjinal T kullanıcısına yanıt
    Ha şunu bileydin.

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    20 saat ekran suresi alanlar magma kerneli kullaniyorlar degilmi? Yanlis kernel yuklemeyelim? Xda da baska kernel yok zaten. Ama direk romda yuklemis olabilir ondan emin olmak istiyorum. Birde bootloaderi acip recovery yukleyip sadece kerneli yuklemek yeterli mi? O zaman root vs olmadan orjinal yazilimla devam ediyoruz degil mi? Eger oyleyse yani sadece recovery ve kernel degisiyor rom degismiyorsa super. Cunku custom rom yuklemek istemiyorum. Bu arada gaza geliyorum yavas yavas yukleyecem bu kerneli sanirim. Bataryayla ilgili nediyorum nickli arkadasin dediklerini uyguluyorum maximum batarya omru icin ugrasiyorum bakalim en fazla kac saat alabilecegim. Olmadi cakicam kerneli yaa umarim garantinin gitmesine deger bir ekran suresi verir.

• quote:

Orijinalden alıntı: thecool1981

20 saat ekran suresi alanlar magma kerneli kullaniyorlar degilmi? Yanlis kernel yuklemeyelim? Xda da baska kernel yok zaten. Ama direk romda yuklemis olabilir ondan emin olmak istiyorum. Birde bootloaderi acip recovery yukleyip sadece kerneli yuklemek yeterli mi? O zaman root vs olmadan orjinal yazilimla devam ediyoruz degil mi? Eger oyleyse yani sadece recovery ve kernel degisiyor rom degismiyorsa super. Cunku custom rom yuklemek istemiyorum. Bu arada gaza geliyorum yavas yavas yukleyecem bu kerneli sanirim. Bataryayla ilgili nediyorum nickli arkadasin dediklerini uyguluyorum maximum batarya omru icin ugrasiyorum bakalim en fazla kac saat alabilecegim. Olmadi cakicam kerneli yaa umarim garantinin gitmesine deger bir ekran suresi verir.

Hocam söylediklerim bir nevi katkı verebilir yani eğer 14 saat civarı ekran süresi alırsanız bence hiç gerek yok root atmaya. Çünkü gayet iyi Bir süre 14 saat tabi karar sizin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismail4444

Ha şunu bileydin.

Güzel dostum sizi kandırmak için telefonu kısa aralıklarla şarja takıp ekran süresini uzun gösteren adamın cebine para mı girecek? Bunda kimin ne gibi bir kazancı olabilir. Epeydir takip ediyorum ekran süresi 17-18 saat süren insanları sahtekarlıkla suçluyorsunuz. Yaptığınız doğru bir davranış değil. Geçmişe bakarsanız bu forumda o süreyi alan birçok telefon görürsünüz. O kendisine inanmadığınız "ne diyorum" nikli arkadaş doğru söylüyor (ama bir takıntı haline getirip sık sık tekrarlıyor o ayrı konu). Sizin telefon kullanma alışkanlığınızla başkasınınki fark eder. Ben telefonuma rommuş kernelmiş şu bu attırmadım. Nougat 7.0 'a güncellemekten başka hiçbir şey yapmadım.

• Buyrun

• Lütfen bu ekran süresi muhabbeti de bitsin artık. Kimsenin forumdaki arkadaşları yanıltmakta herhangi bir kazancı yok. Lenovo babamızın şirketi değil. Ben bir daha pil ömrü için Lenovo telefon almam kesinlikle. Çünkü sadece pili dört dörtlük. Gerisini beğenmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evrenselbarish -- 19 Mart 2018; 11:34:11 >
  • 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.