Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.ceviz****/lanovo-a806-vibeui-v2-0-1536-rom-turkce-en-iyisi-bu.html
    Lenovo A806 VIBEUI V2.0 1536 Rom, yüklemek istediğim rom bu arkadaşım.
  • Şu tabloda 20 saat vermeli ama genelde böyle oluyor %50 den sonra daha hızlı düşüş olduğu için 17 saat anca alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahme02

http://www.ceviz****/lanovo-a806-vibeui-v2-0-1536-rom-turkce-en-iyisi-bu.html
    Lenovo A806 VIBEUI V2.0 1536 Rom, yüklemek istediğim rom bu arkadaşım.

Orada orijinal recovery ile rom atıldığı yazmıyor ki. Custom recovery olduğu için ingilizce o. Normal recoverylerle değiştirilmiş romlar yüklenmez. Önce custom recovery yüklemeyi halletmen lâzım.

Şurada bir arkadaş güzelce anlatmış:
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=111747030

Bu üstteki recovery'yi yükleyebilirsen rom'u da yükleyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ext4 -- 16 Mart 2018; 18:53:53 >

• W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Samsung dan özellikle uzak duran biriyim.Her yol Lenovo p 2 ye gidiyor.Nokia 6 yi bekleyeceğim yorumları beklemek mantikli.Tabi Mayıs 15 e kadar beklerim en fazla.

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Biz 7.5 zor aliyoz htc ile hocam bukadar alsa daha ne var :)))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • omraltn kullanıcısına yanıt
    Bende servis sıkıntısı olunca uzak durma taraftariyim

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Biz 7.5 zor aliyoz htc ile hocam bukadar alsa daha ne var :)))

Hangi modeli kullanıyorsanuz hocam?

U11 hocam

• quote:

U11 hocam

Güzel cihaz hocam benim kuzende var

ah ulan P2. kameran birazcık daha iyi olaydı bırakmazdım seni.

şu anda Mi note 3 forumunda 1 gün beklemeyle 8 saat ekran alan efsane oluyor
    bizim burada da 12 saat alamayanı dövüyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Şu tabloda 20 saat vermeli ama genelde böyle oluyor %50 den sonra daha hızlı düşüş olduğu için 17 saat anca alırım.

Ekran parlaklığını hangi yüzde de kullanıyorsunuz acaba? Otomatiktemi yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: skynet

ah ulan P2. kameran birazcık daha iyi olaydı bırakmazdım seni.

şu anda Mi note 3 forumunda 1 gün beklemeyle 8 saat ekran alan efsane oluyor
    bizim burada da 12 saat alamayanı dövüyorlar

Kamera tatmin gayet edici aslında tabi benim kamera ile pek işim olmuyor.

• Ekran parlaklığı otomotik modda %40 gayet yeterli oluyor güneş de dâhi..

Senin sureleri alabilsek bootloader kernel vs ugrasmicaz zaten ama 10 saatide goremez oldum artik. 2 gunu zor bela cikariyom. Bizde arkada sarj tuketen ama sende olmadigindan tuketmeyen sey nedir acaba? Cihaz ayni yazilim ayni. Ayar desen ekran parlakligi oto ama %30 ayarinda hep icerde oldugumdan max parlaklik olmuyor pek. arkaplan uygulamalari desen topu topu 10 uygulama izinli chrome whatsapp instagram muzik vs. Sarj canavari facebook ve messengerda yuklu degil. Ki bunlarida engellesemde pek bi fark olmuyor. Bitek shealth yuklu oda kullanimda %20 tuketiyor gorunuyor. Dedim sorun bu kaldirdim uygulamayi 2 saat fark etti ekran suresinde. Yani 10 saatten 12 saate cikiyor. Dikkatimi cekti sende chrome yerine samsung browser var. Chrome yuzunden google hizmetlermi tuketiyor acaba? Mobil veri tasarrufun acikmi? Hani izin verdigin uygulamalar istedigi zaman nete cikabiliyor vermediklerin ekrani acinca baglanabiliyor. Onuda denedim sadece whatsappa izin verdim cok bisi degismedi. Google hizmetler ayarlarindan mi acaba? Mesela google konum izni verince her gittigin yeri kaydediyor haritalara girince nerelere gitmissin gosteriyor. Bu kapalimi sende? Yani ayarlarini ve yuklu uygulamalari yazarsan bana bu konuda baya yardimin dokunacak yoksa telefonla ilgili senle ayni seyleri paylasamiyoruz ne yazikki. Arkadasim note fe aldi 10 saat ekran suresi aliyor. Ondada bisuru uygulama ve shealth yuklu. Ve pili 3200mah. Bizimkinin hicbir cazibesi yok. Ki ben bunu bataryasi yuzunden almistim. Ama ialemcisi daha guclu bataryasi daha az cihazlarla ayni kullanim suresi aliyorum. Ki uzerine kronik sorunlar vs sogudum yani cihazdan.

• thecool1981 T kullanıcısına yanıt
    Hiçbir özel ayar yok şunları yapıyorum onu yazayım wi-fi otomatik yarama kapalı zaten gereksiz Messenger face kullanmıyorum tarayıcıdan giriyorum. Konum gerekli olmadıkça kapalı Google otomatik güncelleme kapalı kendim manuel yapıyorum. Bu kadar bunlarda tabiki katkı veriyor pile baya baya. Ayrıca 12 saat ekran süresi alıyorsanız hiçte fena değil.ama dediklerimi Bir yapın deneyin.

• Örnek %50 den sonra çok hızlı tüketmeye başladı sanırım anca 17 saat alırım şu tabloda

• quote:

U11 hocam

Amma ovmuslerdi alanlar... O zaman htc 10 kullaniyordum, cop demistim amma tepki cekmistim...

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    :))) efet htc 10 fan gelenler u11 için gelecekte 10 forumu gibi sikayetle dolacak diyorlardı sadece siz değilsiniz yani ama benim canımı tek sıkan foto galerisi ve müzik galerisi olmaması ses kulaklık hız ve sar değeri güzel bı telefon yani gelecek ay u12 gelecekmiş teknolojinin sonu yok yani

Bırak 17 saati hocam :)şu süreleri bile hiçbir telefon alamaz maşallah

Güzelde dediğim gibi galeri ve müzik çalar canımı sıkıyor ve plusu alamadığı ma pişmanım resmen seste level atlamış makina

• 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.