Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
8.242
Cevap
101
Favori
551.993
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Lenovo >> Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)
Giriş
    340 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

quote:

Orijinalden alıntı: tam1marjinal

Arkadaşlar p2 de tuş kilidini yüz tanımayla açma gibi bir imkanımız var mıdır acaba?

http://tr.fobito.com/android/news/yuz-tanima-ozelligi-ile-telefon-kilidi-nasil-acilir-n344
    burdakine benzer anlatım
    Ayarlar menüsünden Güvenlik seçeneğine dokunun.
    Güvenlik menüsündeki “Smart Lock” seçeneğini açın.
    Ekran deseni ya da PIN’inizi girerek Smart Lock ekranına ulaşın.
    Smart Lock seçeneklerinden “Güvenilen Yüz”e dokunun.
    sonrasında yönlendiriyor
    vede olumlu

Yazılanları harfiyen yaptım ama ne yazık ki olmadı. Parmak izi kilidi olmadan mı yapıcaz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    696 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

quote:

Arkadaşlar p2 de tuş kilidini yüz tanımayla açma gibi bir imkanımız var mıdır acaba?

http://tr.fobito.com/android/news/yuz-tanima-ozelligi-ile-telefon-kilidi-nasil-acilir-n344
    burdakine benzer anlatım
    Ayarlar menüsünden Güvenlik seçeneğine dokunun.
    Güvenlik menüsündeki “Smart Lock” seçeneğini açın.
    Ekran deseni ya da PIN’inizi girerek Smart Lock ekranına ulaşın.
    Smart Lock seçeneklerinden “Güvenilen Yüz”e dokunun.
    sonrasında yönlendiriyor
    vede olumlu

Yazılanları harfiyen yaptım ama ne yazık ki olmadı. Parmak izi kilidi olmadan mı yapıcaz acaba

parmak izi kalkıyor bu durumda yada bende öyle oldu
    ekran deseni veya pın istiyor
    telefon kilitliyken açınca yüzünüz göremez veya başka yöne doğru tutunca telefonu altta yüztanıma kilidi açılmıyor bu seferde ekranı kaydırarak pın istiyor
    telefonu açarken yüzünüze tutunca kilit açılıyor vede ekranı yukarı kaydırarak açılıyor
    ben bunu sevdim doğrusu parmak izlerim de sorun oluyordu benim izler yok denecek kadar belli belirsizdi ve parmak izi okuyucu çoğu zaman okuyamıyordu ama bu yüz tanıma her seferinde okuyor
    |
    |

• Yarbay
    3822 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Yapmayın hocam bu telefon böyle giderse en az 16-17 saat ekran süresi verir p70 bende kullandım taş patlasin alsın alsın 8 hadi bilemedin 10 saat verir şuanda hiçbir telefon bu surelere yetisemez hatta yarısını almayan nice modeller var

ya işte ne diyeceksin hocam he deyip geçiyoruz piyasada p2 nin verdiği ekran süresini veren cihaz yok..

Aynen hem ekran süresi hemde Lenovo gerçekten güzel ve sağlam cihazlar yapıyorlar Lenovo p1 den çok memnundum kullanırken üstten ekran görüntüsü alma ters çevirince tuşları kilitleme okadar hoşuma giden özellikleri vardiki telefon okadar düşürdüm taş gibiydi takı suya düşene kadar :) p2 ye gececektim baktım sar değeri 1.60 larda devamlı telefonla konuşan biri olduğum için sırf sar değerinden gecmedim ama bu fiyata bu özellikler bu kalite bu ekran süresidir efsanedir hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ne diyorum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler hallettim.

|
    |
    Fatih_BaKeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Aynen hem ekran süresi hemde Lenovo gerçekten güzel ve sağlam cihazlar yapıyorlar Lenovo p1 den çok memnundum kullanırken üstten ekran görüntüsü alma ters çevirince tuşları kilitleme okadar hoşuma giden özellikleri vardiki telefon okadar düşürdüm taş gibiydi takı suya düşene kadar :) p2 ye gececektim baktım sar değeri 1.60 larda devamlı telefonla konuşan biri olduğum için sırf sar değerinden gecmedim ama bu fiyata bu özellikler bu kalite bu ekran süresidir efsanedir hocam

Valla hocam Asus max kullanıyordum malum 5 bin batarya vardı ondada bozuldu xz aldım batarya tatmin etmedi P2 aldım batarya efsane. İşlemci gayet iyi ram 4gb ile hız konusunda da gayet tatmin edici daha ne olsun.

Ayrıca çift ekran uygulaması da çok işime yarıyor harika.

|
    |
    W.Klitschko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski vipe p1 kullanicisiydim. İphone se kullanıyorum ama batarya ve buyuk ekran alma niyetindeydim.. Dün almaya gittim vatanda teknosada 1499 demisler fiyata internette hb de ki garantiyle burdakiler arasinda fark var mi? Adam p3 çıkmayacağı icin garanti servisi iyi olmaz dedi ayrica üretimi durdu dedi ve baktığım iki teshir ürününde de ekran yanmasi vardi vibe yazisi ekranda kalici kalmış bu kronik dedi siz ne diyorsunuz? 8 güncellemesi de almayacak sanırım xiaomi max 2 mi almaliyim

Garanti olayından maalesef anlamam ki şu anki aklım olsa garantisiz 64gb'lık modeli çok daha ucuza alırdım. Motorola'yı alması ve forumunda p3 çıkacak mı sorularına yanıt vermediklerinden dolayı bana da p3 çıkmayacak gibi geliyor(keşke yanılsam). Ekran yanması her amoled ekranlı telefonun kaderi. Ancak yeni alacağınız cihazda sanal tuş kullanmazsanız ekranı çok açık bırakmazsanız ekran yanmayabilir. Yinede p2 kullanıcısı olarak max 2'ye bakabilir veya acelem yoksa ve param varsa max 3'ü bekleyebilirdim.

|
    |
    kostantin89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: kostantin89

Eski vipe p1 kullanicisiydim. İphone se kullanıyorum ama batarya ve buyuk ekran alma niyetindeydim.. Dün almaya gittim vatanda teknosada 1499 demisler fiyata internette hb de ki garantiyle burdakiler arasinda fark var mi? Adam p3 çıkmayacağı icin garanti servisi iyi olmaz dedi ayrica üretimi durdu dedi ve baktığım iki teshir ürününde de ekran yanmasi vardi vibe yazisi ekranda kalici kalmış bu kronik dedi siz ne diyorsunuz? 8 güncellemesi de almayacak sanırım xiaomi max 2 mi almaliyim

Bence garantiye çok takılmayın. Ekranı kırsanız parayla bile yaptırmanız zor ve servis fahiş fiyat çekiyor (600-700 TL gibi). Ayrıca hepsiburada dan da alırken lenovo türkiye garantili cihaz alırsanız bir fark olmaz. Aradaki tek fark vatandan alırsanız garantiye vatan aracılığı ile gönderebilirsiniz, hepsiburadadan alınca cihazı servise kendiniz kargolayabilirsiniz. P3 ün çıkmayacağı garanti ve 8 güncellemesi de almayacağı garanti.8 güncellemesi şart da değil açıkçası çünkü milet bende dahil olmak üzere 6 dan 7 ye geçtiğine bile pişman. 7 ile bu cihaz minimum 3 sene her ihtiyaca cevap verecektir ki bu cihazı bu gün sıfır alsanız ne kadar dikkatli kullanırsanız kullanın 3 sene size dayanmayacak bir yerlerden sıkıntı çıkaracaktır.

Vibe yazısı ekranda kalıcı olmuş derken ne kastettiniz bilmiyorum da bu cihaz vibe serisi olarak çıkmadı piyasaya direk model ismi P2 diye geçiyor yani vibe yazan neresi varmış ki kalıcı halde gelmiş. 6 aylık kullanıcısı olarak telefon hakkında olumsuz bulduklarım; kamerası aşırı kalitesiz (bu telefonun kamerasına kaliteli diyen kameradan anlamıyor demektir, özellikle de zayıf ışıklı ortamlarda) ve hoparlör sesi çok yüksek çıkmasına rağmen oldukça kalitesiz bir ses sunuyor yani hoparlör sesi ne kadar yüksek ise o kadar da kalitesiz.

Ben telefonu bataryası için aldım ve maksadına hizmet edebiliyor, kullanımdan hiç kasmadan otomatik parlaklıkla 2.5 3 günlük bekleme süreleri ile birlikte 11 12 saat ekran süresi veriyor ki bu gayet yeterli bana göre. Her ne kadar 18 19 saatlik süreler alamasak da ve alınamayacağını düşünsek de bu süreleri alabildiğini iddia edenler var.

Sonuç olarak batarya sizin için olmazsa olmazsa ve telefonunuz takılmadan işlem yapsın istiyorsanız, ısınmasın istiyorsanız bu telefon tam size göre. Ama kamera sizin için önemli ise hoparlör sesi kaliteli olsun istiyorsanız ve özelliklede ben telefonumun yedek parçasını her yerde bulabilmeliyim ucuza da alabilmeliyim diye bir düşünceniz varsa bu telefon size göre değil.
    |
    |

• Yarbay
    4091 Mesaj

Bundan iyisi yok hocam noktasına kadar katılıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ne diyorum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen hocam valla gayet memnunum iyiki almışım p2'yi..

|
    |
    W.Klitschko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: mosyozzz

Ya beyler bu kafayı yedi bu nasıl oluyor bu fikri olan var mı?

P2 telim boyle pil gostergem yok. Bizdekiler farkli.

|
    |

Orijinalden alıntı: mosyozzz

Ya beyler bu kafayı yedi bu nasıl oluyor bu fikri olan var mı?

Telefonun pili çok mu az ekran süresi veriyor? Aksi takdirde sadece temayla alâkalı bir sorun olabilir. Sizinki koyu bir değişik. Benimki şöyle:

• Er
    10 Mesaj
    merhaba arkadaşlar ben lenovo a806 kullanıyorum biliyorum farklı bir başlık altında yazıyorum, telefona room atmaya çalışıyorum fakat factory mod çince ingilizceye çevrilir mi acaba? bu sorunla karşılaşan arkadaşlar vardır belki yardımcı olabilir misiniz?

Orijinalden alıntı: ahme02

merhaba arkadaşlar ben lenovo a806 kullanıyorum biliyorum farklı bir başlık altında yazıyorum, telefona room atmaya çalışıyorum fakat factory mod çince ingilizceye çevrilir mi acaba? bu sorunla karşılaşan arkadaşlar vardır belki yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba. Recovery sanırsam ingilizce olmuyor. Çünkü youtube'da çince factory mode'da nasıl hard reset atılır diye videolar var. Ne için ingilizce olması gerekiyor? Rom'un pc'den yükleniyor olması lazım. Hard reset için lazımsa youtube'da videosu var.

https://youtu.be/T_w2UQ3VyPk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ext4 -- 16 Mart 2018; 6:25:1 >
    |
    |

Reklamlar
SEO
kolayoto.com
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.