Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hera09

Ne yönden iyi mesela hocam? Olmazsa Samsung browser yükleriz. Asus Galeri'yi kullanıyoruz nasıl olsa :)

Daha stabil daha hızlı bence tâbi kişiye göre değişir ben Chrome yi pek beğenmiyorum.. ayrıca galeri olarakta piktures kullanıyorum gayet iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne diyorum -- 13 Ocak 2018; 20:26:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malihülya M kullanıcısına yanıt
    A7 2017 mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

quote:

Orijinalden alıntı: evrenselbarish

quote:

Orijinalden alıntı: ebrer

quote:

quote:

epey.comda yorumlarda kendi müzik çalar ve galerisi yok demişler.. gerçektente öylemi ? ve herhangi bir mp3ü zil sesine atanabiliyormu

İstediğiniz zil sesini atayabilirsiniz. Ben ayda iki üç defa zil sesini değiştiriyorum :).... Fotoğraf galerisi ve müzikçalara gelince; Google play store dolu, çeşit çeşit, almayanı dövüyorlar :)

teşekkürler :) telefon kapalı iken alarmda çalmamazlık varmı peki ? android telefonlarda tlf kapalı iken çalmıyor diye biliyorumda.... eski efsane marka nokıalarda çalıyor..

Telefon kapalıyken alarm çalar diye biliyordum. Siz sorunca bir deneyim diye düşündüm. Meğer bu telefon kapalıyken alarm çalmıyormuş. Öğrenmiş olduk :) Üstelik ayarlarda bu durumu değiştirecek bir ayar da bulamadım. Eski telefonlarda vardı halbuki.

bende merak ettim ve de deneme yaptım
    bendeki tam tersi telefonu kapattıktan sonra alarm 5 dakıka sonrasında telefon açıldı ve de alarm çalıstı
    ve de hatta alarmı kurup telefonu kapatmaya kalkınca ekrana uyarı çıkıyor sonrakı alarm su saatte diye

tekrar deneme yaptım yine aynı sonuç alarmı ayarlayıp telefonu kapatıyorum vede alarm saati telefon tekrar acılıp alarm çalıyor

Evde iki telefonla denedim. Lenovo p2 ve lenovo p70. İkisi de çalmadı alarmı. Hatta lenovo p2 'yi açtığımda bir alarm kaçırdınız diye yazı çıktı. Biraz önce p70' i tekrar denedim. Bu defa çaldı. Lenovo P2 de her kapatıp açtığımda bir-iki uygulama dosyası siliyor. Yeniden oluşturuyorum. Lenovo P2'nin yazılımında bir dengesizlik var gibi.

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Kişiler olarak ne kullanıyorsunuz? Ben asus kişileri kullanıyorum fakat cevapsız çağrıları simgesi üzerinde göstermiyor ki nova lancherı kullanmama rağmen, sadece bildiri mesajı geliyor. SMS olarak ChompSMS kullanıyorum onda sıkıntı yok kaç mesaj gelmiş simgenin sağ alt köşesinde yazıyor.
  • Aşağıdaki linkte cihazla ilgili yazılımlar var ama paralı malesef, hatta tek sim kartlı TUK yazılımları (hem android 6 hem de 7) bile var. TUK uzantılı yazılımın android 6 sını bakmadığım yer kalmadı sadece burada bulabildim.
    https://goo.gl/oSEvwc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hera09 -- 13 Ocak 2018; 21:14:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hera09

Kişiler olarak ne kullanıyorsunuz? Ben asus kişileri kullanıyorum fakat cevapsız çağrıları simgesi üzerinde göstermiyor ki nova lancherı kullanmama rağmen, sadece bildiri mesajı geliyor. SMS olarak ChompSMS kullanıyorum onda sıkıntı yok kaç mesaj gelmiş simgenin sağ alt köşesinde yazıyor.

Kişiler normal Lenovonun kişileri gayet memnunum hocam. Sms de öyle..

• merhaba arkadaşlar iyi forumlar.

bir aracı vasıtasıyla edindiğim hepsiburada faturalı turkcell uygulamaları yüklü gelen lenovo p2 'yi yaklaşık 5 aydır kullanıyorum. genel anlamda memnnunum diyebilirim özellikle şarj konusunda. önceki telefonum lg g2 idi ve 4 sene kullanmıştım günde 2 3 kere şarja takıyordum,bu telefonu ise 2 günde bir şarja takıyorum.. diğer özellikleri - ön arka kamera, ara yüz, ses, parmak izi,çift dokunma gibi- her türlü özellik tartışılır sonuöta 1300 liralık bir telefon.. ancak benim nefret ettiğim tek özellik şu olabilir.. diyelim alışveriş yapıyorsunuz ya da kredi/banka kartınızı kullanarak başka bir iş yapıyorsunuz ve telefonunuza gelmesi gereken secure code GEL Mİ YOR.. Allah kahretsin ki gelmiyor. az önce passo hesabıma para atacaktım ziraatten ancak kod yine gelmedi ve telefonu duvara atasım geldi resmen.. bunun bir çözümü yok mudur.. yardımcı olabilir misiniz..

• Telefonun dediğiniz şekil bir kronik sorunu yok. Ya sim kartınız ile alakalı yada sizin cihazınıza has bir problem.

• quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Telefonun dediğiniz şekil bir kronik sorunu yok. Ya sim kartınız ile alakalı yada sizin cihazınıza has bir problem.

282 sayfadan binlerce satır yorumdan bir kişide mi bu problem yok.. kimse buna beni inandıramaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gadulak31

quote:

Telefonun dediğiniz şekil bir kronik sorunu yok. Ya sim kartınız ile alakalı yada sizin cihazınıza has bir problem.

282 sayfadan binlerce satır yorumdan bir kişide mi bu problem yok.. kimse buna beni inandıramaz..

Ben de çok kredi kartı ile internetten alışveriş yapan biriyim ama öyle bir problemim olmadı bu telefonda. Bence bankanızın müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatın.

• İnanmayayın efendim, sorun sizin sorununuz. Çözüm bulmak yerine başkalarında aynı sorunu aramaya devam edeceksiniz siz bilirsiniz.

• quote:

İnanmayayın efendim, sorun sizin sorununuz. Çözüm bulmak yerine başkalarında aynı sorunu aramaya devam edeceksiniz siz bilirsiniz.

çözüm bulmak için buraya yazıyorum zaten. sizi inandıracak bir durumum yok. laf soktuğunu sanıp liseli ergenler gibi triplere girerek konuyu saptırmanıza gerek yok. ben firmayı ya da telefonu kötülemiyorum bir sorunum var ve belki bu kadar sayfa yorum arasından birinin başına denk gelmiştir diye buraya yazıyorum. siz nasıl anlarsanız anlayın.
  • Çözüm bulmak istiyorsanız sim kart değiştirin, olmadı başka operatör hattı deneyin, yine olmadı zaten sorun telefondadır. Sizin ne çözüm bulmaya nede kafayı çalıştırmaya niyetiniz var. Bize atfettiğiniz liseli ergen sizsiniz farkında değilsiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

quote:

quote:

quote:

quote:

epey.comda yorumlarda kendi müzik çalar ve galerisi yok demişler.. gerçektente öylemi ? ve herhangi bir mp3ü zil sesine atanabiliyormu

İstediğiniz zil sesini atayabilirsiniz. Ben ayda iki üç defa zil sesini değiştiriyorum :).... Fotoğraf galerisi ve müzikçalara gelince; Google play store dolu, çeşit çeşit, almayanı dövüyorlar :)

teşekkürler :) telefon kapalı iken alarmda çalmamazlık varmı peki ? android telefonlarda tlf kapalı iken çalmıyor diye biliyorumda.... eski efsane marka nokıalarda çalıyor..

Telefon kapalıyken alarm çalar diye biliyordum. Siz sorunca bir deneyim diye düşündüm. Meğer bu telefon kapalıyken alarm çalmıyormuş. Öğrenmiş olduk :) Üstelik ayarlarda bu durumu değiştirecek bir ayar da bulamadım. Eski telefonlarda vardı halbuki.

bende merak ettim ve de deneme yaptım
    bendeki tam tersi telefonu kapattıktan sonra alarm 5 dakıka sonrasında telefon açıldı ve de alarm çalıstı
    ve de hatta alarmı kurup telefonu kapatmaya kalkınca ekrana uyarı çıkıyor sonrakı alarm su saatte diye

tekrar deneme yaptım yine aynı sonuç alarmı ayarlayıp telefonu kapatıyorum vede alarm saati telefon tekrar acılıp alarm çalıyor

Evde iki telefonla denedim. Lenovo p2 ve lenovo p70. İkisi de çalmadı alarmı. Hatta lenovo p2 'yi açtığımda bir alarm kaçırdınız diye yazı çıktı. Biraz önce p70' i tekrar denedim. Bu defa çaldı. Lenovo P2 de her kapatıp açtığımda bir-iki uygulama dosyası siliyor. Yeniden oluşturuyorum. Lenovo P2'nin yazılımında bir dengesizlik var gibi.

çift hatlı olanını kullanıyorum teknosadan aldım vede son yazılım olarak şu an yüklü
    İnanın sizin bu yazınızdan sonra 3-4 defa yine denemeler yaptım sorunsuz olarak acılıyor
    yaptığım işlem telefonu 3-5 dakika sonrasına alarmı kuruyorum vede güç düğmesi den tamamen kapatıyorum
    kapatırken de ikaz olarak sonraki alarm kaca kurulursa o saat yazısı cıkıyor ve kapanıyor
    Sonrada alarm zamanı telefon tekrardan acılıp alarm calıyor vede acık kalıyor
    Olan biten bu bendeki

• quote:

Orijinalden alıntı: gadulak31

quote:

Telefonunuzun mesaj ayarları ile ilgili de olabilir
    Ayarlarınızı da kontrol edin derim belki engellenmiş kişi olarak seçmiş olabilirsiniz

Ben de bu yüzden dir bu telefonu çok seviyorum istemediğim kişi veya kurumlardan gelen mesajları engellenen kişilere atıyorum vede bir daha o kişiden mesajda gelse beni ikaz etmiyor ve göstermiyor
    Bu sorunu diğer telefonlarımda bir türlü çözüme kavusturamadım
    itiraz ki nerelere kadar sözlü ve yazılı olarak dile getirip şikayet etmediğim yer kalmadı
    bir türlü çözüm alamadım ama şimdi çok iyi istenmeyen mesajları otomatikman göstermeden arsive atıyor
    Belki sizinde engellenen kişilere atılmış olabilir

• bursalı963 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur. Size inanıyorum. Benim telefonumda aktif edilmeyen bir şey var mutlaka. Onu bulacağım.

• bursalı963 kullanıcısına yanıt
    Bankalar bazen kredi kartlarını alışverişe kapatıyorlar. Bazen de 3D için pasif hale getiriyorlar. Bunun bankacılıkta bir terimi var ama ben şu anda hatırlamıyorum. Müşteri hizmetlerini arayıp aktive etmek lazım. Arkadaşımızın sorunu ondan olabilir.

• Orijinalden alıntı: damn2u

Banka ile ilgili olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exper26 -- 14 Ocak 2018; 13:3:37 >
  • gadulak31 G kullanıcısına yanıt
    Cihaz veya sim kart değişikliklerinde Güvenlik nedeni ile Bankayı arayıp bildirmeniz gerekiyor, bundan sonra şifre geliyor, bunu yaptınız mı? Benim de başıma gelmişti.
  • quote:

Çözüm bulmak istiyorsanız sim kart değiştirin, olmadı başka operatör hattı deneyin, yine olmadı zaten sorun telefondadır. Sizin ne çözüm bulmaya nede kafayı çalıştırmaya niyetiniz var. Bize atfettiğiniz liseli ergen sizsiniz farkında değilsiniz.

siz ya yazılanı anlamıyorsunuz ya da başka sıkıntılarınız var. size iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gadulak31 -- 15 Ocak 2018; 0:28:2 >
  • 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.