Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: digital35

Yok arkadaşlar bu cihaz çok tehlikeli. Daha sonra başka bir telefon kullanamıyorsunuz.

Daha burada ekranın çabuk kırıldığına dair mesajları okurken telefon 30-40 cm. den mermer zemine ekran üzerine düştü. Üzerindeki ekran koruyucu sağlamdı ama ekran kırılmıştı. Mediamarkt'tan kasko yaptırmıştım götürüp bıraktım. 20 iş gününde size haber verilecek denildi. Yedek telefonum da yoktu. Paralel ithalat bir LG G6 aldım.

Cihaz güzel ama pil ömrüne gelince P2 den sonra hiçbir cihaz memnun etmeyecek sanırım. P2 de 10-11 saat ekran süresi alırken G6 da 4 saate düştü. P2 de akşam pili %80 de görürken şimdi %40 görüyorum. Amoled ekranın artısı da cabası. Keşke şu cihazın kamerasında bir OIS olsaydı. Fotoğraf kalitesi tamam da video çekerken fps düşmesi çok can sıkıcı..

P2'den sonra başka cihaz kullananlar pil ömrü açısından bu şoku hep yaşayacak sanırım.

https://www.youtube.com/watch?v=xgqXD7PMWnM
    buradakı uygulama da acaba bir başkalıkmı var diye düsünmeye başladım doğrusu
    aklım ermedi bu ekran kırılma işine
    bende burada yorumları okuyunca telefonu ilk aldığım gibi hemen ekran koruyucu ve kılıfla kullanmaya başladım ama yinede insan ister istemez korkuyor
    hadi şimdi kıs ceplerde rahat tasınıyor yazın ne halt edicez bilmem elde tasıyacaz hep o zaman daha risklı oluyor düşmeye karsı
    hayırlısı

• evrenselbarish E kullanıcısına yanıt
    Kılıfıma guveniyorum.Silikon bir kılıf kullaniyorum sadece ekrani kapatmiyor.Ekrani kapatan telefonu babaanne cuzdanina ceviren kiliflari ne kadar koruyucu olursa olsun takmam.Korkmuyorum sadece hedef 4 sene oldugu icin temiz kullanmak istiyorum.Dayandigi yere kadar kullanmak istiyorum cihazı.Henuz 6 aylik bakalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebrer

epey.comda yorumlarda kendi müzik çalar ve galerisi yok demişler.. gerçektente öylemi ? ve herhangi bir mp3ü zil sesine atanabiliyormu

İstediğiniz zil sesini atayabilirsiniz. Ben ayda iki üç defa zil sesini değiştiriyorum :).... Fotoğraf galerisi ve müzikçalara gelince; Google play store dolu, çeşit çeşit, almayanı dövüyorlar :)

• Bob Seger kullanıcısına yanıt
    Aslında yazın kapaklı kılıflardan kullanmak lazım. Çünkü kılıfsız elde taşımak terlemeye neden olur. Ben silikon kılıfın arkasına bir de yüzük yapıştırdım. Parmağımı yüzüğe taktım mı daha sağlam oluyor. Herkese tavsiye ederim. Hepsiburadada var. Cep telefonu halkası diye yazarsanız çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evrenselbarish -- 11 Ocak 2018; 22:41:27 >
  • 6 gb ram ve 64 gb depolama ois li bir kamera ile lenovo p3 çıksa efsane olmazmiydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bob Seger

6 gb ram ve 64 gb depolama ois li bir kamera ile lenovo p3 çıksa efsane olmazmiydi?

Fena olmaz tabi ama saha p2 yi geçen perşembe aldım bunu baya uzun kullanmayı düşünüyorum hayırlısı..

• Beyler Samsun browser Chrome ye oranla çok daha iyi..

• quote:

6 gb ram ve 64 gb depolama ois li bir kamera ile lenovo p3 çıksa efsane olmazmiydi?

Hatta 6" amoled ekran, flaşlı ön kamera, 6.000mah batarya.. Ben de P3 harici değiştirmeyi düşünmüyorum cihazı ama bildiğim kadarıyla Lenovo akıllı cihazları Motorola olarak devam ettirecekmiş. P3 olmayacağı söylense de Mobil Dünya Kongresi'ni bekleyin diyen de var. Acelem yok, P3 olmazsa P2 ile devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökaydinho

quote:

Hatta 6" amoled ekran, flaşlı ön kamera, 6.000mah batarya.. Ben de P3 harici değiştirmeyi düşünmüyorum cihazı ama bildiğim kadarıyla Lenovo akıllı cihazları Motorola olarak devam ettirecekmiş. P3 olmayacağı söylense de Mobil Dünya Kongresi'ni bekleyin diyen de var. Acelem yok, P3 olmazsa P2 ile devam.

Motorolanın cikardigi cihazlara baktigimda p2 ayarinda eli yuzu duzgun bir telefon goremedim.Belki bir ihtimal p3 çıkarırlar.

Genel olarak motorolanın telefonlari estetik acidan eksik telefonlar.

• P2 can ya bugüne kadar birçok telefon kullandım ama her bakımdan p2 tatmin olduğum tek telefon.

• Bob Seger kullanıcısına yanıt
    Muadil olarak E4 Plus çıktı 5000mah bataryalı. Kısa süre kullanıp denedim ama P2'nin yanından geçemez. P1 gibi kalın kasaya, düşük ekran kasa oranına sahip. Tek artısı ön kamera flaşlı. Şarj süresi de P1 ile aynı. Dediğim gibi P2, P3 çıkmadan bırakılacak bir cihaz değil.

• İyi akşamlar arkadaşlar telefonda ikinci hatta internet kullanımı birinciye göre nasıl kullanan var mı.4.5g gibi iyi çekiyor mu yoksa daha düşük mü oluyor.detayli bilgi verirseniz çok memnun olurum.simdeden yorumlar için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: jimmy_16

İyi akşamlar arkadaşlar telefonda ikinci hatta internet kullanımı birinciye göre nasıl kullanan var mı.4.5g gibi iyi çekiyor mu yoksa daha düşük mü oluyor.detayli bilgi verirseniz çok memnun olurum.simdeden yorumlar için teşekkürler

Çift hat olarak kullanmaktayim
    1.hat Avea
    2.hat Türkcell
    Hiç birinde sorun yaşamadım inanın ikisinde de 4.5 g
    Canavar gibi masallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursalı963 -- 13 Ocak 2018; 6:11:44 >
  • Benimde 1.hattim Avea ikinci hattı Turkcell takmayı düşünüyorum da ikisinin interneti lazım.birinin çekmediği yerde ötekini kullanicam.sagol yorum için.sarjda tek hatta göre azalma oluyor demi

• quote:

Orijinalden alıntı: jimmy_16

Benimde 1.hattim Avea ikinci hattı Turkcell takmayı düşünüyorum da ikisinin interneti lazım.birinin çekmediği yerde ötekini kullanicam.sagol yorum için.sarjda tek hatta göre azalma oluyor demi

Tek hat olarak kullanmadım bilemiyecem
    Ben evde iken wrelesden olarak dışarıda ise Avea genellikle devamlı acık
    Yedek olarak ise Turkcell salla kazandan kazanılan internet açıktır
    Bu şekilde çok rahat 3 günden fazla gidiyor şarzı
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrenselbarish

quote:

epey.comda yorumlarda kendi müzik çalar ve galerisi yok demişler.. gerçektente öylemi ? ve herhangi bir mp3ü zil sesine atanabiliyormu

İstediğiniz zil sesini atayabilirsiniz. Ben ayda iki üç defa zil sesini değiştiriyorum :).... Fotoğraf galerisi ve müzikçalara gelince; Google play store dolu, çeşit çeşit, almayanı dövüyorlar :)

teşekkürler :) telefon kapalı iken alarmda çalmamazlık varmı peki ? android telefonlarda tlf kapalı iken çalmıyor diye biliyorumda.... eski efsane marka nokıalarda çalıyor..
  • quote:

quote:

quote:

teşekkürler :) telefon kapalı iken alarmda çalmamazlık varmı peki ? android telefonlarda tlf kapalı iken çalmıyor diye biliyorumda.... eski efsane marka nokıalarda çalıyor..

Telefon kapalıyken alarm çalar diye biliyordum. Siz sorunca bir deneyim diye düşündüm. Meğer bu telefon kapalıyken alarm çalmıyormuş. Öğrenmiş olduk :) Üstelik ayarlarda bu durumu değiştirecek bir ayar da bulamadım. Eski telefonlarda vardı halbuki.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Telefon kapalıyken alarm çalar diye biliyordum. Siz sorunca bir deneyim diye düşündüm. Meğer bu telefon kapalıyken alarm çalmıyormuş. Öğrenmiş olduk :) Üstelik ayarlarda bu durumu değiştirecek bir ayar da bulamadım. Eski telefonlarda vardı halbuki.

bende merak ettim ve de deneme yaptım
    bendeki tam tersi telefonu kapattıktan sonra alarm 5 dakıka sonrasında telefon açıldı ve de alarm çalıstı
    ve de hatta alarmı kurup telefonu kapatmaya kalkınca ekrana uyarı çıkıyor sonrakı alarm su saatte diye

tekrar deneme yaptım yine aynı sonuç alarmı ayarlayıp telefonu kapatıyorum vede alarm saati telefon tekrar acılıp alarm çalıyor

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Ne yönden iyi mesela hocam? Olmazsa Samsung browser yükleriz. Asus Galeri'yi kullanıyoruz nasıl olsa :)
  • bursalı963 kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkür ederim dostum

• 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.