Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbes

Yeni bir konu değil. P1 den beri gelen problem. Herkeste var. % 99 şikayetçi. %1 bende problem yok der.

Ne bileyim millet güncellemeler sonrası düzeldi diyor da ondan sordum. Bende düzelen birşey olmadı tüm güncellemeleri yaptım. Millet öyle söyleyince cihazimdan şüphe ettim biran ondan sormak istedim.

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Süper demek fanboyluga girer hocam. Süper deneyelim de fiyat performans oranı yüksek bir cihaz diyelim. Pil konusunda daha iyisi yok ama gerisi emsallerinden çok da farklı sayılmaz.

• Arkadaşlar tavsiye edeceğiniz bir kılıf ve ekran koruyucu var mı acaba? Benim telefon 1 aydır dımdızlak duruyor. Tırsmaya başladım önceki mesajları okuyunca. Acil olarak almam lazım link verirseniz sevinirim.

Birde benim cihaz da türkcell cihazı, bu türkcell cihazlarının dezavantajları nedir, sadece güncelleme konusu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: mosyozzz

Arkadaşlar tavsiye edeceğiniz bir kılıf ve ekran koruyucu var mı acaba? Benim telefon 1 aydır dımdızlak duruyor. Tırsmaya başladım önceki mesajları okuyunca. Acil olarak almam lazım link verirseniz sevinirim.

Birde benim cihaz da türkcell cihazı, bu türkcell cihazlarının dezavantajları nedir, sadece güncelleme konusu mu?

Bu telefonu çıplak kullanmak çok tehlikeli. Elinizden düşürürseniz ekran çabuk kırılır. Piyasada ekran da yok. Ben kılıf ve koruyucuyu Hepsiburada'dan aldım. Gittigidiyor ve N11'de de var. Ekran koruyucu olarak mutlaka nano ekran koruyucu alın. Kılıf da hoşunuza gideni alın. En kötü kılıfla kullanmak bile kılıfsız kullanmaktan iyidir. Google 'da "lenovo p2 nano ekran koruyucu" ve "p2 kılıf" diye yazarsanız bol bol çıkar karşınıza. Şimdiye kadar kırmadığınız iyi :) Turkcell p2 ile global p2 arasında fark yok sayılır. Rahat olun. Turkcell tek simli, global ürün çift simli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evrenselbarish -- 11 Ocak 2018; 11:4:53 >

• mosyozzz M kullanıcısına yanıt
    Hemen Nano ekran koruyucu taktir ben öyle yaptım henüz geçen perşembe aldım cihazı ertesi gün Nano taktırdım. kılıf olarak kafama göre birşey bulamadım kutudan çıkan kılıfı taktım hiç yoktan iyidir.

• Nano ekran koruyucuların bir dezavantajı var mı?Normal ekran koruyucu var sert plastik.Kenarlar tam oturmuyor kötü duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bob Seger

Nano ekran koruyucuların bir dezavantajı var mı?Normal ekran koruyucu var sert plastik.Kenarlar tam oturmuyor kötü duruyor.

Hah tam da onun için. Normal koruyucunun kenarlarında boşluk kalıyor. Nano esnektir yapışıp kalıyor. Tabi suç P2'nin kenarlarının birleştiği iki alt köşelerde. Eğer ışığa tutarsanız eğik olduğunu görürsünüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: evrenselbarish

quote:

Nano ekran koruyucuların bir dezavantajı var mı?Normal ekran koruyucu var sert plastik.Kenarlar tam oturmuyor kötü duruyor.

Hah tam da onun için. Normal koruyucunun kenarlarında boşluk kalıyor. Nano esnektir yapışıp kalıyor. Tabi suç P2'nin kenarlarının birleştiği iki alt köşelerde. Eğer ışığa tutarsanız eğik olduğunu görürsünüz.

Teşekkürler
  • Bob Seger kullanıcısına yanıt
    İki alt köşede dalgalanma olduğunu görmek için koruyucuyu yapıştırmadan önce bakmanız lazım. Nano koruyucuların bir dezavantajları yok. Daha ince ve daha sağlamdırlar bildiğim kadarıyla.

• evrenselbarish E kullanıcısına yanıt
    Telefonu almadan önce incelediğimde ekran kenarlarının hafif bombeli olduğunu görmüştüm.Değiştirdikten sonra yazarım bakalım.Telefonu gittiği yere kadar kullanmayı düşünüyorum.(en az 3-4 sene)Dayanır umarım hem ekran koruyucu hem telefon.
  • ckk C kullanıcısına yanıt
    Ustam eline sağlık. P2a42_S034_170106_TUK * 1 Ekim 2016 * Android 6.0.1 olanın da indirme linkini verebilir misin sana zahmet?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hera09 -- 11 Ocak 2018; 17:33:19 >
  • Yok arkadaşlar bu cihaz çok tehlikeli. Daha sonra başka bir telefon kullanamıyorsunuz.

Daha burada ekranın çabuk kırıldığına dair mesajları okurken telefon 30-40 cm. den mermer zemine ekran üzerine düştü. Üzerindeki ekran koruyucu sağlamdı ama ekran kırılmıştı. Mediamarkt'tan kasko yaptırmıştım götürüp bıraktım. 20 iş gününde size haber verilecek denildi. Yedek telefonum da yoktu. Paralel ithalat bir LG G6 aldım.

Cihaz güzel ama pil ömrüne gelince P2 den sonra hiçbir cihaz memnun etmeyecek sanırım. P2 de 10-11 saat ekran süresi alırken G6 da 4 saate düştü. P2 de akşam pili %80 de görürken şimdi %40 görüyorum. Amoled ekranın artısı da cabası. Keşke şu cihazın kamerasında bir OIS olsaydı. Fotoğraf kalitesi tamam da video çekerken fps düşmesi çok can sıkıcı..

P2'den sonra başka cihaz kullananlar pil ömrü açısından bu şoku hep yaşayacak sanırım.

• bülent0909 B kullanıcısına yanıt
    Bu dosyalar birbirinin üstüne gelen güncelleme dosyaları. Farklı sürümleri bu şekilde güncelleyemezsiniz. Turkcell cihazlara herhangi bir güncelleme gelmedi daha.
  • hera09 kullanıcısına yanıt
    Verdiğim güncelleme dosyaları birbirinin üstüne yapılabilen resmi güncellemeler. Bu sürümden eski bir Turkcell cihaz elinde olup güncellemeyen varsa belki bir şekilde temin edebiliriz o kişi ile.
  • quote:

Telefonu almadan önce incelediğimde ekran kenarlarının hafif bombeli olduğunu görmüştüm.Değiştirdikten sonra yazarım bakalım.Telefonu gittiği yere kadar kullanmayı düşünüyorum.(en az 3-4 sene)Dayanır umarım hem ekran koruyucu hem telefon.

Dikkatli kullanırsanız gider o kadar. Benim 4 - 4.5 yıl önce aldığım Philips xenium 832 hala çalışıyor. Ne güncelleme gördü ne de rom. Android 4.0 olarak ilk pili ile iş görüyor hala. Hiç tamirci yüzü görmedi. Lenovo P2 neden o kadar çalışmasın?

• evrenselbarish E kullanıcısına yanıt
    Nanoyu taktım gayet temiz bir goruntu oldu.Fakat ince geldi bana dayanikli oldugundan emin degilim.En dayanikli ve kaliteli hangisi ise alma şansım var.Bildiginiz daha iyi bir koruyucu varsa almaya hazirim.

• epey.comda yorumlarda kendi müzik çalar ve galerisi yok demişler.. gerçektente öylemi ? ve herhangi bir mp3ü zil sesine atanabiliyormu
  • quote:

Nanoyu taktım gayet temiz bir goruntu oldu.Fakat ince geldi bana dayanikli oldugundan emin degilim.En dayanikli ve kaliteli hangisi ise alma şansım var.Bildiginiz daha iyi bir koruyucu varsa almaya hazirim.

O kadar da korkmayın. İyi bir kılıf da taktınız mı tamamdır. Hatta kırılmasından korkuyorsanız kapaklı kılıflardan bir adet geçirin üstüne. Benim de kapaklı takmam lazım aslında ama 4 adet rengarenk silikon kılıf aldığım için mecburen bunları kullanacağım (çok savurgan olmamak lazım) :)

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.