Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende öyle oldu hepsiburadan aldım o kadar sordum böyle böyle diyorlar turkcell cihazlarıymış yok öyle birşey dedi lenovo türkiye garantli dedi sattıyorlar yalanla nereye kadar. bide lenovo mail attım güncelle konusuile inceleceğiz dedi gerek departmn görüşeceğim dedi haber bekliyorum
  • Bu cihazı almayı düşünenler, alanlar, ekranı kırılanlar ve servisle muhatap olmak zorunda kalanlar için deneyimlerimi aktarayım.

Almayı düşünenler:
    Telefonu paldır küldür kullanıyor iseniz almayın. Bataryası işlemci ile mükemmel seviyede. Servis berbat. Servis dediğimiz şey KVK. KVK ise berbat bir kurum. Teleservisi bilmiyorum. Ekranı piyasada yok, eğer ekran kırarsanız 40 günü gözden çıkarın. 1300 tl civarında alırsanız sıkıntı yok ama 1700 tl bu cihaza vermeyin. Başka alternatiflere bakın. Lenovo p1,p1 pro da güzel iş çıkarttı ama bu cihazda patladı.

Alanlar:
    İşi gücü bırakın ve ekrana hemen darbeye dayanıklı jelatin çektirin. Kalın olanlardan değil ince nano jelatinlerden. Kalın olanlar kenarda boşluk bırakıyor. Ekran çok dandik. Ve paranızla rezil oluyorsunuz. Ekranım kırıldı, 40 gün bekledim ve yeni cihaz verdiler. Sorun yaşarsanız hiç bir yerle muhatap olmadan lenovo şikayet hattını arayıp bilgi alın ve servisle de sorun yaşarsanız direk bu hattı arayın ilgileniyorlar. (0212) 375 50 68

Ekranı kırılanlar:
    Geçmiş olsun. 504 TL verdikten sonra tam 40 gün bekledim. Bu telefonun ekranı piyasada yok. Servise telefonu verirseniz hemen bu şikayet hattını arayın ve beklemek istemiyorum ekran piyasada yok diyorsunuz. Bir şeyler yaparlarsa yaparlar artık. Kısacası 504 tl verip 40 gün bekleyip yeni telefon alıyorsunuz.

Arkadaşlar bu cihazın tek zayıf noktası ekrandır. Yazılımsal sorunlar root yada lenovoya yapılan baskıyla yapılacak güncelleme ile giderilir.

• https://www.google.com.tr/amp/akillitelefon.com/2018/01/02/lenovo-cihazima-guncelleme-ne-zaman-gelecek/amp/

Burda yazıyor. Bir güncelleme alacakmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngiltere ve Türkiye dışında güncelleme almayacağı söyleniyor. Yani global versiyonlar almayacak mı sizce? Yoksa bu ülkelerdeki operatör cihazları mı almayacak?

Bana göre bir yazılım güncelleme takvimi var ve bu ülkelerdeki operatör cihazları bu öngörülen zamanın dışında güncelleme alacak. Ve Turkcell cihazlar çok geç de olsa aldı bu güncellemeyi. (Android 7)

Bundan sonra en fazla güvenlik güncelleştirmeleri gelir. Sürüm değişikliği beklememek lazım bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ercüment Çizer E kullanıcısına yanıt
    Desene ne yapıp Edip cihazı asla dusrmeyecegiz hocam. Ben pahalı aldım maalesef 1700 tl vatandan alınca bu fiyata aldım. Sanırım Teknosa da aynı. Dün kırılmaz Nano taktırdım umarım koruyodur.

• Ayrıca bence p2 ye oreo güncellemesini vermeleri gerekiyor.. umarım verirler..

• Arkadaşlar ben hepsiburadadan almıştım 1388 TL ye. Cihaz turkcell cihazı değil. Artık şansıma mı öyle denk geldi bilmiyorum ama benim aldığım satıcı hepsiburada nın kendisi idi.
  • Telefon Turkcell den alma halen 7ye güncelledim öylesine duruyor halen 6dayım ne zaman geçiririm bilmiyorum

• Ayrıca fotoğraf kalitesi hiçte fena değil. Başka ayarlarla daha iyi sonuç verebilir belki daha yeni aldığım için cihazı yeni yeni keşfediyoruz.

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

• artuau A kullanıcısına yanıt
    Hocam orada yazan kişi senin benim gibi biri,sadece tahmin yürütüyor insanlar.Umarım güncelleme alır, ben de isterim almasını ama kesin alacak diye insanlara umut vermek yanlış. Düşünsenize insanların cihazı ona göre aldıklarını. Bu tür açıklamalar yapanlar biraz daha dikkat etmeli bence.Firma kesin olarak güncelleme vereceğiz demedikten sonra tahmin yürütmenin bir anlamı yok.
  • Birşey diyemiyorum muhteşem Yok böyle batarya maşallah diyeyim😀

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

• ismail4444 İ kullanıcısına yanıt
    Selam usta nezaman aldın bende çıktı turkcell cihaz h b aldım bende :((
  • ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Bencede alması daha lazım geçen telefonu ama turkcell den çıkma telefonları ne zaman gelir Allah bilir ama müşteri anlattım durumu gerekli yerlerle görüşüp bilgi veririz dediler pek birşey çıkmaz benim kullandığım global sürüm değil :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: bülent0909

Bencede alması daha lazım geçen telefonu ama turkcell den çıkma telefonları ne zaman gelir Allah bilir ama müşteri anlattım durumu gerekli yerlerle görüşüp bilgi veririz dediler pek birşey çıkmaz benim kullandığım global sürüm değil :((

Valla ben vatandan aldım. Sanırım verirlerse oreo güncellemesini ilk alanlardan oluruz.

• Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) DEeğerler nasıl bende çok güzel önce gm5 plus kullan birisi olarak

Maşşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: bülent0909

Maşşallah

Aynen hocam maşallah diyeyim 1700 TL ye aldım biraz pahalı aldım aslında vatandan alınca ama değer bu cihaza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne diyorum -- 7 Ocak 2018; 13:58:18 >
    Hayırlı olsun usta bende değer ama alırken hata yaptım h b aldım turcell cihaz çıktı buda benim değerler
    Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bülent0909 -- 7 Ocak 2018; 14:20:42 >

• bülent0909 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam sizin değerlerde gayet iyi. Keşke vatan veya diğer tekno marketlerden alsaydıniz.

• Beyler sizin sürüm de 7.0 dimi 7.1 verilmedi dimi?

• 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.