Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, telefonu yaklaşık iki aydır severek kullanıyorum. LG G3 ten geçince başta biraz farklı geldi ama kısa sürede alıştım. G3 ten kopyalanırken P2 de en sona bazı programlar kilitli bir şekilde geçmiş görünüyor. Bu kilitli görünen programların bazıları orijinal programın kopyası gibi çalışıyor, bazıları ise yeni yüklenmiş gibi ayar istiyor. Mesela Evernote, Fotograflar, Google+, Playstore, WhatsApp, YahooMail gibi programların yanında başka yüklediğim bazı programların da kilitli kopyaları var. Bunların nedeni nedir, niçin kilitli gözüküyorlar, bu kopyaları kaldırabiliyor muyum, kaldırırsam yukarıda bulunan orjinalleri de zarar görür mü? Şimdiden teşekkürler.
  • Mesela biraz önce forumdaki yazıları okurken gördüğüm lenovo help programını yükledim. Bir normal programlar sırasına atmış, bir de en sona kilitli bir şekilde atmış. Bunun nedeni nedir? Selamlar.
  • nani1 N kullanıcısına yanıt
    Bildirim çubuğundaki güvenli ortam sekmesini kapatın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asus zenfon3 ve lenovo p2 hız testi

https://youtu.be/c0YOVm493Ew

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaolc -- 10 Nisan 2017; 9:44:54 >
  • Selam arkadaşlar, babam için bu telefonu düşünüyoruz. Telefonda herhangi bir problem var mı? Yaşadığınız sorunlar oldu mu? Pil kaç gün gidiyor ortalama? O fiyata değer mi? Hız, takılma vs var mı? İlk modelde olan iç siyah çerçeve var mı? Biliyorum bunları soran olmuştur ama bugün alma ihtimalimiz olduğu için mecburen sormak zorunda kaldım. Şimdiden teşekkürler.
  • kamera hariç süper telefon lg g4 den p2ye döndüm. ısınma ve şarj sorunu yok. 11saate yakın ekran süresi var buda demek teli 2 gün kullanırsın. az kullanıyorsan 3-4 gün gider. en önemlisi ne yaparsan yap telefon ısınmıyor be herşeyi yaptım 1 günde şarjı bitiremedim telefonu ısıtamadım. donma takılma yok. arayüze biraz alışırsan güzel telefon olduğunu görürsünüz. sanal tuşları kaldırıp parmak izi tuşunu kullanırsan ekran biraz daha genişliyor. en önemlisi lenova türkiye garantili
  • Ekranın sağdan yarım santimetrelik kısmı birden algilamamaya başladı. Guncellemeyle bir ilgisi olabilir mi?

• Güncelleme ile ilgisi olma ihtimali hemen hemen sifir...

• ozgboy kullanıcısına yanıt
    Ben nougat ta antutu bench. 53k aldim sonra Android M döndüm bu sefer 63k yaptım. Gerçi sentetik test ama arada 10k da az değil

• quote:

Orijinalden alıntı: muratteas

quote:

Orijinalden alıntı: tylor

kayda değer bir değişim yok, çift tık kilit çalışmıyor hala.

bildirim bölümü ile ilgili değişiklikler olmuş. dikey konum sembolü kazık gibi duruyor ve kaldıramadım. sanki olağanüstü bir şeymiş gibi.

programlar için detaylı bildirim ayarları vardı, o bölüm de kalkmış sanırım. şimdi tamamen göster ya da gösterme şeklinde olmuş.

whatsapptan gelen mesaj direkt ekranda gözükmemeli yahu.

Ekran döndürmeyi otomatiğe alın ekranda dik telefon simgesi kayboluyor.

iyi de ben ekranın dönmesini istemiyorum ki. mecburen o ikon orada duruyor sürekli.

• erayerinc E kullanıcısına yanıt
    Bir genç için dusunursen belki eksik yönlerini dile getirebilir kamera vs ama eğer büyükler icin tek eski noktası bana göre büyük oluşu oda kişiden kişiye değişir babam buyuk kullanamiyo kesinlikle alabilirsiniz.. ben hiç kendimi kalmadan bekleme suresi 50 saat artı 13 saat kullanma suresi aldım bence bu muhteşem bir sure..

• skynet kullanıcısına yanıt
    Kendi cihazım. Lenovo P2 Nougat update yapılmış Antutu sonucudur.

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgboy -- 10 Nisan 2017; 18:30:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: peyzaaj

kamera hariç süper telefon lg g4 den p2ye döndüm. ısınma ve şarj sorunu yok. 11saate yakın ekran süresi var buda demek teli 2 gün kullanırsın. az kullanıyorsan 3-4 gün gider. en önemlisi ne yaparsan yap telefon ısınmıyor be herşeyi yaptım 1 günde şarjı bitiremedim telefonu ısıtamadım. donma takılma yok. arayüze biraz alışırsan güzel telefon olduğunu görürsünüz. sanal tuşları kaldırıp parmak izi tuşunu kullanırsan ekran biraz daha genişliyor. en önemlisi lenova türkiye garantili

Hocam youtubede kamera incelemesini izledim de çok hoşuma gitti cihazın kamerası oneplus 3t ile kıyaslanmış öyle tokatlanmamış cihaz. Acaba ne derece doğrudur?

• Arladaşlar son dakika, mynet, whatsapp gibi uygulamaların bildirimi gelmiyor. Bildirim gelmesi için ne yapmamız lazın ?

• ozgboy kullanıcısına yanıt

bende niye öyle oldu ki.
  • dstrykmrs D kullanıcısına yanıt
    Data saver açık ise izin vermeniz gerekiyor bu uygulamalara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evoo

Düzeldi mi hocam bu sorun?

yok hocam hala devam ,okadar övündük ettik telin herşeyi süper dedik video senkron bela oldu düzelmek bilmiyor bitürlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: tam1marjinal

quote:

Orijinalden alıntı: Evoo

Düzeldi mi hocam bu sorun?

yok hocam hala devam ,okadar övündük ettik telin herşeyi süper dedik video senkron bela oldu düzelmek bilmiyor bitürlü

hocam video senkron derken ne demek istiyorsunuz

• tam1marjinal T kullanıcısına yanıt
    Sadece sizin cihazınızda olan bir sorun sanırım. Başka denk gelmedim...
  • Kuzenime aldım dokunmatik hassasiyetini beğenmemiş p2nin 2 .teli görmedim gittigidiyırdan aldım ona teslim edildi. Htc m8 kullanıyordu, ona göre hassasiyetini beğenmemiş babama aldığım k5 tede dokunmatik hassasiyetini beğenmemiştim ben ama p2 de yada lenovonun geneli mi böyle

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.