Şimdi Ara

Lenovo P2 inceleme videosu: Pil canavarı telefon mercek altında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
1.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnceleme her zamanki gibi güzel ama mesela şu ana ekran tuşunun dokunma, çift tıklama, basma gibi fonksiyonlarına, sanal tuşların istenirse gizlenebileceğine, parmak izi okıyucunun performansına... değinilmemiş. Bu cihazı alma arefeseindeyim ve inceleme kafamdaki bilmediğim hiç bir soruya yanıt vermedi diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçma tuş kombinasyonunu görünce videoyu kapattım

• Bir reklam çıkıyor ki aman allahım geçmek için kudurdum gittikçe boyutları da büyüyor.

• Bu güzel inceleme için teşekkürler Donanım Haber. Sorum şu, 1699TL'yi hak ediyor mu sizce?

• işlemciyi beğenmedim, oyunlardaki fps de pek iyi görünmüyor

• Süper olmuş cihaz

• selefine göre wifi ac , dualband kırpılmış....

• P2 hakkında tek olumsuz yorum sanal tuş hakkında olmuş. arkadaşım açıklamışlar zaten sanal tuşları kapatabiliyorsun diye... bence rakipsiz bir telefon olmuş. şunu alırım bunu alırım diye yazanlar olmuş, hepsinde daha düşük özelliklere daha pahalı fiyatlar var. bu özelliklerde bu fiyata başka bir model yok, söleyin karşılaştıralım. birde ithalatçı garantili ürünleri tavsiye edenler var. Resmi Dağıtıcı garantisinde olmayan cihaz almam.

• Sanal tusu begenmeyenlere anlam veremiyorum. Zaten saklaniyor bu tuslar. Ustelik yerlerini degistirme sansin var. Yeni tuslar ekleyip istedigin gorevlere de atayabiliyorsun. Fiziksel tuslarda boyle sansin yok, basparmagina uzak kalan tusa ulasmada da gucluk yasiyorsun. Herkes basketbolcu degil ki parmaklari 10 cm olsun.

• snapdragon 615 in varisi olan 625 i kullanmışlar ve o kadar para istiyorlar sd 615 de ilk çıktığında htc 615 li telefonları pahalı pahalı satmaya başlamıştı bak ne oldu şimdi.1200 kağıda kadar gideri var bu telefonun.

• Aynı siyah monoton çerçeve, aynı köşeler, aynı sırt, aynı kamera deliği, aynı işletim sistemi, aynı ikonlar, aynı aynı aynı.

Bir telefonu diğerinden ayıran sadece ismi. Bu kadar yarıtıcılıktan ve yenilikten uzak bu kadar ikizler burcu telefon tarihi az bulunur.

Al bunu Sony Xperia 5,5 veya Lg Kardinal diye isim yok kiyse de bu firmanın telefonu olamaz onların tasarımı farklı oluyor demez, kolaylıkla yerler.

Yani artık telefonları ele alıp resmini koyup bu yeni model diye sunmak çok gereksiz.

Zebra gibiler, bir aradayken aralarında farklı bir telefonu algılamanın imkanı yok.

• 5,00mm@80gr'a sigdirmalilar bu isi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

Sd 625li başka bir telefon.

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-4-Pro-3GB-32GB-Smartphone---Gold-373909.html?source=ShareAsale

al onu al, evde tamir edersin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hephaklidir

quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

Sd 625li başka bir telefon.

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-4-Pro-3GB-32GB-Smartphone---Gold-373909.html?source=ShareAsale

al onu al, evde tamir edersin...

Redmi 4 pro değil ama 6 ay önce Redmi 3 aldım, tamir edilmesi gereken hiçbir sorun çıkmadı.

1700 tlye buna vermektense bozulursa atıp yenisini almak büyük ihtimalle daha kârlı olur o da ayrı bir konu.

• Ben geçen yıl lenovo vibe p1 kullandım be genel olarak başarılı bir cihazdı. Ondaki eksikleri büyük oranda giderip bunu çıkarmışlar, muhtemelen çok memnun eden bir cihaz olur alacak olanları. Arayüzü akıcıydı ve pil muazzamdı. Buna bir de foto kalitesi, ekran ve işlemci yönünde bir artırım yapmışlar ve olmuş bence. Kullanmayanlar ön yargılı yaklaşmasınlar bence.

• Erdi Zenfone 3 mü P2 mi alınır sence

• Güzel inceleme emeğinize sağlık. P1 kullanıyorum ve hala memnunum. Karşılaştırarak incelemeniz iyi olmuş. P1 elden çıkarıp P2 almaya değmeyeceğini anlamış oldum.
  • merhaba erdi bey p1 pro modelini kulanıyorum ekrana 2tık yapınca açılıyor ama tekrar dokununca açılmıyor arızalımı acaba...?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enja -- 3 Ocak 2017; 11:56:57 >
  • Bende de p1 modeli var herşeyinden memnunum tek sıkıntı samsung kadar kolay root yapılamaması...çok program denedim ama olmadı.fazlada zorlamak üstemedim sıkıntı yaşamayım diye...telefodaki şu google gereksiz programları canımı sıkıyor.onlardada kaldırma seceneği olma root gereksinimde pek yok gibi...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.