Şimdi Ara

Lenovo P2 ilk alım üzerine yapılacaklar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben de telefonu yeni alarak araniza katılanlardan birkaç sorum olacak:

-Ekrani çift dokunuşla aktif etme uygulaması nasıl?Ben de ayarlarda aktif ama sadece uykudan uyandırıyor.Play storedakiler var ama onlar uyuttuktan sonra her seferinde pin kodu istiyor çözümü nedir?

-Kullandiginiz güncel klavye uygulaması var mıdır bunun da fena değil ama daha iyilerini gördük tabi?

-Bildirimlerde her şeye ışığın yanmasını istiyorum önceki lg g4 bu konuda iyisi her şeye ışık yanıyordu bunda da aynısını nasıl yaparım

-Mutlaka. Yapılması gereken ayar var mıdır

-Eski telefonundan verilerin tamamını buna aktarmak istiyorum nasıl yaparım?

Yardım edenlere şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Guncel

• Çift tıkla uyutmak için nova launcher kullanıyorum.

Google'ın klavyesini kullanıyorum. Klavyeyi çok kullananlar swiftkey'i önerirler.

Her şeyde bildirim ışığı yok diye biliyorum. Bana mesaj bile gelmediğinden deneyemedim.

Mutlaka yapılması gereken ayarı kullanan bilir. Ben alır almaz root yapıp gravitybox yüklemek için bootloader kilidini açma başvurusu yaptım. Normal kullanıcılar, Ayarlar-Güç yöneticisi-Arka plan uygulama yönetiminden gereksiz uygulamaların arkaplanda çalışmasını ve otomatik başlamasını önleyebilir.

Eski telefonda google hesabına yedekleme yaptıysanız aynı hesabı buna ekleyerek geri yükleyebilmeniz lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exfat -- 15 Eylül 2017; 19:40:13 >
  • Exfat E kullanıcısına yanıt
    Hocam eyv, bi cift dokunusla kapatma icin nova abarti degil mi?Telefonun kendinde var guya ama cozemedim.

• Evet nova abartı. Siz Ayarlar-Özellik ayarları-Geniş dokunuş'u etkinleştirerek gelen ekran kilitleme kısayolunu kullanın. Böylelikle her yerde ekranı kilitleyebileceğiniz ekranda sabit bir kısayolunuz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exfat -- 22 Eylül 2017; 21:54:27 >
  • Exfat E kullanıcısına yanıt
    Onu da biliyorum genis dokus appledaki assitive touch.Onu da gorsel olarak sevmiyorum.Ip 3gsde vardi yil oldu 2017 hala assitive touch.Lg g4 de normal cift dokunuyorduk kapaniyordu cok kullanisli.Ikinci parti yazilimlar denedim de onlar da her seferinde pini kilitliyor.Yani parmak iziyle acamiyoruz bir daha pin girmek gerekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, ben P2 aldıktan sonra Nova Launcher yükleyip arayüzü kendime göre düzenledim. Klavye için SwiftKey kullanıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.