Şimdi Ara

Lenovo önümüzdeki haftalarda ülkemize giriş yapıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
1.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BUNLARIN HEPSİ MT6582 TEK FARK ARALARINDA DEPOLAMA RAM MİKTARI EKRAN BOYUTU VE ÇÖZÜNÜRLÜKLERİ BENCE ÜST DÜZEY TELEFONLAR GELENE KADAR BUNLARIN HALEFLERİNE KARŞI Bİ FARKI YOK BENCE

• Lenovo Vibe Z2 Pro Türkiyeye Gelecek mi Sorusunun Cevabı Bu Linkte
  • K910İ GELİRSE ALIRIM AGA ELİMDEKİ NEXUS5 LE TAKAS EDERİM İNŞALLAH...

• haberde kullanılan görseldeki hangi lenovo telefonudur acaba ?

• O değilde lenovo moto 360 ı getirirse off
  • intternette baktm s860 modeli 8 mp diolar sız burda 13 mp dıosunuz hangısı dogru

• Birileri 'çok pahalı, Türkiye Cumhuriyeti pazarında tutmaz' diyor. Apple tutuyor da Lenovo mu tutmayacak? Lenovo Apple 'dan daha başarılı olacak. Fiyatları da Apple gibi haketmediği fiyat seviyelerinde olmayacaktır.

• geldimi nerde
  • lenovo da xiaomi gibi yalan oldu galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah aşkına ufak bir ipucu alamıyacakmıyız !
    Amiral gemi modeli Türkiye pazarına sunulacak mı?
  • Amiral gemi değil de tabanı çok salliyacak modelleri olan bir firma... 1,5 ay oldu daha resmi bir açıklama duymadım... Duyan varsa (tarih konusunda) bilgi verebilirse sevinirim...

• Zamanında K900'ü çıkardıklarında bayılmıştım cihaza, ama ülkemizde olmadığı için sadece internetten görebilmiştim cihazı. 2 yıl olmuş vay be, daha yeni geliyorlar hayırlısı bakalım.

Yalnız 16gb arttırılamayan hafıza ile işleri zor.
  • Önümüzdeki hafta?

Olmuş mu şimdi bu başlık?

• ben şahsen lenovonun telefonlarını sabırsızlıkla bekliyorum :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: bender3899

asusdan sonra en kaliteli bulduğum bilgisayar markası lenova telefonları da türkiyeye geliyor. gayet güzel bir haber açıkçası ama 5" lik modeli asus zenfone 5 den biraz daha az performanslı gözüküyor, fiyatı biraz daha ucuz olmazsa tercih edilmez gibi geldi bana.

Asus tan sonra mı?

Lenovo nun Ibm iş birliği ile başlayıp IBM in laptop,desktop ve giriş seviyesi sunucu kısmının üretim hakkını aldığını biliyorsunuzdur diye düşünüyorum.

Laptop u icat eden firmaya " asus tan sonra " demek için T ve X serisini kullanmamış olduğunuzu varsayıyorum :)
  • 920 adlı amiral model türkiyede satışa çıkacak mı ?
    Tüm mesele bu ? Bekliyeyim mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

920 adlı amiral model türkiyede satışa çıkacak mı ?
    Tüm mesele bu ? Bekliyeyim mi ?

Evet hocam, Vibe x2 ve z2 (k920) modellerinin row romlarında türkçe dil seçeneği mevcut.
    Ben P780 kullanıyorum ve 11 dil seçeneği var (türkçe yok), yanlış hatırlamıyorsam yeni modellerde 15 olması gerekiyor.
    Lenovo yetkilileri ile konuştuğum zaman yeni modellerin ve özellikle qualcomm işlemcili modellerin satışa sunulacağını belirtmişlerdi.
    Bekleyin derim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Invictus -- 13 Ekim 2014; 20:27:51 >
  • Invictus I kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, sağolun. Yaklaşık ne kadar beklemeli Yılbaşında artık birşey almış olacağım artık. Ben bir demecini dinlemiştim Lenova Türkiye yetk. sanki giriş ve orta segment ürünleri Türkiyede sadece satışa sunacaklarını mı söylemişti ne...
  • Birileri 'çok pahalı, Türkiye Cumhuriyeti pazarında tutmaz' diyor. Apple tutuyor da Lenovo mu tutmayacak? Lenovo Apple 'dan daha başarılı olacak. Fiyatları da Apple gibi haketmediği fiyat seviyelerinde olmayacaktır.

• Yılbaşında giriş yapacağız diye cevap geldi , K910 Vibe Z ve bir çok model ile giriş yapacaklarmış 2 ay sonra..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.