Şimdi Ara

Lenovo Moto Z2 Play ön inceleme '6mm kasada 3000mAh pil'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Lenovo'nun yeni nesil akıllı telefon modellerinden Moto Z2 Play'i hem kutusundan çıkardık hem de ön incelemesini gerçekleştirdik. 6mm kasa kalınlığına rağmen 3000mAh kapasiteli pille gelen telefon, malzeme kalitesi ve işçilik detaylarıyla dikkat çekerken, kamera konusunda da iddialı olma hedefinde. 

• Batarya cimrisi 'büyük markalara' örnek olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 21 Eylül 2017; 8:26:29 >
  • Emeğine sağlık. kusurlarla güzeldir bazı şeyler. inceliği ve arka bölümünü çok beğendim. ön yüzünü hiç beğenmedim 2017 son çeyreğinde artık bu tarz telefonlar para etmiyor.

• Cep telefonları kutu açma endüstrisi bile çıkardı ...

• moto z sd 820 sifi 1800 TL bulunabilirken bu cihazi kimse almaz.Ayrica bu sacma cihazi getireceginize moto z 2 modelini getirseydiniz sayin lenovo yetkilileri!

• telefon güzel s7mi satıp almayı düşünürdüm mobilite olarak beğendim fakat motomodslar
    kur farkından abartı şekilde pahalı buda beni soguttu telefondan

• Lenovo ve Motorola kullanıcılarını Facebook grubumuza bekleriz.

Türkiye'nin en büyük ve en kaliteli Lenovo ve Motorola kullanıcı kulübüdür.

Ayrıca Lenovo tarafında pek çok yönetici ile iletişimdeyiz. Yeni cihazların fotoğraflarına kadar satışa sunulmadan bizim grupta bulabilirsiniz. Ayrıca pek çok inceleme yazısı ve sorunlara yönelik yardımlaşmayı burası kadar hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

https://m.facebook.com/profile.php?id=1002799576422770&ref=content_filter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Play kısmı hiç ilgimi çekmiyor açıkcası ama en azından sd650 gibi bir işlemci kullansalardı. İlk seriside tasarım olarak güzeldi buda güzel bence.

• Önden görünüm hiç etkileyici değil.

Eski plastik samsung S3, S4'ler ile aynı! Çok sıradan ve basit bir ön tasarıma sahip...

• Navigasyon tuşları ekrandan yemese imiş daha hoş olur imiş.

• s4'ün çakması gibi. hem ekranda sanal tuşlar var hemde ekran altında fiziksel tuş var. ama ne gerek var?

• fizksel tuş yerine sanal tuşlar oraya kadar inmiş olsaydı daha etkiletici olmuş bildiğin s3 çakması motorola git kumda oyna abicim sen

• Dostlar nedir ? Bu nasıl bir ağız ? Dostlar wazzup yaa size telefoğn sunacam.

• tipi yıllarca kullandığım s3 ve s4 de benzettim...bıktımm tipinden almam...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.