Şimdi Ara

⏩📱☯Lenovo Moto G5 Plus ve G5☯📱⏪📱⏩ f/1.7Li 12Mp Kamera⏪📱⏩3000mAh⏪📱⏩Snap625⏪📱⏩5.2' FullHD IPS⏪ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
2
Favori
8.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SinanEnginizm

15 dk - 12 saat arasında istenilen süre boyunca sessize alma özelliği var.
    keske orda bide titreşim alma seçenegi olsaydı. motorolanın kendi forumuna sordum öyle bi seçenegimiz yok dediler. buyuk eksıklık eskı discovery telefonumda bile vardı ses kısma tusuyla sonuna kadar basnak yerine keske ekleselerdi sesiz ya da titreşim e almayı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba

moto g5 almayı düşünüyorum .telefondan memnun musunuz? ısınma,donma kronik sorun var mı? navigasyon performansı nasıl ? benim için çok önemli bu . ilk olarak Xiaomi a1 gördüm ama arada iyi fiyat farkı var g5 800 tl , a1 1200-1300. aradaki farka değer mi ? çift hat özelliğini kullanıyor musunuz ?sıkıntılı bir durumu var mı? genel olarak telefon nasıl? rom desteği var mı? firma güncelleme veriyor mu ?en son hangi android sürümünü aldı?

quote:

ZaferBiryol

quote:

ErtugrulGazi46

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crow in cornfield -- 10 Haziran 2018; 16:23:43 >
  • crow in cornfield C kullanıcısına yanıt
    Berde moto g5s plus var. Çift kameralı olanı. Hala kendi kamerasına güncelleme geliyor. Kamera özellikleri iyi.kronik sorunu yok. Şu an 7.1.1 sürümü. Oreodaki gibi uzun basınca uygulamaya seçenekler bunda da var.

Oreo güncellemesi alacağı açıklandı fakat geç kaldılar daha vermediler herkes bu konudan şikayetçi.

Bildirim ışığı yok ama rootla aççılıyomuş bu da bir eksi. 2 telefonda birbirina yakın gibi. Ha ben alacak olsam mi a1 alırım çunku android one güncellemeleri var. Android surumu gerçekten önemli.bunu kitkat tabletime sürümden dolayı pubg kurulmayınca anladım 😐

Kardeşimde mi a1 var oda iyi bir telefon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babywolf

Berde moto g5s plus var. Çift kameralı olanı. Hala kendi kamerasına güncelleme geliyor. Kamera özellikleri iyi.kronik sorunu yok. Şu an 7.1.1 sürümü. Oreodaki gibi uzun basınca uygulamaya seçenekler bunda da var.

Oreo güncellemesi alacağı açıklandı fakat geç kaldılar daha vermediler herkes bu konudan şikayetçi.

Bildirim ışığı yok ama rootla aççılıyomuş bu da bir eksi. 2 telefonda birbirina yakın gibi. Ha ben alacak olsam mi a1 alırım çunku android one güncellemeleri var. Android surumu gerçekten önemli.bunu kitkat tabletime sürümden dolayı pubg kurulmayınca anladım 😐

Kardeşimde mi a1 var oda iyi bir telefon.
    Şimdi son sürüm oreo mu ? a1 yakında güncelleme almayı kesecek sanırım.navigasyon kullandın mı hiç.performansı nasıl ? birileri çok ısınıyor diye şikayet etmiş,var mı öyle bir şey . üreticiler bizi fena soyuyor. ne alırsan al bir süre sonra program yükleyemez oluyorsun.bu konuda amiral gemisi falan hikaye.bir süre sonra hepsinin güncelleme olayı duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: crow in cornfield

Şimdi son sürüm oreo mu ? a1 yakında güncelleme almayı kesecek sanırım.navigasyon kullandın mı hiç.performansı nasıl ? birileri çok ısınıyor diye şikayet etmiş,var mı öyle bir şey . üreticiler bizi fena soyuyor. ne alırsan al bir süre sonra program yükleyemez oluyorsun.bu konuda amiral gemisi falan hikaye.bir süre sonra hepsinin güncelleme olayı duruyor.

Alıntıları Göster
    İkisindede snapdragon625 var.

Mobile pubg de ayarları fullersen cok ısınıd. En dusukte 30 dk sonrasında ısınmış oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Babywolf

İkisindede snapdragon625 var.

Mobile pubg de ayarları fullersen cok ısınıd. En dusukte 30 dk sonrasında ısınmış oluyor

Alıntıları Göster
    hiç navigasyon kullandın mı o nasıl
    Moto G serisi günümüz telefonlarına göre taş gibidir desek abartmış olmayız. Dahili hafızası 16 gb bir tek o sıkıntı var. İkinci simi hiç denemedim. Navigasyonda nokia 5ten iyi olduğunu düşünüyorum. En az Xiaomi a1 kadar başarılı olur navigasyonda. Alabiliyorsan G5plus veya Xiaomi a1 al. Paran azsa parasını hak eden bir ürün g5. Rom denemedim. Orjinal saf haliyle kullanıyorum. Oreo gelcek fakat net tarih açıklanmadı. Şimdiki sürüm 7.0

Ayrıca huawei p smartı da düşünebilirsin o paralara. Tercih senin.
  • quote:

Moto G serisi günümüz telefonlarına göre taş gibidir desek abartmış olmayız. Dahili hafızası 16 gb bir tek o sıkıntı var. İkinci simi hiç denemedim. Navigasyonda nokia 5ten iyi olduğunu düşünüyorum. En az Xiaomi a1 kadar başarılı olur navigasyonda. Alabiliyorsan G5plus veya Xiaomi a1 al. Paran azsa parasını hak eden bir ürün g5. Rom denemedim. Orjinal saf haliyle kullanıyorum. Oreo gelcek fakat net tarih açıklanmadı. Şimdiki sürüm 7.0

Yorum için teşekkürler. 750 tl ye g5 aldım . Hakkında pek bir bilgi bulunmayan bir model. İlk moto g den almayı düşünmüştüm. Şimdi ye nasip oldu. iPhone dan geçiş yapacağım hafıza falan sıkıntı olmaz benim için bilakis iyi bile geleceğini düşünüyorum. Bir süredir iki telefon taşıyordum teke düşecek şimdi. Android sevdiğim bir platform

Güle güle kullan. Sıfır mı aldın? iPhone satıp Z serisine de geçebilirmişsin.
  • Evet sıfır aldım.çıkalı bir yıl olmasına rağmen fiyatı bayağı düşmüş aşağı yukarı a1 donanımında olmasına rağmen tutulmamış. Bu sefer telefona çok para vermek istemedim çünkü bir süre sonra ne olursa olsun eskiyor zamanında çok para vermiş oluyorsunuz. Birde düşüyor kırılıyor çiziliyor.özgürce kullanacağım telefonu bu sefer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crow in cornfield -- 13 Haziran 2018; 21:49:11 >
  • telefonu daha verimli kullanmak için kuracağımız uygulamalar yada ayarlar hakkında bilgi veren olursa makbule geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crow in cornfield -- 14 Haziran 2018; 22:40:23 >
  • quote:

Yorum için teşekkürler. 750 tl ye g5 aldım . Hakkında pek bir bilgi bulunmayan bir model. İlk moto g den almayı düşünmüştüm. Şimdi ye nasip oldu. iPhone dan geçiş yapacağım hafıza falan sıkıntı olmaz benim için bilakis iyi bile geleceğini düşünüyorum. Bir süredir iki telefon taşıyordum teke düşecek şimdi. Android sevdiğim bir platform

Alıntıları Göster
    hocam selamlar, ben de bu telefondan almayı düşünüyorum. 750 tl ye nereden aldınız acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: jazzIII

hocam selamlar, ben de bu telefondan almayı düşünüyorum. 750 tl ye nereden aldınız acaba?

Alıntıları Göster
    h.b den
  • quote:

telefonu daha verimli kullanmak için kuracağımız uygulamalar yada ayarlar hakkında bilgi veren olursa makbule geçer.
    Nougat 7.1.1 ise şunları önerirm

Üst bildirim panelini çekince çııkan ayarlar carkına uzun basıl pil yüzdesini açın

Ayrıca bildirim panelini daha fazla özelleştirmek için

https://play.google.com/store/apps/details?id=it.simonesestito.ntiles

Bunu kullanıyorum

• Babywolf kullanıcısına yanıt
    sürüm 7.0 7.1.1 için ne yapmam lazım. sistem güncellemerinde yazılım güncel diyor.
  • quote:

sürüm 7.0 7.1.1 için ne yapmam lazım. sistem güncellemerinde yazılım güncel diyor.
    Benimki g5s plus.

Çok bi farkı yoktur bi deneyn yukarda dediklerimi

• quote:

haziran ayında oreo verilmeye başlanacak diye bir tablo görmüştüm.
  • uzun bir süredir kullanıyorum ve deneyimlerimi de paylaşmıştım. beni rahatsız eden en önemli şeyler konuşma kalitesi biraz kötü, teknik konular görüşürken bazen duymakta ve anlamakta zorluk çekiyorsunuz. yani bazen konuşmalarda ses net değil. diğer bir konuda şu ki; cihaz harekete çok duyarlı bir ekran kullanımı sunuyor. cebinizde falan sallanırken sanki siz kullanıyormuşunuz gibi, telefon elinizdeymiş gibi algılıyor sanki ve bazı mesajları sessiz veriyor yada titreşim vari bir sesle, dıd gibi bir sesle veriyor. siz tabi fark edemiyorsunuz sık sık telefona bakmazsanız da mesajları kaçırıyorsunuz. üzerinde araştırma yapmadım ama bu durum ben de yine çok can sıkıcı bir hal alıyor. zira iş gereği mesajları takip etmek zorundayım. bu sebeple kaçırdığım ve geç kaldığım mesaj çok oluyor.

motorola meraklısı biri sayılırım; genel olarak iyi bir telefon. şarj iyi sayılır ful kullanımda geceye kadar erişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tigerito -- 8 Temmuz 2018; 1:7:44 >

• ürün çıktığında internette satışta olan bir kılıfı ve cam koruyucuyu almıştım. şimdilik iyi gidiyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.